“این است که بخش مهمی از شرکت ما مسئولیت برای کمک به ارائه وضوح وضعیت به شرکای کسب و کار ما برای فعال کردن اطلاع تصمیمات و اقدامات صورت گرفته برای تداوم کسب و کار” گفت: آقای M. گاندی, گروه, مدیر عامل (آسه آن کسب و کار), Informa بازار.

“ما به شدت حمایت دولت است که پاسخ به این موضوع باید بر اساس حقایق و علم و مجاز منابع و تایید نشده پست در رسانه های اجتماعی. ما در حال شاد با حضور در این جلسه آن را نشان می دهد همکاران ما علاقه مند در گرفتن واقعی و تصویر کامل از ویروس وضعیت آنها نیاز به اطلاعات برای تصمیم گیری در حرکت بعدی خود را.”

Datuk Dr Noor هشام گفت: اوضاع تحت کنترل در مالزی و خوشه ای از موارد در حال حاضر تحت مهار نشده به میزان شیوع.

“این بسیار مهم است که در طول زمان بحران و عدم قطعیت است که ما به دنبال حقیقت و واقعیت از معتبر و مجاز منابع. هر یک از ما باید در هنگام به اشتراک گذاری اطلاعات. اگر منبع و اعتبار مشکوک آن را بهتر است برای ما برای به اشتراک گذاشتن. تا اطلاعات به روز در COVID-19 وضعیت در مالزی به راحتی در دسترس است در MOH رسمی کانال های رسانه های اجتماعی. بر اساس MOH ترین زمان ارزیابی وضعیت COVID-19 عفونت تحت کنترل است و در اوایل مهار فاز. MOH ادامه خواهد داد برای تقویت آمادگی برای امکان مرحله بعدی یعنی اواخر مهار و متعاقبا کاهش فاز..”

سلامت وضعیت در مالزی است که با مدیریت وزارت بهداشت ملی مدیریت بحران سازمان های مختلف و سایر وزارتخانه ها و سازمان های تحت کمیته ای به ریاست معاون نخست وزیر مالزی, Dato’ سری Dr Wan Azizah Dr Wan اسماعیل.

تا به روز اطلاعات در COVID-19 وضعیت در مالزی به راحتی در دسترس است در وزارت بهداشت’ سایت (www.moh.gov.my) و رسمی کانال های رسانه های اجتماعی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقایق COVID-19 لطفا به تماشای https://youtu.be/14ylDwjO9yo

توجه به ویراستاران

در مورد Informa بازار

Informa بازار ایجاد سیستم عامل برای صنایع و بازارهای متخصص به تجارت نوآوری و رشد است. مجموعه ما متشکل از بیش از 550 بین المللی B2B حوادث و برندها در بازار از جمله بهداشت و درمان و دارو و زیرساخت های ساخت و ساز و املاک و مستغلات, مد و پوشاک, مهمان نوازی, مواد غذایی و نوشیدنی, بهداشت و درمان, تغذیه, در میان دیگران. ما ارائه به مشتریان و شرکای تجاری در سراسر جهان با فرصت هایی را برای تعامل و تجربه و انجام کسب و کار از طریق چهره به چهره و نمایشگاه تخصصی محتوای دیجیتال و عملی داده ها راه حل های. به عنوان پیشرو در جهان نمایشگاه سازمانده ما را طیف متنوعی از بازارهای متخصص به زندگی باز کردن فرصت ها و کمک به آنها برای رشد 365 روز سال. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.informamarkets.com.

منبع Informa بازار

لینک های مرتبط

http://www.informamarkets.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im