در حرکت Gophers’ مارکوس Carr اعلام کرد برای NBA پیش نویس

Gophers دوم گارد نقطه مارکوس Carr تعجب طرفداران شنبه شب با اعلام تصمیم خود برای اعلام, برای سال 2020 NBA پیش نویس و دنبال یک کار حرفه ای و بدون استخدام یک عامل او نوشته شده در Instagram صفحه.

“پس از صحبت با خانواده ما تصمیم گرفته اند که من وارد می شود نام من در این آینده 2020 NBA پیش نویس” Carr نوشت. “نیت من برای ماندن در این پیش نویس و دنبال یک کار حرفه ای در NBA. اما در طول روند من حفظ خواهد شد, دانشکده, وضعیت واجد شرایط بودن با امضای قرارداد با یک عامل.”

NCAA در اوایل ورود خروج آخرین مهلت ژوئن 3. ریچارد Pitino و کارکنان خود گفته شد کار که او می خواهد به بازگشت به این تیم برای فصل آینده است اما او امیدوار است که برای قرار دادن خود در NBA رادار در حال حاضر با آزمایش آب با توجه به منابع با آگاهی از این وضعیت است.

این 6-2, 195 پوند تورنتو بومی به طور متوسط 15.4 امتیاز 5.3 ریباند و 6.7 کمک این فصل تنظیم یک برنامه تک-رکورد فصل با 207 کمک می کند. آن Carr فصل اول بازی با مینه سوتا پس از او نشسته 2018-19 پس از انتقال از پیتسبورگ.

در اوایل این ماه standout دوم مرکز دانیل Oturu اعلام شده به صورت پیش نویس و در نظر دارد به استخدام یک عامل. Oturu (دوم تیم) و Carr (سوم تیم) بودند و هر ده بزرگ انتخاب این فصل است.

Oturu پیش بینی شده بود به عنوان بالا به عنوان یک قرعه کشی انتخاب کنید در حالی که کار نشده به نظر می رسد در هر پیش نویس تخته.

در بهار گذشته Carr توییتی او با وارد کردن نام خود را به پیش نویس است. اما او حذف پست بعد از اعتراف به آن را یک شوخی بود poking سرگرم کننده در بسیاری از بازیکنان اعلام شود. این بار او بود که جدی در مورد پیام. اما NBA می تواند به تعویق انداختن و یا انجام دور با پیش نویس تمرینات این سال با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من به دنبال به جلو به دریافت اطلاعات با ارزش رفتن را از طریق هر فرایند منحصر به فرد این پیش نویس سال را شامل نمی شود” نوشت Carr که به طور متوسط 10.0 امتیاز 4.0 و کمک در 2017-18 به عنوان یک دانشجوی سال اول استارت در پیت. “در نهایت بهترین تصمیم را برای خودم و خانواده. این همیشه رویای من بازی در NBA است.”

با Oturu و ارشد Alihan دمیر رفته در frontcourt از Gophers (15-16) انتظار داشتند به بازگشت سه backcourt استارت در Carr دوم گیب Kalscheur و تاریخ Payton ویلیس. آنها همچنین با اضافه کردن چهار ستاره استخدام جمال Mashburn جونیور به مخلوط در محیط.

یک سال پیش امیر Coffey اعلام شده برای پیش نویس پس از او junior فصل است. او رفت و undrafted اما با امضای یک قرارداد دو ساله با تیم لس آنجلس کلیپرز. اما Pitino انتظار Carr به عقب برای یک بزرگ سال سوم برای Gophers فصل آینده است.

“او یک بازیساز,” Pitino گفت. “خود کمک اعداد بودند خاموش نمودار. اما او تا به حال 35 امتیاز در مقابل ایالتی اوهایو. او آمار بازی-برنده در ایالت اوهایو. او فقط انجام یک کار فوق العاده است. من فکر می کنم گام بعدی برای او در حال بهبود است که تیراندازی در صد از سه. می توانید از ما دریافت کنید که به 40s? آیا من می توانم کار قرار دادن او را در نقاط مختلف شاید کردن توپ یک کمی ؟

“من عاشق اعتماد به نفس خود را. من عشق خود را به نفع خود. من عاشق رویکرد خود را به بازی. [من می خواهم او را فقط] به ادامه انجام این کار است و بهتر است در تمام جنبه های دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>