حشرات تغذیه (آبزی پروری و طیور و وزیر و دیگران) و تحلیل صنعت 2020-2024

دوبلین, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — از “حشرات تغذیه بازار – رشد روند و پیش بینی (2020 – 2025)” گزارش اضافه شده است به ResearchAndMarkets.com’s ارائه شده است.

جهانی حشرات تغذیه بازار به ارزش دلار 687.8 میلیون در سال 2018 و پیش بینی برای رسیدن به یک ارزش دلار 1,396.4 میلیون سال 2024, ثبت نام CAGR از 12 درصد در طی دوره پیش بینی.

حشرات تغذیه بخش در حال حاضر دارای چالش هایی که در مقیاس تجاری تولید که در مقایسه با معمولی خوراک دام و محصولات. به عنوان 2018, آسیا-اقیانوس آرام تحت سلطه بازار جهانی و اروپا است که پیش بینی شده بود که رشد بازار در سال به آمده است. در آسیا و اقیانوس آرامدر حال رشد مصرف گوشت مجبور تقاضا برای مواد مغذی حشرات تغذیه در سال های اخیر است. همراه با این سرمایه گذاری توسط حشرات تغذیه شرکت در منطقه را موجب رشد بازار است.

در اروپادولت از طرح های, همراه با تعمیر و نگهداری از گسترده مرغ توسط کشاورزان پیش بینی شده به درایو درآمد از حشرات تغذیه بازار در طول دوره پیش بینی.

به عنوان 2018 با حیوانات نوع آبزی پروری بخش تحت سلطه بازار با سهم 51.0%. افزایش تقاضا برای ماهی پرورشی در سراسر جهان منجر به افزایش قیمت پودر ماهی و روغن ماهی. از این رو و حشرات تغذیه می کند به عنوان یک عملی غنی پروتئین گزینه برای آبی, خوراک, نتیجه, رانندگی, بازار است.

سهم بازار تجزیه و تحلیل نشان می دهد که بازار مورد مطالعه به شدت پراکنده است. AlltechCoppens, Enterra خوراک شرکت Ynsect, Agroprotein و Enviroflight برخی از بازیکنان که پدید آمده است به عنوان شرکت های پیشرو تا تاریخ.

کلید روند بازار

بالا ضریب تبدیل غذا از حشرات

جمعیت روی زمین است انتظار می رود افزایش به 9 میلیارد دلار تا سال 2050. رشد جمعیت و افزایش تقاضا برای پروتئین مواد غذایی غنی از دام و طیور و ماهی های مطرح و جدی امنیت غذایی با چالش های آینده. از این رو تقاضا برای تولید و مصرف خوراکی حشرات در حال افزایش است مربوط به خود را بالا ارزش تغذیه ای و کم خطر انتقال بیماری های زئونوز. حشرات حاوی پروتئین بیشتر و چربی کم در مقایسه با سنتی گوشت مانند مرغ و دام است. از این رو آنها را می توان تولید شده برای مصرف انسان و یا به عنوان یک منبع پروتئین به مواد خام مخلوط. آنها نیز منتشر می کنند کمتر گازهای گلخانه ای و آمونیاک از دام معمولی و رشد را می توان در زباله های آلی است.

حشرات در حال کارآمد در تبدیل خوراک به پروتئین مثلا جیرجیرک نیاز به 12 بار غذا کمتر از گاو و چهار بار غذا کمتر از گوسفند و نیمی به همان اندازه به عنوان خوراک خوک و جوجه های گوشتی برای تولید همان مقدار از پروتئین است.

