فرانکفورت, آلمان, مارس 15 سال 2020 /PRNewswire/ — Innoplexus AG ساخته شده اختصاصی خود Ontosight® AI جستجو پلت فرم در دسترس محققان پزشکی در سراسر جهان برای کمک به مبارزه با COVID-19 همه گیر با اثر فوری. این پلت فرم است که در حال حاضر در حال استفاده توسط محققان از آلمان, ایالات متحده آمریکاو هند.

‘مسطح منحنی’ مستلزم سلامت سازمان را در اوایل اقدامات متمرکز بر مهار. کشورهای مختلف از جمله تایوان, سنگاپورو ژاپندر حال حاضر موفق به مهار این کوروناویروس. استفاده از تجزیه و تحلیل داده های فن آوری های جدید و فعال تست همه نقش محوری در ساخت این ممکن است.

در حال حاضر اکثر کشورها فاقد این تخصص خاص و صرف منابع گسترده در مدیریت کاهش, به این ویروس به عنوان inoffensive به عنوان امکان پذیر است. بهتر است یک کشور را به سیستم بهداشت و درمان می تواند عملکرد از کاهش مرگ و مير و بالاتر, سهم از جمعیت است که می تواند درمان شود.

Innoplexus’ تعهد به بهبود بهداشت جهانی نرخ پاسخ

Innoplexus متعهد است برای فعال کردن سریع تحقیقات برای توسعه آزمایش و درمان COVID-19. امروز این شرکت اعلام کرد که آن را به اشتراک بگذارید باز مجوز برای دسترسی عمومی به آن Ontosight® AI جستجو پلت فرم برای کمک به محققان اطلاعات بیشتر در مورد این رمان coronavirus. دولت علم مشاوران در دوازده کشور در حال درخواست برای اطلاعات در مورد این بیماری بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. Innoplexus است که در نتیجه پاسخ دادن به تماس از ایالات متحده, استرالیا, برزیل, کانادا, آلمان, هند, ایتالیا, ژاپن, نیوزیلند, سنگاپور, کره جنوبیو انگلستان به نشریات موجود به تحقیقات جامعه است.

در یک Innoplexus پست وبلاگ “Coronavirus: چرا دولت نیاز به یک اقدام قاطع طرح” بر روی وب سایت خود را, آنها نگاه جهانی و اطرافيان و امید به کمک و کمک به COVID-19 پژوهش های خود را در پلت فرم ابزار برای کمک به تیم تحقیقاتی تلاش.

“ما امیدواریم که ما می تواند کمک به جامعه علمی پژوهش تلاش چگونه این بیماری توابع و قادر به کمک فرضیه نسل به عنوان یک پلت فرم پیش بینی به صورت مداوم و کار در آینده به توسعه درمان” گفت: Gunjan Bhardwaj, مدیر عامل شرکت Innoplexus AG.

ما درک می کنیم که کار از بسیاری دیگر از آزمایشگاه ها و سازمان ها مورد نیاز خواهد بود در سراسر جهان برای پاسخ به COVID-19 با سرعت و چابکی است. Innoplexus امیدوار است برای اضافه کردن ضربه به این تلاش است.”

Innoplexus

Innoplexus پیشرو جهانی در هوش مصنوعی مبتنی بر پلت فرم برای کشف مواد مخدر و توسعه با بیش از 250 کارمند و 100+ برنامه های کاربردی ثبت اختراع از جمله کمک های مالی 12 در هوش مصنوعی یادگیری ماشین و blockchain فن آوری. Innoplexus’ راه حل می تواند تولید زمان واقعی بینش از صدها ترابایت از ساختار یافته و بدون ساختار خصوصی و اطلاعات عمومی موجب تسهیل مستمر تصمیم گیری آگاهانه برای خود پایه مشتری در یک اقدام بی سابقه با سرعت. تاسیس در سال 2015 Innoplexus AG است که مقر آن در اشبورن, آلمانبا دفاتر در پونا هندو همچنین Hoboken و سان فرانسیسکو, ایالات متحده.

تماس با ما:
یاکوب Semmler
بازاریابی
Innoplexus AG
فرانکفورتر Straße 27, 65760 اشبورن, آلمان.
تلفن: +49 6196 9677 311
ایمیل: [email protected]
www.innoplexus.com

منبع Innoplexus AG

لینک های مرتبط

https://www.innoplexus.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im