BURNSVILLE, Minn., Feb. 1, 2020 /PRNewswire/ — دارایی بازاریابی خدمات اعلام کرد یک سکه به علامت پایان یک دوره – برای اولین بار در جهان “شکستن آن را مبارزه با تروریسم در اروپا” قانونی مناقصه سکه در حال حاضر در دسترس برای کسانی که مایل به مناسبت بریتانیا را “مبارزه با تروریسم در اروپا” از بقیه از اتحادیه اروپا است.

نوآورانه سکه ویژگی های طراحی پرچم و ارز از بریتانیا و اتحادیه اروپا است. منحصر به فرد شقاق تقسیم دو عکس. در حالی که آن را توصیه نمی شود, طراحی سکه می تواند به معنای واقعی کلمه بود جامعی در نیمی اگر مالک بخواهد.

ادامه مطلب

به عنوان یک مقام رسمی و قانونی مناقصه از لیبریابه سکه ویژگی های لیبریا arman, در علاوه بر این به 2020-تاریخ سال و فرقه.

“این یک لحظه مهم در تاریخ افتخار از یکی از بزرگ جهان عمده ابرقدرت. Brexit سکه به جمع یک فرصت برای خود یک قطعه مهم از این تاریخ منحصر به فرد یادبود خواهد شد که برای یک عمر گرامی…” گفت: جیم Brophyمدیر ارشد تجارت در دارایی بازاریابی خدمات. “ما مفتخریم به امن ایالات متحده انحصار در این اولین انتشار و ما را تشویق کسانی که علاقه مند در این تاریخی کلکسیونی به منظور سرعت وجود دارد به عنوان یک تعداد بسیار محدودی از سکه های در دسترس است.”

شکستن آن Brexit سکه شده است صرفا محدود به تنها 3,000 از نقره و 10 ، 000 از برنج سکه. GovMint.com و ModernCoinMart برندها از دارایی بازاریابی خدمات در حال منحصر به فرد توزیع کنندگان ایالات متحده برای سکه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Brexit سکه و خرید بازدید moderncoinmart.com یا govmint.com.

در مورد دارایی های بازاریابی خدمات

از سال 1984 دارایی Marketing Services, LLC (AMS) ارائه شده جمع علاقمندان تاریخ و دیگران با سکه های باستانی که قدمت بیش از 2000 سال به آخرین سه بعدی آثار مدرن سکه هنر و همه چیز را در میان. برای اطلاعات بیشتر amsi-corp.com.

تماس با رسانه ها

جیم Brophyمدیر ارشد تجارت
JBrophy@amsi-corp.com

تصاویر مرتبط

image1.jpg
image2.jpg
image3.jpg
image4.jpg
image5.jpg
image6.jpg

منبع دارایی بازاریابی خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de