اطالعات به عنوان یک رهبر برای 2 بار متوالی در Gartner Magic Quadrant برای سیستم های مدیریت انبار

نیویورک, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — اطالعات یک رهبر جهانی در کسب و کار ابر نرم افزار تخصصی صنعت امروز اعلام کرد که Gartner Inc. قرار است که اطالعات به عنوان یک رهبر برای دومین بار متوالی در آن سحر و جادو ربع برای سیستم های مدیریت انبار (WMS). اطالعات قرار بود در رهبران ربع برای توانایی خود را به اجرا و کامل بودن آن دید.

برای دانلود افتخاری کپی از 2020 Gartner Magic Quadrant برای مدیریت انبار سیستم اینجا را کلیک کنید.

“با وجود اینکه بسیار قدیمی بازار WMS ارائه شده و در ادامه به تفاوت در مناطق مانند قابلیت سازگاری و هوش مقیاس پذیری بالا و پایین بازار و چرخه زندگی هزینه های” گارتنر گفت: در گزارش. “علاوه بر این مشتریان به طور فزاینده ای به نفع زنجیره تامین سوئیت است که می تواند پشتیبانی end-to-end زنجیره تامین و لجستیک فرایند ارکستراسیون.”

Vishal Minocha, مدیر ارشد, مدیریت محصول و رفتن به بازار استراتژی برای اطالعات زنجیره تامین گفت: “Infor CloudSuite WMS درست چند مستاجر ابر Tier1 مدیریت انبار سیستم است که کمک به مشتریان خود سریع تر زمان-به-ارزش و رسیدن به سطح جدیدی از انبار بهره وری و بهره وری نیروی کار در انبار عملیات.”

“تیم ما به مشتریان خود متعهد است “موفقیت” او افزود: “و به اعتقاد ما به رسمیت شناخته شده به عنوان یک رهبر دوباره برای اطالعات CloudSuite WMS عهد به ما نوآوری و تمرکز ما بر کمک به مشتریان دستیابی به کامل سفارش با کمترین موجودی دقت است.”

اطالعات CloudSuite WMS با هدف ترکیب چابکی با قدرت از ابر به سازمان ها کمک پردازنده جدید انبارها و مشتریان به سرعت.

این چالاک ابر مبتنی بر سیستم پیشرفته ارائه می دهد دید به موجودی سفارشات تجهیزات و مردم برای کمک به توانمند سازی سازمان ها برای غنی سازی سطح خدمات و افزایش محصول سرعت.

اطالعات CloudSuite WMS می تواند کمک به کسب و کار مدیریت مرکز توزیع فعالیت های کلی نگر. راه حل ترکیبی از انبار تحقق جاسازی شده با مدیریت کار و بصری 3D تجزیه و تحلیل برای کمک به کاهش پیچیدگی و حمایت از پیشرفته عملیاتی اعدام است.

طراحی شده با configurability و شهودی استفاده از اطالعات CloudSuite WMS آماده است تا به قدرت نسل بعدی تکنولوژی پیشرفته جهانی انبارداری عملیات. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

پرینت این:
@اطالعات به عنوان یک رهبر برای 2nd بار متوالی در @Gartner_inc Magic Quadrant برای #WarehouseManagementSystems #WMS http://ow.ly/zEQV30qG4tL

Gartner Magic Quadrant برای مدیریت انبار سیستم های سیمون Tunstall, Dwight Klappich, 6 مارس سال 2020.

گارتنر را تایید نکرده و هر فروشنده محصول و یا خدمات به تصویر کشیده شده در آن نشریات پژوهشی و توصیه تکنولوژی کاربران را انتخاب کنید فقط آن دسته از فروشندگان با بالاترین رتبه و یا دیگر تعیین. گارتنر نشریات پژوهشی شامل نظرات گارتنر سازمان پژوهش و نباید تعبیر به اظهارات واقعیت است. گارتنر سلب ضمانت نامه بیان شده یا ضمنی با توجه به این تحقیقات از جمله هر گونه ضمانت نامه از فروش و یا تناسب اندام برای یک هدف خاص.

در مورد اطالعات
اطالعات یک رهبر جهانی در کسب و کار ابر نرم افزار تخصصی صنعت. با 17,300 کارکنان و بیش از 68,000 مشتریان در بیش از 170 کشور Infor نرم افزار طراحی شده است برای پیشرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.infor.com.

اطالعات مشتریان عبارتند از:

 • 20 تا از برترین شرکت های هوافضا
 • 9 از 10 شرکت های با تکنولوژی بالا
 • 14 از 25 متحده بزرگترین بهداشت و درمان تحویل شبکه
 • 19 از 20 بزرگترین شهرهای ایالات متحده
 • 18 از 20 خودرو تامین کنندگان
 • 14 از 20 بالا توزیع کنندگان صنعتی
 • 13 از 20 بالا فروشندگان جهانی
 • 4 از 5 حذفی
 • 17 از 20 بانک جهانی
 • 9 از 10 بزرگترین هتل جهانی برندها
 • 8 از 10 جهانی مارک های لوکس

رسانه های تماس:
استیو Bauer
Infor
(628) 444-5101 (دفتر)
(650) 670-7135 (تلفن همراه)
[email protected]

منبع اطالعات

لینک های مرتبط

http://infor.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de