در شخص گازهای خروجی خودرو تست مورد نیاز حتی برای Arizonans به عنوان چشم پوشی منقضی شده

آریزونا صاحبان خودرو از سن 65 ساله و مسن تر باید وسایل نقلیه خود را تولید گازهای گلخانه ای آزمایش به طور معمول پس از یک چشم پوشی موقت منقضی شده است.

مقامات دولتی اعلام کرده بود چشم پوشی در مارس 26, وقتی آریزونا تا به حال 508 شناخته شده COVID-19 موارد و نه شناخته شده مرگ و میر.

چشم پوشی در نظر گرفته شده بود به اجازه همسر Arizonans که در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19 به خود را تمدید ثبت نام آنلاین برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروس.

اما به عنوان آریزونا در روز شنبه گزارش داد بیش از 3,700 جدید COVID-19 موارد و مرگ و میر در این بیماری همه گیر پیشی گرفته 3,000 مردم چشم پوشی است و دیگر یک گزینه است.

چشم پوشی منقضی شده 31 مه بود و تنها در دسترس برای تمدید شد که با توجه مارس, آوریل یا مه.

فرماندار هیچ برنامه ای برای بازگرداندن چشم پوشی از آنجا که آن را تنها به معنای به عنوان یک گزینه موقت با توجه به پاتریک Ptak, یک سخنگوی برای رژیم صهیونیستی است. mlb.

Ptak گفت: “چشم پوشی “اجرا شد و به عنوان راه حل کوتاه مدت است در حالی که سلامت اضافی احتیاطی می تواند به محل قرار داده.”

همه Arizonans در حال حاضر باید این گزینه از گرفتن بدون تماس با تولید گازهای گلخانه ای تست.

بدون تماس با گازهای تست

ساکنان آریزونا با عدم وسایل نقلیه دیزلی می توانید بدون تماس محدود تولید گازهای گلخانه ای تست اگر آنها پرداخت جلوتر از زمان آنلاین.

بدون تماس با محدود تولید گازهای گلخانه ای تست معتبر برای یک سال به عنوان مخالف به دو سال با تولید گازهای گلخانه ای استاندارد آزمون.

ساکنان که این گزینه را انتخاب کنید حتی نمی نیاز به رول ویندوز خود را پایین.

بازرسان انجام آزمون با برقراری ارتباط با رانندگان از طریق پنجره خود را با توجه به آریزونا گروه محیط زیست و کیفیت وب سایت. دستورالعمل کامل را می توان در یافت https://azdeq.gov/node/7170.

کارولین Oppleman, ADEQ ارتباطات مدیر گفت: این سازمان به شرح زیر افزایش یافته پروتکل های ایمنی و اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در ایستگاه های تست. کسانی که اقدامات احتیاطی شامل:

  • روزانه متوسط چک برای کارکنان.
  • هر تکنسین تست وسایل نقلیه می پوشد ،
  • تکنسین های خود را بشویید دست دستکشهایش ریخته با کلر و آب راه حل بین هر یک از تولید گازهای گلخانه ای تست.
  • ایستگاه های در حال تمیز هر صبح و شب و در طول روز به عنوان مورد نیاز است.
  • انتشار تست بازرسان دنبال فیزیکی فاصله دستورالعمل.
  • ADEQ بازدیدکننده داشته است در هر ایستگاه حداقل یک بار در هر هفته به اعتبار انطباق با پروتکل های ایمنی.

Oppleman گفت: ساکنان در معرض خطر بیشتری از این ویروس می تواند به درخواست هر گونه مجوز راننده که اعتماد آنها را به وسیله نقلیه خود را برای انتشار تست پس از صاحب خودرو لازم نیست به در حال حاضر.

آن را در مورد کیفیت هوا

گازهای خروجی خودرو تست مورد نیاز است در عمده مناطق مترو که نشست فدرال کیفیت هوا استاندارد برای ازن و آلاینده های دیگر. در آریزونا تست مورد نیاز است در ققنوس و توسان مناطق.

Oppleman گفت: هوای پاک ضروری است به هر کس بهداشت در حال حاضر بیش از همیشه است. علاوه بر این او گفت ازن و ذرات آلودگی می تواند باعث تشدید تنفس مربوط به بیماری های تنفسی و ریوی مسائل.

“در حالی که راه های مختلفی برای جلوگیری از ویروس ها وجود دارد, چند راه برای جلوگیری از ضعیف کیفیت هوا” Oppleman گفت. “متاسفانه و به ترکیب مسائل ما در طول تاریخ بالا ازن فصل مارس تا اکتبر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im