در سایه coronavirus برخی از Arizonans سر خارج وجود اجتماعی فاصله مشاوره

جهان در واکنش به تعدادی از جدید کروناویروس موارد در سراسر آریزونا و این کشور در هفته گذشته.

مردم خواست به تمرین های اجتماعی فاصله به امید کاهش بیشتر گسترش این بیماری است. رویدادها و کنسرت لغو شد, دانشگاه نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین, کارکنان, ماندم, به به کار از خانه و همه آریزونا مدارس آموزش داده شد به نزدیک آغاز و تا روز دوشنبه.

برخی از ققنوس-ساکنان منطقه نادیده مراکز کنترل بیماری اجتماعی فاصله توصیه بیش از آخر هفته. به جای ماندن در خانه آنها سر خارج برای لذت بردن از صبحانه با دوستان و یا فروشگاه در یک بازار کشاورزان محلی.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم از ترس” ملکه کریک ساکن Ilen Arevalo گفت. “اگر شما دستهای خود را هر روز شما در حال پاک کردن و شما سالم هستید و سپس شما باید یک مشکل است.”

Arevalo خود را صرف بعد از ظهر یکشنبه در اسکاتسدیل, سرگرمی منطقه. او در توصیف آن به عنوان “شهر ارواح” بعد از ظهر یکشنبه که او گفت: به احتمال زیاد می تواند نسبت به coronavirus نگرانی.

Gabby واگنر از چندلر و Francisco Ruiz از مسا همچنین اشاره کرد که این منطقه بود و ساکت تر از حد نرمال است.

“مردم می ترسند به ترک خانه های خود را, اجازه دهید به تنهایی آمدن به صبحانه گفت:” واگنر. او توضیح داد که این جفت ارز در حال صبحانه در Bevvy و سپس برنامه ریزی برای معاشرت در دیگر بارها در این منطقه است.

Bevvy مدیر کل کامرون بیرام گفت: کسب و کار ثابت بود با وجود برخی از انتخاب به ماندن در خانه در میان coronavirus نگرانی. این شرکت پس از اجرا اقدامات پیشگیرانه از جمله ساخت کارمندانی که در نزدیکی مواد غذایی پوشیدن دستکش تمیز کردن و مطابق با اصول و نگه داشتن صابون و حوله کاغذی مواجه نگردند.

“من در واقع از طریق دو کاغذ حوله و صابون که بدان معنی است که مردم در واقع توجه و هوشمند در مورد شستن دست خود را,” او گفت:. “که من را خوشحال می کند و باعث می شود من احساس می کنم بهتر است به عنوان یک انسان.”

در حالی که نه واگنر و نه رویز ترس از ابتلا COVID-19 آنها گفت: آنها بیشتر نگران در مورد چگونه مردم در واکنش به این بیماری به طور خاص وحشت-خرید و امکان بسته شدن است که می تواند بر اقتصاد است.

این جفت ارز گفت: آنها را متوقف کند در شورش خانه یا ال Hefe روز یکشنبه به دلیل شورش خانه کارمند با یک “بیماری مسری” به طور خلاصه دو بازدید از کاباره ها در این منطقه در اوایل این ماه. حرفه تمیز کردن شرکت پس از تمیز شورش خانه و ال Hefe یک سخنگوی شرکت قبلا گفته.

“پس از خبر شکست وجود دارد, من فکر می کنم مردم احتمالا روشن و واضح از آن مکان در حال حاضر گفت:” رویز.

هر دو رستوران ها باز مانده است یکشنبه. شورش خانه نگاه نسبتا خالی در مدت کوتاهی پس از ظهر در حالی که ال Hefe تا به حال تعداد انگشت شماری از مشتریان. “مشتریان ما شده است شگفت آور” سخنگوی Lissa Druss گفت: Arizona Republic. “ما در زمان احتیاطی از فراوانی از احتیاط و در حال حاضر در بازی uncharted waters. ما می خواهیم به یک چیز کاملا روشن است: هیچ چیز مهم تر از سلامتی و ایمنی کارکنان و مشتریان است.”

برخی از سر خارج در جستجوی ‘فاصله اجتماعی’

پارکینگ در پیاده روی محبوب نقاط Piestewa اوج و Papago پارک بودند بسته بندی شده با ماشین بیشتر از بعد از ظهر یکشنبه.

گیل و اسکات Currier از الیوهورست کالیفرنیا در زمان پیاده روی در جنوب پارک کوهستان و حفظ در ققنوس به دلیل آن به نظر می رسد کمتر شلوغ است.

“من 70 و او را به حال 70” گیل گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا آنها اجتناب از جمعیت. “یک ماه پیش من تا به حال ذات الریه, بنابراین من می تواند بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس برای اطمینان حاصل کنید.”

این Curriers شد محتاط بودن در طول سفر خود به ایالت آریزونا و لاس وگاس به دیدار خانواده. آنها اجتناب شلوغ رستوران غذا خوردن در ماشین خود و نه دست دادن با مردم است.

