این مغازه در سورد محله از جنوب مینیاپولیس هر یک خرس موقت ثبت نام و توضیح داد که چگونه کسب و کار است اما هر چیزی حد معمول است.

Welna II سخت افزار در خیابان فرانکلین می گوید آن است که به طور موقت بسته شده است. رودخانه بزرگ یوگا می گوید آن فرد در جلسات لغو شد. در توتون و تنباکو به علاوه یک پیام کوتاه ناخوانا بر روی یک ورق کاغذ می خواند: “ما در حال بسته COVID-19.”

این بیماری همه گیر را مجبور به کسب و کارهای محلی از سورد به دریافت خلاق برای زنده ماندن و آنها با بهره گیری از موقعیت خود را در یک محله با سابقه فعالیت سیاسی و محلی غرور و افتخار است.

صاحبان کسب و کار در حال پخت و پز وعده های غذایی رایگان برای furloughed کارگران و مشتریان شروع به جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و ارائه خدمات رایگان زمانی که آنها قادر به بازگشایی شده است.

بار مالی در این کسب و کار شدید خواهد بود و برخی از احتمال نزدیک برای خوب گفت: Brigid هیگینز خلاق enterprise manager برای سورد طراحی مجدد یک جامعه محلی و توسعه شرکت. اما ساکنان و کسب و کار سازمان است که دیدن آنها را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از جامعه خود هستند و جایگاه آنها در هر مرحله از راه ،

“من در حال حاضر دیده می شود خیلی دوست دارم که مردمی در حال پرتاب در خارج وجود دارد برای افرادی که می خواهید برای حمایت از” او گفت:. “این سورد جامعه شگفت انگیز در راه است که در آن آنها در حال اختصاص داده شده به محلی حمایت می کند.”

برخی ممکن است دیدن سورد به عنوان یک “ترد granola نوع” محله هیگینز گفت: اما او در می یابد قدرت که در توضیحات. با آن می آید با یک تنوع از هویت و پیشینه او گفت: از جمله چندین مهاجر – و زن متعلق به کسب و کار.

در Birchwood, کافه رستوران و بازار احاطه شده توسط خانه در E. 25th, خیابان صاحب تریسی سینگلتون تا به حال کردند 56 کافه 62 کارکنان پس از بسته شدن آن منطقه ناهار خوری, او گفت:. کسانی که کارکنان قادر به خرید مواد غذایی در رستوران با پول های جمع آوری شده از 15 درصد هزینه خدمات شارژ به هر سفارش.

اگر چه فروش پایین در حدود 70 درصد سینگلتون اضافه شده جدید اقلام مواد غذایی به بازار و آغاز فروش سهام رستوران را در درآمد بیشتر.

“من امیدوارم که وجود خواهد داشت به اندازه کافی کسب و کار است که ما قادر خواهد بود به استخدام تمام کارکنان ما بازگشت,” او گفت:. “که ممکن است صدای غیر واقعی در این لحظه اما این هدف من است.”

پایین خیابان, شش نفر در حال کار در آشپزخانه کافه مسابقه که معطوف به منظقه وانت. این رستوران است که هنوز هم با دادن یک وعده غذای رایگان در ابتدای هر ماه برای مشتریان که نیاز به آن صاحب لوئیس Patiño گفت.

Patiño گفت: خود را تربیت آماده او را برای رسیدگی به شدت از ویروس. کشور خود را از کلمبیا مرزهای خود را بسته در پاسخ به این گیر و دو تا از کتاب های مورد علاقه خود را — “عشق در زمان وبا” و “صد سال تنهایی” که هر دو نوشته شده توسط گابریل گارسیا مارکز — مقابله با بیماری و بدبختی.

“من فقط نمی تواند نشستن idly و امیدواریم که همه چیز در حال رفتن به گرفتن بهتر است,” او گفت:. “من یک مسئولیت به این منابع و مجموعه مهارت … و انجام کمی که من می تواند برای جامعه من, برای کارمندان من.”

