در این رکود زیان کار ضربه یقه سفید مینه سوتا کارگران سخت

Andrea Yoch تخصص است که ترغیب مردم به نشان می دهد تا برای اجتماعات بزرگ. خود اشتغالی مشاور بازاریابی در خیابان انجام داده است که فقط برای جام رایدر, شهرهای دوقلو تابستان جم و مسابقات فوتبال در سراسر کشور قرار داده شده توسط بین المللی جام قهرمانان اروپا.

“من با تمام وجود مردم به جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر و یا حتی ده ها هزار نفر یا بیشتر” Yoch گفت.

که کار این است, البته, در انتظار نگه داشته به طور نامحدود.

بنابراین این کار از هزاران یقه سفید حرفه ای — به ویژه مترجمان آزاد که فشار در پس زمینه تجاری گسترده اکوسیستم است که زمین به توقف در مینه سوتا و در سراسر کشور است.

بیش از 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته افزایش افزایش بیکاری است که تقریبا پنج برابر هفتگی رکورد در سال 1982. بیش از 200 ، 000 Minnesotans را برای ثبت بیمه بیکاری از تاریخ 16 مارس تعدادی می کند که تصرف هر یک از پیمانکاران مستقل که کسب و کار خشک شده است.

رستوران ها و خرده فروشی کارگران برای اولین بار به ضربه می شود و باقی می ماند و بزرگترین گروه در میان کسانی که تشکیل پرونده برای بیمه بیکاری در دولت اما آسیب اقتصادی می رسد فراتر از آنها.

استخدام برای بسیاری از شرکت های یخ زده و استخدام شرکت ها در حال از دست دادن شغل خود. تبلیغاتی شرکت های در حال رفتن در تاریکی است. دفتر كتابداران در حال furloughed. بازاریابی و روابط عمومی و بودجه های تبلیغاتی در خود نگه دارد.

اسحاق Cheifetz یک کارگزینی که متخصص در قرار دادن مدیران فناوری گفت: او اقامت کردن تلفن. او خانه تاریخی خواندن زندگینامه و تلاش برای آموزش خود زبان برنامه نویسی پایتون.

شرکت ها شروع به استخدام دوباره یک بار شوک از رکود می پوشد او گفت: اما تلاش برای درام اندازی کسب و کار جدید نیست حس بسیار را در حال حاضر.

“آیا شما را استخدام کردن از اسکایپ در VP سطح؟” Cheifetz گفت. “و پس از آن, آنچه, آیا, شما, فدرال اکسپرس آنها کار خود را؟”

پیمانکاران باید شاهد یک افت در سوالات و شرکت ها آغاز شده تخمگذار مردم.

ورونیکا Jacobsen, پاره وقت حسابدار در یک شرکت بازسازی در شهرهای دوقلو گفت: او در جلسه روز جمعه که در آن مدیران گفت: آنها می ماند البته با وجود نگرانی های کسب و کار کاهش می يابد و کارگران نمی خواهد بود قادر به کار در سایت های کار.

“شنبه بعد از ظهر من یک e-mail گفت: من furloughed,” Jacobsen گفت. “من در دفتر روز دوشنبه به می دانم که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

او با این نسخهها کار به طور معمول در فاکتورها از پیمانکاران فرعی و ادغام آنها را به کتاب های این شرکت است. او اذعان این مشکل ممکن است وجود خواهد داشت هیچ فاکتورها برای رسیدگی در ماه های آینده.

او نگران است که پس از او یکی از اولین شغل حذف آن ممکن است در حالی که قبل از او می شود به کار می کنند.

“اگر آنها یک زمان سخت و پیچ در پیچ به بالا — من برای اولین بار,” او گفت:. “من نگرانی در مورد یکی از آخرین آورده است.”

او کاربردی برای مزایای بیکاری و گفت: او را “آن بازی گوش” در طول چند هفته آینده. او است درخواست برای یک کار جدید بلافاصله.

براندون وارنر یک عملیات تحلیلگر که قصد دارد ظرفیت تولید برای Merchology یک شرکت که تولید مارک پوشاک و دیگر محصولات تبلیغاتی. این شرکت دارای امکانات تولید در میننتنکا و رنو, Nev.

“این اولین فصل سال جاری میلادی ضرب و شتم پیش بینی ما. واقعا هفته اول ماه مارس شما می توانید ببینید همه چیز رو به کاهش,” وارنر گفت.

او در زمان تعطیلات آخر هفته اول ماه مارس و زمانی که او به دفتر یافت کسب و کار “cratering.”

خاموش شدن در نوادا و بسته شدن رستوران ها و کافه ها در مینه سوتا شتاب کاهش است. وارنر بود furloughed.

همسر خود را با این نسخهها کار در یک سازمان غیر انتفاعی و اگر او نگه داشته است او حقوق و دستمزد قطع شده است. وارنر مطمئن نیست اگر او اعمال خواهد شد برای کار های مختلف.

“این واقعا روز به روز” او گفت:. “در این نقطه چگونه فرایند استخدام و حتی کار می کند؟”

مینیاپولیس پر از شرکت های تبلیغاتی است که در خدمت شرکت های بزرگ در شهرهای دوقلو و با بودجه بازاریابی حذف در کوتاه مدت آنها در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد چگونه به نگه داشتن به پرداخت کارگران با درآمد کمتر است.

یک بررسی ملی در هفته پیش از تنگ ماهی یافت می شود که دو سوم از تبلیغات حرفه ای ترس از اخراج. کاهش کار رخ داده است حداقل در یک شرکت, اما بسیاری از از دست دادن از کار افتاده به کارگران مستقل گفت: دین Broadhead مدیر عامل شرکت Broadhead یک سازمان خلاق در مینیاپولیس.

“ما قطعا انقباضی را در nonemployer مربوط به هزینه های” Broadhead گفت. “واضح است که ما در حال صرفه جویی در وعده های غذایی و سفر و سرگرمی.”

نزدیک به پایان سه ماهه دوم مشتریان ممکن است شروع به برش بودجه بیشتر به طور چشمگیری اما آن را خیلی زود به می دانم Broadhead گفت.

“ما نیاز به تمرکز منابع ما به عنوان حالى که ممکن است, چرا که هیچ کس می داند که اگر شما در حال رفتن به یک زمستان طولانی,” او گفت:. “این رفتن به یک چالش برای برخی از مترجمان آزاد است.”

مستقل کارگران مانند Yoch که نمی تواند درخواست برای مزایای بیکاری را دیده اند کار ناپدید می شوند در راه است که نبود که تلفظ پس از گذشته انجام دهند.

“حتی پس از 9/11 که وحشتناک بود ورزش را از سر گرفت پس از چند روز” Yoch گفت.

بنابراین نه به عنوان coronavirus گسترش می یابد. بازگشت از ورزش به عنوان نامشخص به عنوان هر چیز دیگری. آخرین برآورد از رژیم صهیونیستی است. Walz است که تعداد COVID-19 موارد در مینه سوتا را به اوج در ماه اوت است.

“من دوست دارم بگویم مردم زیاده اما اگر این پول را در آینده پول نمی تواند بازگشت دوباره” Yoch گفت. “من فکر می کنم مردم در حال انجام آنچه آنها نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>