در ویسکانسین گم شده غیابی خار سوالات و خشم

MADISON, Wis. — ایالات متحده خدمات پستی و انتخاباتی جستجو برای پاسخ پنج شنبه در مورد اینکه چرا یک بی حد و حصر تعداد رای غیابی هرگز آن را به رای دهندگان در ویسکانسین که نمی خواهید به خطر ابتلا به کروناویروس با رای دادن در انتخابات در دولت ریاست جمهوری اولیه.

در اینجا چیزی است که شناخته شده و ناشناخته در مورد آراء:

چه مسئله

تحت یک شنبه حکم از دادگاه عالی ایالات متحده, همه غیابی ارسال به رای دهندگان تا به حال به شهریور سه شنبه در انتخابات محسوب می شود. اما بسیاری از رای دهندگان گفت: آنها هرگز آراء سه شنبه.

چگونه بسیاری از برگه های رای بودند تحویل داده نمی شود

است سوال پاسخ داده نشده. ویسکانسین کمیسیون انتخابات گزارش روز شنبه که نزدیک به 1.3 میلیون رای غایب شده بود درخواست شده توسط رای دهندگان یک رکورد تعداد بالایی که غرق برخی از انتخابات محلی مقامات. در مورد 235,000 برگه های رای تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت از پنج شنبه. چه شناخته شده است که چگونه بسیاری از برجسته برگه تکميل شده توسط رای دهندگان و از طریق پست شده در پنج شنبه آخرین مهلت. آن نیز شناخته شده نیست که چگونه بسیاری از آراء هرگز آن را به رای دهندگان.

کجا بودند برگه تحویل داده نمی شود

یک سناتور گفت: ویسکانسین کمیسیون انتخابات به او گفت که ایالات متحده خدمات پستی کشف سه سطل از رای غیابی به مقصد اشکوش و اپلتون رای دهندگان که نیست تحویل داده است. میلواکی انتخابات رئیس خواست یک تحقیق رسمی به برگه درخواست ساکنان شهر در اطراف مارس 22 و 23 مارس که بسیاری از رای دهندگان گفته بودند تحویل داده نمی شود. فاکس نقطه ایجاد کرد مدیر اسکات Botcher گفت: کارگران پستی شروع به بازگشت تحويل غیابی به روستا حدود سه هفته قبل از روز انتخابات با هیچ توضیحی فراتر از آنچه که ممکن است یک مشکل مرتب سازی در مرکز شهر میلواکی به اداره پست. همچنین گزارشهایی وجود داشت در دیگر شهرستانها در سراسر کشور از رای دهندگان که گفت: آنها درخواست کرده بود یک رای گیری اما دریافت آنها در روز انتخابات. بهتر ویسکانسین با هم یک گروه لیبرال گفت: آن را دریافت بیش از 2000 گزارش از دست رفته رای گیری از طریق یک وب سایت در آن ایجاد شده و پیگیری آنها.

اقدام قانونی

وکلای نظارت بر انتخابات گفت: رای دهندگان که نمی توانید برگه های رای به عنوان درخواست می توانست زمینه را برای سو. هیچ پرونده های حقوقی واصل شده است به تاریخ. کسانی که به احتمال زیاد پس از نتایج انتخابات اعلام شد در روز دوشنبه به خصوص اگر وجود دارد نژادها که می توانست تحت تأثیر افرادی که رای دادن نیست چرا که آنها نمی خود را دریافت برگه های رای. “همه در حال تلاش برای کشف کردن آنچه که همه از این به این معنی نسبت به نتیجه انتخابات صحت انتخابات گفت: قانون انتخابات وکیل داگ لهستان. “ما فقط باید صبر کنید و ببینید.” دولت ایالت دن Feyen یک جمهوری خواه از Fond du Lac خواسته است تا کمیسیون انتخابات برای رفتن به دادگاه به درخواست است که برگه های رای محسوب می شود. این کمیسیون متشکل از تعداد مساوی از جمهوری خواهان و دموکرات ها تصمیم گرفته است چه اقدام اگر هر یک از این برنامه به.

کسی مقصر است

ویسکانسین انتخابات رئیس, رسمی, Meagan ولف گفت که هیچ یک از مسائل با دولت رای من وب سایت که در آن رای دهندگان می توانید درخواست یک absentee ballot. تمام درخواست های ساخته شده از طریق این سیستم منتقل گرديد به انتخابات محلی کارمندان بودند که پس از آن وظیفه پستی آراء او گفت:. قرار می دهد که تمرکز بر خدمات پستی. باب شیهان یک خدمات پستی گفت به دنبال آن است به آنچه اتفاق افتاده است اما هیچ راهی برای ردیابی تمام برگه های رای که فرستاده شدند چرا که آنها فرستاده شد کلاس اول ایمیل بدون تحویل ردیابی شماره.

آیا رای دهندگان گفت:

آنها خوشحال هستند. یکی از کسانی که درخواست رای گیری غایب بود اما یکی نیست و تصمیم به رای دادن در فرد است که بالاترین-رتبه بندی دموکرات ویسکانسین مجمع تشکر. گوردون Hintz از اشکوش. “من انطباق با سلامت عمومی به عنوان انجام بسیاری از ترکیبات” Hintz گفت. “شما یا باید یک بار در یک صد سال بیماری همه گیر و یا شما نمی کنند.” دیگر رای دهندگان که نمی توانید برگه های رای خود و پس از آن مجبور به رای دادن در فرد گفت: آنها عصبانی در خطر عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de