SELBYVILLE دل., Feb. 2, 2020 /PRNewswire/ — با توجه به آخرین گزارش “دوربین مادون قرمز بازار محصول (ثابت, دستی, Pan-Tilt-Zoom) تکنولوژی (سرد Uncooled) طول موج (نزدیک مادون قرمز موج کوتاه مادون قرمز, اواسط موج مادون قرمز طول موج مادون قرمز) نرم افزار (خودرو BFSI تجاری دولت و دفاع, بهداشت و درمان, های صنعتی و مسکونی) منطقه ای چشم انداز رقابتی بازار سهم و هوا 2026”با بازار جهانی Insights Inc., ارزیابی بازار از دوربین های مادون قرمز عبور خواهد کرد 10 میلیارد دلار توسط 2026. رشد تقاضا برای خودروهای, کاهش قیمت دوربین های مادون قرمز افزایش هزینه های نظامی در کشورهای در حال توسعه و افزایش نیاز برای نظارت در سراسر مختلف end-user بخش در حال افزایش رشد بازار است.

ادامه مطلب

دوربین مادون قرمز در بازار تکثیر با توجه به جرم پذیرش همراه با طیف وسیعی از برنامه های متنوع تجاری و صنعتی و بخش دولتی. سرمایه گذاری بالا از شرکت ها برای اطمینان از یک سیستم نظارت و افزایش هزینه های نظامی در خاورمیانه & آفریقا و آسیا و اقیانوسیه عوامل کلیدی در رانندگی بازار درآمد.

درخواست برای یک نمونه از این گزارش تحقیقات @

https://www.gminsights.com/request-sample/detail/397

مادون قرمز دوربین های مورد استفاده در بخش بهداشت و درمان به تشخیص بیماری های مختلف الگوهای با رعایت درجه حرارت بدن. قابل حمل و استحکام از دوربین های مادون قرمز با توجه به اندازه جمع و جور و وزن کم که ارائه خواهد شد یک مزیت اضافی به عنوان تجهیزات پزشکی برای پزشکان. بدون تماس اندازه گیری فرایند تضمین می کند که بیماران نه بی ارزش برانگیخت. این کمک خواهد کرد که دامپزشکان و مهد کودک متخصصان به راحتی تشخیص بیماری است. این دوربین ارائه انعطاف پذیر و بودجه دوستانه روشهای تشخیصی به بخش بهداشت و درمان.

در اروپا دوربین مادون قرمز اندازه بازار را شاهد حدود 6 درصد رشد در هوا جدول زمانی. مادون قرمز غربالگری از ساختمان های مسکونی برای ممیزی انرژی در فرآیندهای پیش بینی شده است به درایو تقاضا به صورت دستی در دوربین های مادون قرمز. در منطقه صنعت بازیکنان با تمرکز بر بهبود امکانات تولید خود را به منظور بهبود محصول و قابلیت های.

برای مثال در مارس 2018, Xenics افزایش تولید آن قابلیت های مدرن تجهیزات آن بررسی تکنیک های پردازش و اضافی اضافه شده اتاق تمیز فضا. این کمک این شرکت به میزان قابل توجهی کاهش تاریک زمان در SWOOD آشکارسازهای منظور افزایش نسبت سیگنال به نویز و ارائه یک بزرگتر محدوده دینامیکی در آن SWOOD دوربین.

ایجاد یک پرس و جو برای خرید این گزارش @

https://www.gminsights.com/inquiry-before-buying/397

برخی از یافته های مهم این دوربین مادون قرمز گزارش بازار عبارتند از:

هند در حال برنامه ریزی برای راه اندازی تکنولوژی بالا دوربین های مدار بسته همراه آن مرزهای بین المللی با چین, پاکستان, بنگلادش, نپالو میانمار.

– کم-موانع ورود برای کسانی که جدید هستند تشدید رقابت میان بازیکنان بازار است.

– عمده دوربین مادون قرمز بازار شامل Fujifilm Holdings Corporation, Fluke شرکت FLIR Systems DIAS مادون قرمز GmbH Axis Communications AB, Testo AG SiOnyx, LLC, به دنبال Therma Raytheon شرکت پاناسونیک شرکت Optris GmbH و OPGAL OPTRONIC INDUSTRIES, Ltd.