نیاز به دانه و پروتئین تغذیه است به احتمال زیاد به افزایش تقاضا برای گوشت در حال افزایش است. مثلا دام تغذیه می شوند در حدود 6 کیلوگرم پروتئین گیاهی به 1 کیلوگرم پروتئین حیوانی است. خوراک به گوشت تبدیل نرخ (میزان خوراک مورد نیاز برای تولید 1 کیلوگرم افزایش وزن) به طور گسترده ای متفاوت بسته به نوع حیوانات و شیوه تولید مورد استفاده قرار گیرد. به طور معمول 1 کیلوگرم وزن زنده دام در ایالات متحده تولید سیستم نیاز به مقدار مربوطه از تغذیه: 2.5 کیلوگرم مرغ برای 5 کیلوگرم گوشت خوک و 10 کیلوگرم گوشت گاو در حالی که حشرات زیادی نیاز کمتر خوراک. برای مثال تولید 1 کیلوگرم وزن زنده دام جیرجیرک نیاز به عنوان کمی تا 1.7 کیلوگرم از خوراک. هنگامی که این ارقام برای تنظیم وزن خوراکی (معمولا تمام حیوانات را نمی توان خورده) مزیت خوردن حشرات می شود و حتی بیشتر.

برآوردها نشان می دهد که 80% از یک کریکت خوراکی است و قابل هضم در مقایسه با 55 درصد برای مرغ و خوک و 40 درصد برای گاو. حشرات سرد بودن خون حیوانات نیاز نیست انرژی خود را برای حفظ درجه حرارت بدن و از این رو نیاز به غذا کمتر. بالا بودن ضریب تبدیل غذا و ارزش غذایی بالا از حشرات در مقایسه با دام و طیور ممکن است درایو رشد حشرات بازار در طول دوره پیش بینی.

افزایش حشرات تغذیه مصرف در منطقه آسیا و اقیانوس آرام

بازار برای حشرات تغذیه در چین شد ارزش دلار 112.2 میلیون در سال 2018 و تخمین زده می شود برای رسیدن به دلار 228.3 میلیون سال 2024, ثبت نام CAGR از 11.9 درصد در طی دوره پیش بینی. چین نشان دهنده حدود 9 درصد از بازار جهانی گوشت واردات بود که به ارزش 113 میلیارد تومان (کشاورزی و کشاورزی-مواد غذایی کانادا 2018). علاوه بر این, آن را یکی از بزرگترین خریداران گوشت و مصرف آن در حدود 65.6 میلیون متریک تن گوشت مرغ و گوشت گاو در سال 2016. برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای مغذی گوشت در کشور, دام است که تغذیه با پروتئین غنی از حشرات است. این به نوبه خود منجر به توسعه حشرات صنعت خوراک دام مانند مرغ و خوک در چیننتیجه کلی رانندگی حشرات تغذیه بازار در کشور است.

حشرات کشاورزی منحصر به فرد صنعت پرورش در مناطق روستایی چین و یک منبع درآمد برای مردم محلی. اجتماعی و علمی جوامع در حال کار با یکدیگر برای ترویج استفاده از حشرات به عنوان خوراک. کاهش در جمعیت روستایی به 40.8 درصد در سال 2018 از 42.0% در سال 2017 به رهبری چین برای تبدیل شدن به یک upper-middle-income-class کشور در نتیجه بهبود سطح درآمد (بانک جهانی). کاهش جمعیت روستایی است در نتیجه افزایش درآمد سهام موجود جمعیت روستایی بنابراین رانندگی حشرات تغذیه بازار در کشور به عنوان آن است که عمده منبع درآمد در روستا.

علاوه بر این محلی شرکت های چینی مانند Haocheng Mealworms Inc., گوانگژو Wuliang بیوتکنولوژی شرکت. با مسئولیت محدود تولید شده اند حشرات تغذیه به جای تکیه بر واردات دانۀ سویا از ایالات متحده برای خوراک حیوانات است. این شده است با توجه به ایالات متحده-چین تجارت جنگ است. علاوه بر این به تازگی در سال 2019 یک محصول-خوردن آفات آسیب دیده و مقدار زیادی از خوراک دام محصولات زراعی در کشور است. این باعث شده است تا شرکت ها برای توسعه اشکال جدید از حشرات تغذیه به ارائه غنی از پروتئین رژیم غذایی برای دام است. بنابراین با توجه به رشد مصرف گوشت تقاضا برای مواد مغذی حشرات تغذیه برای حیوانات افزایش یافته است و بیش از سال های اخیر است. همراه با این سرمایه گذاری توسط حشرات خوراک شرکت های سوخت حشرات تغذیه بازار درآمد در کشور است.

