در پاسخ به این نیاز از شاهدانه پزشکی بیماران در طول COVID-19 قرنطینه مانا عرضه شرکت ، یک مریلندمبتنی بر پزشکی درمانگاه شرکت با دو منطقه محل امروز باز چه تصور می شود نه تنها اولین درایو از طریق درمانگاه شاهدانه پزشکی در ایالت مریلنداما کل mid-Atlantic. درایو از طریق تنظیم شده است برای محافظت از شاهدانه پزشکی بیماران بسیاری از آنها در سرکوب سیستم ایمنی بدن. باقی مانده در اتومبیل های خود را اجازه می دهد تا آنها را برای جلوگیری از آنچه به طور معمول نزدیک تعاملات داخل درمانگاه. به گفته کارشناسان وجود دارد کمتر از ده دو درایو از طریق درمانگاه شاهدانه پزشکی در کشور است.

هنگامی که سراغ مکان برای این شرکت اولین داروخانه در سال 2015 صاحبان کریستوفر جنسن و مت Volz خال خال سابق بانک ساختمان درست در جنوب از جنوب رودخانه در جزایر جاده و می دانستم که این امر می تواند ایده آل برای یک روز تبدیل درایو از طریق بانک تلر خطوط به جای یک درایو از طریق داروخانه به بیماران خدمت در راه همان است که CVS مکان کند و در کنار درب. این پروژه بیش از سه سال در ساخت. مانا می دانستند که از آن خواهد شد به یک استاندارد بالاتر از یک درایو از طریق داروخانه. اگر چه داروخانه کامل-زمان امنیتی مسلح متشکل از خارج از وظیفه و یا بازنشسته و افسران پلیس از یک سال پیش مانا نصب شده با سرعت بالا درب گاراژ برای حفظ حریم خصوصی قرار داده و با وضوح بالا دوربین های داخل و خارج از محوطه برای امنیت.

“ما سیستم های امنیتی فراهم می کند دید تمام راه را در اطراف این ساختمان در داخل منطقه تحویل امن و گرفتن پلاک. فن آوری سرمایه گذاری فراهم بیماران ما امن و گسسته روند برای ما بیماران” Volz گفت. “ما متوجه شد که درصد بالایی از بیماران ما در حال سالمندان معلول و یا کاهش سیستم ایمنی بدن و ما می خواستیم برای محافظت از آنها و زندگی خود را آسان تر است.”

این تیم برای اولین بار به دنبال مصوبات از مسئولان شهرستان و یک بار امن آنها مشغول به کار بود به قوانین و مقررات تصویب شده توسط مقامات دولتی در مریلند شاهدانه پزشکی کمیسیون (MMCC). زمانی که ویروس آمار که روز آمد خیلی زودتر از انتظار است. پزشکی درمانگاه ها هستند مانند داروخانه ها در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار در قرنطينه اما سنگین مقررات در اطراف شاهدانه همچنین نیروی بیماران به داخل می آیند و بررسی به یک سیستم دولتی.

از آنجا که COVID-19 بحران MMCC کار کرده است با درمانگاه ها در راه به طور موثر محافظت از بیماران در حالی که حفظ یک محیط امن میباشد. همکاری نزدیک با دولت تنظیم کننده مانا مشغول به کار دور ساعت به درایو از طریق باز کردن. بیماران می توانند قبل از سفارش از طریق سیستم عامل و لازم نیست خود را به ترک خودرو و یا وارد مانا. آنها با استفاده از یک سیستم ارتباطی برای ارتباط برقرار کردن با مانا کارکنان و دارو هستند با خیال راحت تحویل داده مهر و موم شده در بسته بندی از طریق امن کشو در تلر پنجره.

“من واقعا سپاسگزار به رهبری ارائه شده توسط فرماندار Hogan, Anne Arundel County اجرایی پیتمن و MMCC مدیر اجرایی خواهد تیلبورخ” گفت: جنسن. “خود را بدون رویکرد به این بحران است صرفه جویی در زندگی می کند.” جنسن نیز گفت: این بخشی از مانا ماموریت: “بدانند شاهدانه پزشکی جهان می تواند دلهره آور از یک بیمار چشم انداز, بنابراین ما سعی می کنیم به برخی از این درد از که روند” جنسن گفت. “بسیاری از بیماران ما را از رنج می برند به اندازه کافی درد. ما را مردمی احساس اعتماد به نفس و قدرت و راحت به عنوان امکان پذیر است. درایو از طریق یک گام دیگر به سوی این هدف است.”

مانا چند اپراتور دولتی (MSO) پر رونق در مریلند, کلرادو و میسوری. سرمایه گذار سوالات به کریستوفر Jensen, [email protected], 202.251.1284 یا روابط عمومی سوالات به بردی Prauser, [email protected], 504.717.9632.

منبع مانا عرضه Holdings, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de