به عنوان تاثیر COVID-19 pandemic نقل مکان کرد در سراسر کشور و مدارس به نزدیک CoreGiving به رسمیت شناخته شده است که بیش از 30 میلیون کودک که در برنامه ناهار مدرسه ملی (NSLP) به صورت منظم و متعادل و مغذی در وعده های غذایی خواهد بود مطمئن نیستید که در آن وعده غذایی بعدی خود را ممکن است در آینده از.

به طور سنتی CoreGiving تمرکز بر جمع آوری کمک که حول محور مارس جنون. در ماه مارس سازمان چرخد و از براکت به کوله پشتی و شروع به جمع آوری پول برای مواد غذایی محلی بانک ها. در کمتر از 30 روز این سازمان بیش از آن هدف بالا بردن $500,000 است و در حال حاضر هدف افزایش به $750,000.

“باور نکردنی انشعابات COVID-19 تا به حال در جامعه ما را ترک کرده است بسیاری از کودکان در معرض خطر از دست رفته وعده های غذایی ارائه شده توسط مدارس. ما با فروتنی توسط کمک های مالی CoreGiving دریافت کرده است و خوشحالیم که در حال حاضر توزیع بیش از $355,000 به بانک های مواد غذایی است که کار در محله های ما که در آن تیم ما زندگی می کنند و کار می کنند. ما با هم باید بودجه معادل 2.5 میلیون وعده های غذایی ما در بسیاری نهفته شهرستانها گفت:” لوقا Petherbridge, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ShopCore خواص و LivCor.

صد در صد از CoreGiving درآمد حاصل از رفتن به سازمان است که در حمایت از کودکان. به عنوان یک نتیجه از COVID-19 گیر CoreGiving با همکاری 20 مواد غذایی جامعه بانک ها در شهرستانها از جمله نیویورک, لوس آنجلس, شیکاگو, فیلادلفیا, دالاس, بوستون, لاس وگاس, ققنوس, آتلانتا, اورلاندو, سن دیگو, Austin, سان فرانسیسکو, هوستون, سیاتل ،

تاسیس در سال 2016 ShopCore صاحب و عمل بیش از 15 میلیون فوت مربع از فضای خرده فروشی در سراسر ایالات متحده با منابع قابل توجهی در کالیفرنیا, فلوریدا, New York, پنسیلوانیا و تگزاس. دارایی های خود را متمرکز در پرجمعیت بازار و لنگر توسط بهترین در کلاس خرده فروشان. خواهر خود شرکت LivCor تاسیس شد در سال 2013 و تبدیل به یک برتر چند شرکت املاک و مستغلات با تمرکز در مالکیت و مدیریت دارایی ها با کیفیت بالا و آپارتمان جوامع است. هر دو LivCor و ShopCore بخشی از استونیکی از جهان پیشرو شرکت های سرمایه گذاری.

ShopCore خواص و LivCor متحد تحت CoreGiving برنامه “دلار ساعت پوند” که هدف آن مبارزه با گرسنگی یک دلاریک ساعت و یک پوند در یک زمان. برای کسب اطلاعات بیشتر در CoreGiving لطفا به این لینک مراجعه کنید. جزئیات بیشتر در ShopCore اینجا هستید در حالی که در پس زمینه در LivCor در اینجا در دسترس است.

در مورد COREGIVING
با توجه به تغذیه امریکا 1 در 6 (یا 16 میلیون) کودکان در امریکا در مبارزه با گرسنگی است. این کودکان ممکن است بدانید که وعده غذایی بعدی خود از آینده است و در نهایت رنج می برند از معایب در مدرسه و روابط شخصی همراه با فیزیکی و شناختی توسعه است.

ShopCore خواص در همکاری با LivCor را توسعه داده است که ما “CoreGiving: دلار در ساعت وزن” برنامه که با هدف مبارزه با گرسنگی یک دلاریک ساعت و یک پوند در یک زمان.

CoreGiving Co. 501(c)(3) سازمان است.

منبع CoreGiving

لینک های مرتبط

http://www.coregiving.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de