شرکت های صنعتی در Weifang شاندونگ سر کار و تولید در حالی که مبارزه با بیماری همه گیر

با توجه به وب سایت از Weifang صنعتی و فناوری اطلاعات اداره شهرداری از دولت Weifang شدت پیاده سازی ملی استانی و شهری و سیاست های ترویج سرگیری کار و تولید از شرکت های صنعتی. دولت را فراهم می کند 100 کلیدی شرکت با “یک در یک” تماس با خدمات نظارت و راهنمایی آنها در پیشگیری از بیماری همه گیر را نگه می دارد به روز در مورد تولید و بهره برداری از شرکت در یک موقع و مختصات و حل مشکلات مربوط. هدف آن است که برای اطمینان از اوایل سرگیری کار و تولید در شرکت و به ارائه منابع و پشتیبانی به صورت اپیدمی پیشگیری و کنترل است. برای مثال Weichai در حالی که اطمینان از بیماری پیشگیری و کنترل کرده بود به تدریج از سر گرفته نرمال تولید تا پایان ماه ژانویه که یکی از اولین برای انجام این کار در شاندونگ.

فایل پیوست در تصویر لینک کلیک کنید:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=358010

عنوان: در 11 فوریهدر Futian شاندونگ چند منظوره خودرو کارخانه در Weifang, کارکنان, تست و اشکال زدایی با فشار منفی در آمبولانس است که می تواند فرستاده شده به ووهان, هوبئی برای خط اول اپیدمی کنترل. کارخانه سازماندهی کارکنان برای بازگشت به پست خود در اولین روز از سال نو چینی برای از سرگیری تولید و کار اضافه کاری برای افزایش ظرفیت است.

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=358016

عنوان: در فوریه 11, کارگران مشغول به کار بودند در مشت زدن و جوشکاری کارگاه سازنده خودرو در قینگژو Weifang.

منبع وب سایت Weifang صنعتی و فناوری اطلاعات اداره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>