کسب و کارهای دیگر که تا به حال هیچ چاره ای اما برای ماندن بسته به دنبال منابع جایگزین درآمد.

عشایری واحه یک آرایشگاه در خیابان فرانکلین تعطیل تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجرایی سفارش. صاحب Faysal عثمان گفت: مشتریان خواسته اند او را به موهای خود را در خانه های خود را, اما او تبدیل شده و آنها را به پرهیز از قرار گرفتن در معرض ویروس.

عثمان که از اتیوپی زمینه بیکاری و وام کسب و کار کوچک در نظر گرفته و ارائه مواد غذایی برای حمایت از خانواده اش برای هم بودن. زمانی که او از بازگشایی گفت: او قصد دارد به دنبال سخت بهداشت و درمان به ارائه رایگان کوتاهی مو به پزشکی کارگران در سراسر بزرگراه در فرویو درمانگاه.

“من باید به خاطر داشته باشید ما نه تنها آنهایی که به خطر افتاده است” او گفت:. “همه نیاز به بالا بردن حق در اینجا.”

Seward, کافه, کافی شاپ و محل عملکرد متعلق به کارکنان آن شده است در محله 45 سال است. در حالی که آن را در حال حاضر بسته است آن را نزدیک به ملاقات آن هدف جمع آوری اعانه برای پوشش آن صورتحساب ماهانه با همسایگان و کارمندان سابق اهدا و ارسال پیام از حمایت barista جو Facklam گفت.

“من به نوعی به این میراث مرتب کردن بر اساس. همه ما داشته باشد. و آن را بر ما به نگه داشتن آن رفتن را از طریق این” Facklam گفت. “آن را مانند احساس فشار زیادی اما در یک راه خوب است.”

سورد طراحی مجدد و کسب و کارهای دیگر سازمان ها را به میدان فرستاد بی شماری تماس و ایمیل از صاحبان کسب و کار بسیاری از آنها مهاجران درخواست آنها چگونه می توانید کارکنان خود را پرداخت و پوشش هزینه های فوری. Higgins مشترک یک یکنوع بازی شبیه لوتو هیئت مدیره جمعیت با محله کسب و کار در رسانه های اجتماعی که در آن مشتریان می توانید ارسال خود رسید و وارد قرعه کشی برای یک کارت هدیه.

از روز شنبه بیش از 600 شرکت تا به حال برای اعمال ماه رجب وام از شهر, با توجه به دفتر شهردار. کسب و کار باید در واقع در نواحی مورد نظر برای کمک ویژه; تنها شمال غرب, ربع از سورد است در یك منطقه است.

اگر چه اکثر کسب و کار ها فقط در تلاش برای زنده ماندن گیر Boneshaker کتاب در حال تلاش برای باز کردن درب های خود را یک بار دیگر.

رو غیر قابل عبور بدهی داوطلب اجرا کتابفروشی اعلام کرده بود این بود که برای خوب بسته شدن در آغاز ماه مارس. به جای آن اجازه دهید بروید داوطلبان تصمیم به فرم جدید جمعی راه اندازی آنلاین جمع آوری کمک و کمک به پرداخت بدهی داوطلب Quinton خواننده گفت.

“این به من امید. من در نهایت باید مانند یک هدف” خواننده گفت. “ما تمام سوپر از آن تشویق و این واقعیت است که وجود دارد یک بیماری همه گیر در جریان است که ما به یک کمی از زندگی است.”

جمعی امیدوار به امضای اجاره نامه های جدید با مالک ساختمان در جولای. آن را راه اندازی یک سایت برای فروش کتاب و راه اندازی مجدد آن دوچرخه برنامه تحویل.

آنها همچنین شروع دو کتاب جدید باشگاه, خواننده گفت: “بیماری های همه گیر” و “چیزی جز بیماری های همه گیر.”

 

نویسنده کارکنان لیز Navratil کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im