Instagram بنیانگذاران شده اند که بیشتر از چشم های عمومی پس از ترک Facebook, Inc. در سال 2018 معرفی یک وب سایت است که به زندگی می کنند دولت توسط دولت به روز رسانی در گسترش COVID-19.

RT.زنده با استفاده از آمار به نام موثر تولید مثل شماره که آهنگ متوسط تعداد افرادی که از گرفتن ویروس از یک فرد آلوده.

“اگر آن را بالاتر از یک است که به معنی آن بسیار سریع در حال رشد است و اگر آن را زیر یکی, این بدان معناست که همه چیز تحت کنترل” Kevin Systrom از بنیانگذاران و رئیس سابق اجرایی Instagram گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی بلومبرگ. “ما در حال تلاش برای گرفتن آنچه که یک موضوع پیچیده و آن را جوش پایین به یک عدد ساده است که هر کسی می توانید از خانه خود را.”

با توجه به RT.سایت زندگی می کنند داده ها از Covid پیگیری پروژه یک سازمان داوطلبانه شروع به کمک به جمع آوری و تجسم تست و میزان عفونت ویروس.

در حالی که این بیماری همه گیر جهانی است, Systrom گفت: آن را بیشتر مفید به نگاه عفونت رای از محلی زاویه. با توجه به رتبه بندی ورمونت است که بسیار امن تر از گرجستان به عنوان مثال. او امیدوار RT.زندگی می کنند کمک می کند تا شهروندان را در درک که آیا آنها در معرض خطر هستند به عنوان بخشی از اقتصاد بازگشایی شده است. “همین دلیل است که این داشبورد بسیار مهم است — به دلیل آن را به شما می دهد زندگی می کنند بینش اثرات انتخاب همه ما را,” او اضافه شده است.

Systrom و مایک کریگر این Instagram بنیانگذاران چپ Facebook در اواخر سال 2018 پس از برخورد با مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ. در حالی که نه انسان در زمینه بهداشت و اپیدمیولوژی همان آماری مدل سازی اعمال می شود که به سرعت رشد شرکت نیز ممکن است مفید برای ردیابی ویروس رشد Systrom گفت.

او انتظار ندارد به نوبه خود جدید سایت به یک شرکت ، “خواهیم دید که در آن می رود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de