چشم انداز رقابتی

در سراسر جهان بسیاری از شرکت های درگیر در تولید حشرات تغذیه می کند. در این میان چند شرکت به خوراک دام تولید. بسیاری از شرکت های دیگر تمرکز فقط بر روی حشرات خوراک تولید و در درجه اول تولید حشرات غذا برای حیوانات و ورزشهای آبی تغذیه هدف. بخش بزرگتر از این شرکت ها است که در منطقه اروپا. هدف اصلی از حشرات در خوراک شرکت های تولیدی است که برای تولید حشرات غذا با تغذیه از حشرات در کشاورزی و زباله های مواد غذایی.

Alltech Coppens و Protix دو پیشرو حشرات تغذیه تولید کنندگان. خرید و مشارکت و بسط برخی از استراتژی های مهم اتخاذ شده توسط حشرات خوراک شرکت های تولید خود را برای حمایت از پژوهش و اهداف بازاریابی. مثلا Enviroflight, AlltechCoppens و Protix سه شرکت هایی که با موفقیت به تصویب رسید این استراتژی.

موضوعات کلیدی پوشش داده شده

1. مقدمه
1.1 تعریف بازار
1.2 یافته های کلیدی این مطالعه

2. تحقیقات دامنه و روش
2.1 مطالعه تحویل
2.2 بررسی فرضیات
2.3 روش تحقیق
2.4 تحقیقات فاز

3. پویایی بازار
3.1 رانندگان
3.1.1 بالا ضریب تبدیل غذا از حشرات
3.1.2 کم مورد نیاز برای تولید منطقه
3.1.3 انتظار مصوبات دولت از کشورهای بزرگ
3.2 محدودیت
3.2.1 پذیرش مسائل از مصرف کنندگان
3.2.2 عدم پایدار و مدل کسب و کار

4. تجزیه و تحلیل صنعت
4.1 پورتر پنج نیروهای تجزیه و تحلیل
4.1.1 قدرت چانه زنی تامین کنندگان
4.1.2 قدرت چانه زنی خریداران
4.1.3 تهدید تازه واردان
4.1.4 تهدید جایگزین
4.1.5 رقابت رقابتی

5. جهانی حشرات تغذیه تقسیم بندی بازار
5.1 توسط حیوانات, نوع
5.1.1 آبزی پروری
5.1.2 مرغ
5.1.3 خوکی
5.1.4 دیگران
5.2 جغرافیا
5.2.1 آمریکای شمالی
5.2.2 آسیا و اقیانوس آرام
5.2.3 اروپا
5.2.4 سایر نقاط جهان

6. چشم انداز رقابتی
6.1 مقدمه
6.2 سهم بازار تجزیه و تحلیل

7. شرکت پروفیل
7.1 Multibox
7.2 Nextprotein
7.3 Enviroflight
7.4 AlltechCoppens
7.5 Protix
7.6 Innova خوراک
7.7 مزارع کوچک
7.8 Ynsect
7.9 Agriprotein
7.10 Enterra خوراک شرکت
7.11 Hexafly
7.12 Entofood

8. آینده بازار

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش بازدید https://www.researchandmarkets.com/r/r6eacf

تحقیقات و بازار نیز ارائه می دهد سفارشی خدمات پژوهشی ارائه متمرکز و جامع و متناسب با پژوهش است.

رسانه های تماس:

تحقیقات و بازار
لورا چوبارشد مدیریت
[email protected]

برای E. S. T ساعات اداری تماس بگیرید +1-917-300-0470
برای ایالات متحده/می توانید با تلفن رایگان تماس بگیرید +1-800-526-8630
برای GMT ساعت اداری تماس بگیرید +353-1-416-8900

ایالات متحده فکس: 646-607-1907
فکس (خارج از آمریکا): +353-1-481-1716

منبع تحقیقات و بازار

لینک های مرتبط

http://www.researchandmarkets.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im