– به عنوان مشتریان ایستاده بود شش فوت از هم جدا در پرداخت ایستاده داخل باک فروشگاه های سخت افزاری برخی از نگاه چهره ناآشنا با سوء ظن.

“من نمی خواهم کار خود را” یک مرد گفت: یک کارمند پشت پیشخوان. “به خصوص با همه مردم شهرستان در آینده. … چه بخشی از ماندن صفحه اصلی ” آیا آنها درک؟”

صندوقدار میکا اوری بعد شانه ای بالا انداخت: “این که بسیاری از آنچه که ما در حال شنیدن.”

برای سال های از راه دور و پوشیده شده از درخت کوک کانتی در امتداد ساحل شمالی دریاچه سوپریور ترویج خود را به عنوان یک توریست فرار به طبیعت و تنهایی. اما فقط با یک بیمارستان کوچک و نزدیک به یک سوم از آن 5,500 ساکنان مسن تر از 65 COVID-19 آنفلوآنزای مرغی را تولید کرده است معمای: تا چه حد باید مردم به تضعیف کنندگان به امید نگه داشتن coronavirus در خلیج ؟

ساکنان شده است بحث آن در رسانه های اجتماعی در داخل فروشگاه ها و در خانه های خود. برخی پیشنهاد مسدود کردن شاهراه اصلی از بزرگراه دولت. 61 در شهرستان مرزی. دیگران تلقی می شود آن را خوب به اجازه کابین صاحبان و نه کسانی که به دنبال اتاق های هتل ها و یا دیگر کوتاه مدت مسکن. هنوز هم دیگران نگهداری می شود که تعقیب مردم به دور بود و غیر واقعی و محلی به حال حق ندارد به قاضی چه اجبار یک خارجی به سر به طبخ شهرستان است.

حالات مشابه در حال بازی کردن در نقاط تعطیلات در سراسر کشور از Hamptons و دیگر آخر هفته get-a-way نقاط خارج از شهر نیویورک به چشم انداز های سنگی از Moab, Utah.

“ما منحصر به فرد هستند” گفت: Kjersti ویک بازاریابی و مدیر روابط عمومی برای گردشگری پروموتر بازدید کوک کانتی که متوقف بازاریابی خود را. با بسیاری از پرسش ها هنوز هم در اطراف ویروس, او گفت:, “من آرزو می کنم ما می دانستیم که بیشتر … چه امن است? چه خوب است ؟ چه مناسب است?”

ترس بدترین

به عنوان اطلاعات — اجتماعی و فشار — طراحی و توسعه در هفته گذشته چندین استراحتگاه در نهایت اعلام کرد که آنها خواهد بود بسته شدن بیش از آخر هفته. هنوز هم به عنوان جمعه, اتومبیل نقطه پارکینگ در برخی از استراحتگاه و چند بازان مسابقه پایین تپه در Lutsen کوه. کامیون کشیدن trailered سنومبلس هنوز سمت شمال.

آبشار تعطیلات اجاره یک مدیریت خدمات برای افرادی که اجاره کردن خانه های خود و کابین جزء اولین تصمیم به قطع مصرف مهمانان. صاحب مایک لارسون و کسب و کار خود شریک دیگر را تشویق مسکن کسب و کار در طبخ شهرستان به انجام همان.

توسط شنبه, Cook County, اتاق بازرگانی قرار دادن یک بیانیه خواسته همه غیر ضروری کسب و کار شروع به بسته شدن هشدار داد که بازدید کنندگان باید در راه خانه خود را در مورد رژیم صهیونیستی است. تیم Walz مسائل یک پناهگاه در محل منظور در دولت به زودی.

“من فکر می کنم وجود دارد … یک از امنیت کاذب تا اینجا درسته ؟ آن را ” اجازه دهید وجود دارد. آن روستایی است. ما می تواند یک کابین در جنگل. آن را امن است. “لارسون گفت. “اما ما کوچک هستند. ما روستایی است. و ما می تواند دودی.”

کوک کانتی نظام سلامت فقط شش پزشکان, یکی, پرستار, پزشک, 16 تخت بیمارستان و صفر هواکش ساکنان اشاره کرد. نزدیکترین واحد مراقبت های ویژه است در Duluth بیش از 100 مایل دورتر.

محلی کادر پزشکی در حال آماده شدن برای بدترین اقدام به عنوان اگر ویروس در حال حاضر در میان خود را به دلیل آنها نمی توانند در واقع آن را باور خواهد رسید هرگز توضیح داد دکتر کورت Farchmin, که بازیگری به عنوان مدیر پزشکی Cook County COVID-19 پاسخ. مدیران بدانند چگونه آنها را حفظ خواهد کرد COVID-19 بيمار در بخش جداگانه ای از ساختمان است.