– گسترش در تصویب دوربین های مادون قرمز در برق/مکانیک, ساختمان, اتوماسیون صنعتی/کنترل فرایند دریایی و برنامه های امنیتی خواهد درایو رشد بازار است.

– مشارکت در میان تولید کنندگان و فروشندگان ارائه خواهد شد ابعاد جدیدی به این خودرو & هوافضا بخش است.

– جهانی خودروسازان در حال تمرکز بر روی یکپارچه سازی دوربین های مادون قرمز پیشرفته سیستم کمک راننده (ADAS) برای ایجاد کارآمد و امن تر و امن خودروهای

– کاهش قیمت ها از سنسورهای مادون قرمز و آشکارسازهای حرکت به اندازه بازار.

– پزشکی و موسسات تحقیقاتی به طور فزاینده ای اتخاذ دستی دوربین های مادون قرمز با توجه به اثر خود را در زمینه های مربوطه.

Table of Contents (ToC) از این گزارش:

فصل 3. مادون قرمز (IR) دوربین بازار بینش

3.1. صنعت تقسیم بندی

3.2. صنعت چشم انداز 2016 – 2026

3.2.1. دوربین IP چشم انداز صنعت

3.2.2. تصویربرداری حرارتی چشم انداز صنعت

3.3. صنعت تجزیه و تحلیل اکوسیستم

3.3.1. کانال توزیع و تحلیل

3.3.2. فروشنده ماتریس

3.4. فناوری و نوآوری چشم انداز

3.4.1. تاثیر IoT

3.4.2. هوش مصنوعی (AI)

3.4.3. پهپاد & هواپیماهای بدون سرنشین

3.4.4. تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو

3.5. نظارتی چشم انداز

3.6. صنعت تاثیر نیروهای

3.6.1. رشد رانندگان

3.6.2. صنعت مشکلات و چالشها

3.7. رشد بالقوه تجزیه و تحلیل

3.8. پورتر تحلیل

3.8.1. تامین کننده قدرت

3.8.2. خریدار قدرت

3.8.3. تهدید تازه واردان

3.8.4. تهدید جایگزین

3.8.5. داخلی رقابت

3.9. چشم انداز رقابتی 2019

3.9.1. شرکت سهم بازار تجزیه و تحلیل

3.9.2. استراتژی داشبورد

3.10. تجزیه و تحلیل PESTEL

فهرست کامل جدول محتویات (ToC) @

https://www.gminsights.com/toc/detail/IR-infrared-camera-market-report

در مورد بازار جهانی بینش

بازار جهانی Insights Inc., که مقر آن در دلاور, ایالات متحده است جهانی تحقیقات بازار و مشاوره ارائه دهنده خدمات; ارائه همزمان و سفارشی تحقیقات گزارش همراه با رشد خدمات مشاوره. ما هوش کسب و کار و صنعت گزارش پژوهش ارائه به مشتریان با دخول بینش و عملی داده های بازار به خصوص طراحی و ارائه شده برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک. این گزارش جامع طراحی شده از طریق اختصاصی روش تحقیق و در دسترس هستند برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی و مواد پیشرفته, تکنولوژی, انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی.

با ما تماس بگیرید:

آرون Hegde
شرکت فروش ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی Insights Inc.
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
ایمیل: sales@gminsights.com

تصاویر مرتبط

global-ir-infrared-camera-market.jpg
جهانی (IR) دوربین مادون قرمز در بازار درآمد به آمار 10 میلیارد تومان توسط 2026: GMI
عمده دوربین مادون قرمز بازار شامل Fujifilm Holdings Corporation, Fluke شرکت FLIR Systems DIAS مادون قرمز GmbH Axis Communications AB, Testo AG SiOnyx, LLC, به دنبال Therma Raytheon شرکت پاناسونیک شرکت Optris GmbH و OPGAL OPTRONIC INDUSTRIES, Ltd.

لینک های مرتبط

IP Camera آمار بازار

دوربین حرارتی آمار بازار

منبع بازار جهانی Insights Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de