Pima County Health Department مدیر باب انگلستان گفت: مردم هنوز هم می تواند زندگی خود را تا زمانی که آنها “با استفاده از حس مشترک” و دست خود را بشویید. او اضافه کرد که بودن در خارج از منزل بود و کمتر خطرناک برای قطرات گسترش از بودن در داخل خانه.

“من مرزی در معرض خطر بالاتر خودم — من در 60s و من تا به حال به آسم تمام زندگی من — پس من احتمالا نمی خواهید برای رفتن به مهمانی… من میخوام انجام می شود کمتر تعامل اما من نه میخوام رها کردن آن به طور کامل,” او گفت:. “اگر وجود دارد یک نمایشگاه هنری یا چیزی رفتن من هنوز خوب با آن است.”

یک شخص سوم در Pima County شناسایی شد توسط مقامات بهداشت شهرستان در روز یکشنبه به عنوان داشتن جدید coronavirus آوردن آریزونا در مجموع به 13.

مقامات بهداشتی باید تشویق افراد به اتخاذ “اجتماعی فاصله” به عنوان یک اقدام احتیاطی. انجام این کار می تواند کمک به جلوگیری از coronavirus انتقال با کاهش میزان عفونت گسترش می یابد که برطرف بار در سیستم مراقبت های بهداشتی.

انگلستان توضیح داد: این یکی از موثر ترین راه را به سرعت گسترش یافته است.

“تمام نقطه به نقطه تمام از این نیست سعی کنید برای جلوگیری از — آن را به سرعت انتقال پایین به طوری که هر کسی نمی مریض همه در یک بار و پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:.

باز کردن کسب و کار اجرای اقدامات احتیاطی اضافی

در صبح روز شنبه, جمعیت بود و ضخیم در یک بازار کشاورزان واقع در گوشه جنوب شرقی بتنی صفحه اصلی جاده و خیابان مرکزی در ققنوس.

Uptown بازار کشاورزان در ققنوس جمعه اعلام کرد در بیانیه ای که به Instagram که دو هفته رویداد خواهد باز بماند به فروشندگان مواد غذایی این فرصت را به فروش و ارائه غذاهای محلی عرضه به جامعه است.

“بسیاری از وقایع را شروع کرده اند با استناد به لغو ‘مسئول چیزی را به انجام” سازمان در بیانیه ای گفت:. “کسانی که در حوادث شامل اتومبیل و کتاب و ورزش و…. و ما در پشتیبانی کامل از کاهش قرار گرفتن در معرض در که در راه است. ما یک فروشگاه مواد غذایی است. مردمی به ما برای مواد غذایی خود را, خود را تغذیه. در این راه ما احساس می کنیم که در مقابل موقعیت: که مسئول چیزی که برای ما به انجام این است که همچنان باز باقی می ماند ، ” بیانیه ای گفت:.

تایلر بید بلند یک کارمند باغ الهه گفت: بازار شلوغ زودتر از حد معمول با یک خط از افراد آماده را وارد کنید هنگامی که آن را باز و در ساعت 8 صبح او گفت: “عجله” به طور معمول می آید حدود 10 صبح بود و او در حال حاضر به فروش می رسد اکثریت سهام خود را از کلم ترش و محبوب چغندر تونیک ظهر.

“این احساس بزرگ برای دیدن تمام مشتریان آینده در یک زمان مثل این” بید بلند گفت. “این است که چرا ما نیاز کشاورزان در بازار است.”

سو Mangu یک جامعه ساکن و بلند مدت شرکت کنندگان از بازارهای کشاورزان محلی گفت که او خوشحال بود برای دیدن این بازار هنوز هم می تواند باز کردن به عنوان بسیاری از کسب و کار در سراسر دره اعلام تعطیلی موقت.

“این خواهد بود اولین انتخاب” Mangu گفت. “ما باید برای نگه داشتن ما مردم محلی در کسب و کار. آنها در حال رفتن به آنهایی که برای اولین بار به سقوط — کسب و کارهای کوچک.”

اقدامات احتیاطی اضافی در محل قرار داده شد از جمله “بهداشت مناطق” با ضد عفونی کننده دست شد راه اندازی در دو طرف بازار. یک اپراتور به صورت دوره ای مقادیر این منطقه است.

“ما امیدواریم جدید ما غرق می رسند قبل از شنبه اما اگر آنها نمی خواهد شد وجود دارد شنبه آینده” در این بیانیه از بازار گفت.

اجتماعی و جنبه های بازار مانند نمونه مذاقات جامعه فضای ناهار خوری و گزاف گویی خانه شد و به طور موقت به تعویق افتاد. فروشندگان نیز دستور به سهام “به” ظروف و شستن دست های خود را در بین هر معامله.

Uptown بازار کشاورزان باز باقی خواهد ماند تا زمانی که اجازه سازمان گفت. آنها در حال کار برای توسعه یک سیستم است که اجازه خواهد داد که بازار برای ادامه خدمت به جامعه در صورت بسته شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im