شنبه, مقامات بهداشتی اعلام مثبت COVID-19 مورد در سنت لوئیس کانتی — نزدیک ترین مینه سوتا مورد نشده است.

“نفر سفر” Farchmin گفت. “ما می دانیم که مردم … آمده اند و در حال آمدن به منطقه ما.”

کاهش این ویروس از طریق خود قرنطینه اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات کلیدی است, او گفت:. شهرستان پیری جمعیت را در آن بستگی دارد.

“ما باید شروع به آماده شدن برای … بسیار امکان مجزا که دلوت ICU تخت خواهد بود,” او گفت:. “وقتی اتفاق می افتد که ما نمی باید نجات بخش پشتیبانی که بدان معنی است که زندگی مردم را نجات داد.”

“کمی از تنش’

کابینت ساز کیت Kuckler گفت که او نگران ادراک و فهم حامل ویروس در آینده و گسترش آن در پمپ گاز دستگیره و فروشگاه درب.

کابین صاحبان که احساس بخشی از جامعه هستند به احتمال زیاد به ماندن خود در فضاهای گفت: اما او ترس کوتاه مدت اجاره ممکن است ورزش همان مراقبت.

“من قصد دارم به 71 این سقوط پس من نوع از آگاهی از این مسائل” Kuckler گفت. “وجود دارد یک بیت از یک تنش من می گویند بین برخی از ما که بیشتر نگران هستند و برخی از ما است که باید در دستور کار جامعه کسب و کار در قلب است.”

شهرهای دوقلو ساکنان مترو Lissa Pawlisch و ویل بیلی ساخته نشده بود بازحمت حرکت کردن به شهر در همه پس از چک کردن به یک محل سکونت در Lutsen یک روز پیش از آن. آنها به ارمغان آورد مواد غذایی با آنها.

پس از لغو سفر به کاستاریکا آنها می خواستند به جایی دور با 12 سال.

“این یک زیباتر محل به پناهگاه در محل” بیلی گفت: به عنوان زن و شوهر و راه خود را به آزمایشگاه سیاه و سفید, Kyla. خانواده بوده و در دامنه های اسکی و احساس با خیال راحت اجتماعی فاصله گرفته.

“ما در حال رفع بزنید دیوانه” بیلی گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از فضای.”

سخت بر روی اعصاب

طبخ شهرستان به طور معمول به خود می بالد در حال استقبال از محل.

“هنگامی که بار خوب آنها می خواهند همه جانبه. آنها می خواهند به استقبال” گفت: Andy DeLisi که شرکت صاحب خرس بزرگ تسلیم یک رفت و آمد مکرر کوچک او و همسرش تصمیم گرفت به طور موقت شروع یکشنبه.

کسب و کار به طور معمول کاهش می یابد و این زمان از سال او و دیگر صاحبان کسب و کار گفت. بنابراین اگر آنها را تعطیل کرده اند در حالی که آن را ممکن است به عنوان به خوبی می شود در حال حاضر.

در گردشگری-محبوب سون & اوله پیتزا در شهر, مدیر, Brittney فرانک ایستاده بود پشت پیشخوان. نشانه های خدمات محدود به تنها پنج نفر در این ساختمان در یک زمان. مردم مراقب یکدیگر شده اند و وفادار به کسب و کار, او گفت:. چندین مسافران از شهرهای دوقلو نیز متوقف شد و در برای بایگانی اطلاعات.

“من نمی دانم که چگونه به احساس می کنید که در مورد. این خوب است که ما در حال گرفتن برخی از کسب و کار, اما این نوع از ترسناک” فرانک گفت. “شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در میان گروه دوستان’ از ‘می تواند به شما بچه ها همه رفتن به شهرستانها برای یک دقیقه؟’ “

تعدادی از ساکنان ابراز تنفر از دیدن غیر خودی گرفتن کاغذ توالت یا دیگر تقاضای بالا لوازم از فروشگاه های محلی که در حالی که برای گرديدند زمانی که قفسه ها در شهرهای برهنه شد. برخی از فروشگاه ها در حال حاضر محدود کردن تعدادی از اقلام از جمله خریداران می توانید خرید.

در باک سخت افزار, مالک, Stephen Skeels گفت: او می خواهم به گرفتن تعداد زیادی از تماس از خارج از شهر منطقه کدهای پرسیدن که آیا آنها باید ضد عفونی کننده دست و مورد تقاضا. او دیده می شود یک جریان ثابت از کابین صاحبان در آینده به جمع آوری منابع از جمله طعمه.

“این آسان برای جدا شود اگر شما در حال نشستن در کابین خود و یا نشستن بر روی دریاچه” او گفت:.

Skeels گفت: او می داند که برخی از مردم محلی در حال leery از خارجی ها آنها را مشاهده کنید. فروشگاه دقیق است برای پاکسازی و عمل اجتماعی فاصله. “در بسیاری از, عصبانیت,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de