در شهر فینیکس, DNC رئیس تام پرز تنش مغلوب ساختن پیشی جستن ‘وعده’

به دنبال تکرار 2018 به رای جعبه موفقیت برای دموکرات ها در ایالت آریزونا و در سراسر کشور حزب ملی رییس صرف دوشنبه در ققنوس با تاکید بر آنچه که او به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “وعده” در بودجه پیشنهادی خود را به خصوص در مراقبت های بهداشتی.

تام پرز دموکراتیک رئیس کمیته ملی چکش تهمت اولویت و گفت تهمت شکسته بود مبارزات انتخاباتی وعده نه به صدمه زدن به امنیت اجتماعی و مدیکر در حالی که حفظ کاهش مالیات برای ثروتمندان.

“او وعده داده شده را به مواد مخدر ارزان تر است که اتفاق افتاده است چرا که او حاضر به ایستادن برای صنعت داروسازی,” پرز گفت. “او بارها و بارها وعده داده شده او نمی خواهد قطع پزشکی مدیکر و امنیت اجتماعی است. شما نگاهی به بودجه در سال 2021 پیشنهادی بودجه که آنها فرستاده شده در هفته گذشته می کند که دقیقا.

“بودجه در قضاوت اخلاقی هستند ، آنها منعکس کننده ارزش های یک جامعه و رک و پوست کنده یک ملت است. این بودجه پیشنهادی از این رئیس جمهور است که از نظر اخلاقی ورشکسته است.”

پرز ظاهر می آید روز پس از DNC اعلام کرد که ریاست جمهوری اولیه بحث را در شهر فینیکس یکی دیگر از نشانه ای از اعتماد به نفس در دولت در حال ظهور بنفش, وضعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین بودجه پیشنهادی بعید است به تصویب یک دموکرات-کنترل خانه را کاهش می دهد هزینه های مدیکر توسط $480 میلیارد بیش از یک دهه. پزشکی را دریافت کنید $920 میلیارد کمتر از 10 سال به عنوان دولت به دنبال کاهش آینده کسری.

مدیکر پس انداز می آیند عمدتا در کاهش پرداخت به پزشکان و بیمارستان ها. پزشکی را از آن هزینه در بخش با داشتن متحده پیاده سازی الزامات کار و بیشتر-دقیق واجد شرایط غربالگری.

بودجه پیشنهادی خود را در سال گذشته نیز به دنبال نزدیک به 2 تریلیون دلار در هزینه پیشنهاد پس انداز از جمله برنامه های مدیکر و مدیکید و را برش $26 میلیارد از هزینه های تامین اجتماعی بسیاری از آن را در این برنامه فراهم می کند که کمک به این کشور غیر فعال است.

در ژانویه مصاحبه با CNBC تهمت نشانه های تمایل به بودجه رویکرد به برنامههای استحقاقی.

“در زمان مناسب ما را در آن نگاه کنید,” او گفت:.

به تاکید دموکراتها نگرانی با مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه دو دره ساکنان صحبت پرز در یک میزگرد در نجاران محلی اتحادیه 1912 در غرب ققنوس در مورد مراقبت های بهداشتی خود را در تلاش. دولت دموکراتیک قانونگذاران در کنگره Raquel ترن ققنوس و تشکر. Kelli ساقی بهشت دره پیوست بحث و تکرار پرز انتقاد.

گیلبرت ساکن استیو گومز گفت: او 4 سال در حال حاضر دریافت یک پیوند قلب و مراقبت های بهداشتی با مجموع بیش از $3 میلیون نفر است.

گومز نگران است که اگر قانون مراقبت مقرون به صرفه است زده ملت را بازگشت به سیستم اجازه داده است که شرکت های بیمه به کلاه طول عمر و هزینه های پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از این تلاش است که شامل آریزونا دادستان کل علامت Brnovich به حذف ACA فردی قیمومیت که منتقدان می گویند می تواند باز کردن قانون است.

“هیچ دلیلی وجود دارد به عنوان رئیس پرز می گوید که باید به را انتخاب کنید ضد رد med و خوردن” گومز گفت. “من فقط می توانید تصور کنید که خود را در کنار پیوند — از آنجا که بسیار واقع بینانه آینده پوشش داده نمی شود.”

اشلی Bridwell یک سرطان مغز بازمانده دریافت و از کار افتادگی تامین اجتماعی به عنوان کمک های او به دست آمده یک جفت کالج درجه و در حال حاضر با این نسخهها کار در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من فردی که نشسته است در انتهای دیگر میز و به توضیح دهید که چگونه این برنامه کار می کنند و چگونه آنها کار نمی کند نه تنها سالمندان بلکه افراد معلول,” او گفت:. “من فرد است که نشسته است در مقابل یک انسان دیگر و می گوید:” که تحت پوشش “و یا” شما خسته منافع خود را.'”

“من تا به حال خالص ایمنی و به عنوان یک نتیجه, من یک مولد با معلولیت کار تمام وقت مدیریت زندگی خود من است.”

ملی جمهوری خواهان شد و سریع به آمار در Perez.

“آن را غنی دموکرات ها در حال ناله و شکایت در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی هنگامی که (مجلس) نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و او رهبری تیم در حال حاضر به پیشنهاد بودجه برای سال دوم در یک ردیف” گفت: Torunn سینکلر سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه کنگره.

آریزونا حزب جمهوری خواه نیست آدرس تهمت بودجه طرح بود اما با توجه دولت و ملت در میان تاریخی رشد اقتصادی است.

“به عنوان Arizonans لذت بردن از مزایای یک اقتصاد پر رونق و پررونق بازار کار آن را هیچ جای تعجب است که گراند کانیون ایالت تبدیل شدن به شماره 1 ورودی دولت در کشور برای ساکنان جدید,” Kelli Ward, دولت ایران با مرجعیت و گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “با تشکر رهبری از رژیم صهیونیستی است. mlb رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آریزونا جمهوری خواه و نمایندگان مردم از سراسر ترکیه به آریزونا برای بالاتر پرداخت, شغل, فرصت های بهتر و جدید شانس به سرمایه گذاری در مردم ما و دولت ما. چون ما موفقیت باور نکردنی, آریزونا نیز تبدیل به یک هدف برای پول دموکرات. فوق العاده لیبرال و دموکرات-تراز وسط قرار دارد فوق العاده (سیاسی-اقدام کمیته) نزولی بر آریزونا در droves به ترویج رادیکال شکست جناح چپ سیاست — به عنوان آنها در حال حاضر انجام می شود در کالیفرنیا و نیویورک.”

رسیدن به خبرنگار Ronald J. هانسن در ronald.hansen@arizonarepublic.com یا 602-444-4493. او را دنبال کنید در توییتر @ronaldjhansen.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

Subscribe to our free سیاسی پادکستهای دسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر