در لوئیس Erdrich را ” نگهبان شب,’ قبیله ای و سابقه شخصی همگرا

نسبت به پایان لوئیس Erdrich جدید رمان یک شخصیت به نام توماس Wazhashk سر به واشنگتن دی سی به شهادت علیه یک لایحه است. اگر آن عبور می کند سیاست های خود را از بین بردن تمام فدرال خدمات به سرخپوستان حرکت خانواده خود را رزرو و تقریبا به طور قطع از بین بردن لاک پشت کوه گروه از Chippewa.

و در عین حال قبل از رفتن به خانه توماس متوقف می شود در این لایحه نویسنده برای تشکر از او را برای گوش دادن به شهادت او. سناتور حیرت زده شد. هیچ کس تا به حال قبل از این انجام داده.

“این واقعا اتفاق افتاده است می گوید:” Erdrich. “پدر بزرگ من” — Aunishenaubay پاتریک Gourneau در آنها شخصیت توماس است که از نزدیک بر اساس — “ترین نوع فرد است. او تا به حال مرتب کردن بر اساس کیفیت است که شما واقعا به اجرا در سیاست اغلب این نوع از gentility. و او تا به حال فوق العاده خوب رفتار.”

های “نگهبان شب” در کتابفروشی ها سه شنبه در لاک پشت کوه در 1950s زمانی که دولت ایالات متحده برنامه ریزی شده به “emancipate” سرخپوستان توسط گروه گروه و قبیله با قبیله خود را از Indianness. خاتمه خود وضعیت حفاظت تضمین شده در معاهدات پایان دولت خود مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, لغو قبایل نقل مکان آنها از رزرو به شهرها جلوگیری از هر نوع کمک و یا پرداخت برای گرفتن زمین های خود را.

دو دوجین از 113 قبایل این اتفاق شد منقرض شده Erdrich یادداشت ها. لاک پشت کوه Band با تشکر از تلاش های باور نکردنی از پدربزرگ خود و دیگران نیست.

کسانی که رفتار خوب است که gentility, Erdrich گفت: “من فکر می کنم واقعا برنده روز برای آنها است.”

کتابفروشی به عنوان هنر نصب و راه اندازی

Erdrich می گوید این داستان از یک صندلی راحت آسان در طبقه پایین از فروشگاه Birchbark کتاب و هنر بومی در مینیاپولیس. خارج از آن است که 5 درجه های داخل دنج الکتریکی آتش می درخشد و در کنار او به عنوان او جرعه ارل گری چای.

او ضخیم پشمی, روسری پیچیده در اطراف گردن و محکم شدید چکمه های سیاه و سفید بر روی پای او. یک فرد می تواند انجام دهد فقط در مورد هر چیزی در آن ، (“آنها نیست ؟” او می گوید: برگزاری یک پا. “آنها به من چیز های مورد علاقه.”)

چند پا دور ده ها تن از مقوا و کارتن با برچسب “امضا” هستند انباشته منظمی در برابر دیوار و صدها نسخه از “نگهبان شب” در انتظار امضای خود را چاک دار بلند بر روی قفسه ها و انباشته در یک جدول. بر در و دیوار آویزان نقاشی توسط فرانک خرس بزرگ Dyani سفید شاهین و دیگر هنرمندان بومی.

Erdrich است نه یک غایب صاحبخانه; این فروشگاه که او متعلق به پس از سال 2001 است که بخش بزرگی از زندگی خود را. زیر زمین است جایی که او در حال راه اندازی یک جدید فروشگاه آنلاین به فروش بومی هنر است.

“ما همیشه به حال خانواده مشغول به کار در کتابفروشی. دختران من همه کار وجود دارد من برادرزاده ها و برادرزاده مشغول به کار وجود دارد و مردم بومی جوان مردم همیشه مشغول به کار وجود دارد,” او گفت:.

او معتقد Birchbark کتاب خود را بزرگترین اثر هنری است. “شما با قرار دادن احساسات و فداکاری و عشق و پول به هنر است و این هنر من.”

مشکل واقعی مردم

Erdrich, 65, با این باور بزرگ شدم که پدر بزرگ او درگیر شده بود در جلوگیری از فسخ اما او برای مدت زمان طولانی نیست که یک درک قوی از آنچه که به معنای.

سپس پاتریک Gourneau القاء شد پس از مرگ به داکوتای شمالی, بومیان آمریکا, سالن, افتخار, و او شروع به تحقق بخشیدن بیشتر به طور کامل نقش او بازی کرده بود در صرفه جویی در گروه. “من فکر می کردم این فوق العاده است,” او گفت:. “من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد آنچه که او انجام داده بود.”

برای او خوانده بود و بازخوانی او پدربزرگ, زیبا, نامه ها — نوشته به پدر و مادر خود را در ظریف مدرسه شبانه روزی, اسکریپت بسته بندی شده با اخبار و داستان و رنگ و لعاب با طنز. اما بعد از سالن افتخار مراسم در سال 2018 او با قرار دادن حروف به ترتیب برابر جدول زمانی از ختم تلاش و ناگهان قدر از آنچه که دولت در حال برنامه ریزی برای انجام آنچه پدر بزرگ او انجام داده بود برای متوقف کردن آنها روشن شد.

Erdrich تا به حال شده است در تلاش برای نوشتن رمان دیگر و رسیدن به آن آشنا مرحله که در آن او کاملا مطمئن است که او تا به حال هیچ کتاب در او. اما او به عنوان نگاه او پدربزرگ نامه “همه ناگهانی این بود که: من می خواهم مشغول به کار شده است در این کتاب تمام همراه است.”

برندا J. کودک, یک مورخ در دانشگاه مینه سوتا و قرمز دریاچه Ojibwe گفت که او هیجان زده شد که Erdrich بود که نوشتن در مورد ختم دوران. “او مانند یک حس فوق العاده از تاریخ در کار خود” کودک گفت. “او باعث می شود ختم به انسان داستان بنابراین شما می توانید ببینید چه خبر مردم بومی بود — چیزی که آنها در تلاش بودند برای محافظت از.”

حتی بیشتر قابل توجه کودک گفت: خانواده اتصال به سابقه است. “پدر بزرگ او بود فوق العاده نویسنده نامه. … به خانواده مستندات از این تجربیات کاملا یک چیز نادر.”

هنوز هم نوشتن در مورد افراد واقعی — اجازه دهید به تنهایی مورد علاقه اعضای خانواده — دشوار بود Erdrich گفت. در حالی که شخصیت توماس بر اساس پدربزرگ خود (کارخانه و نگهبان خود) او را پدر بزرگ او. “من سعی کردم تا آنجا که ممکن است به fictionalize او. این یک لبه سخت برای من به ایستادن بر داشتن یک شخص واقعی است که من در پایگاه یک شخصیت ، من هرگز فراموش که اگر من می تواند از آن کمک کند.”

دیگر واقعی مردم از جمله آرتور V. واتکینز یوتا سناتور پشت فسخ صورتحساب به نظر می رسد در این کتاب هر چند به طور خلاصه.

“من نمی دانم که چگونه مردم در مورد نوشتن واقعی مردم” Erdrich گفت. “اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک نقل قول مستقیم از آنها گفت: آنچه شما می خواهید آنها را به می گویند چگونه شما قرار دادن کلمات در دهان خود را?”

تقریبا همه واتکینز’ به نقل از او در رمان ها کلمه به کلمه گرفته شده از رکورد کنگره. و مبادا این کتاب صدای خشک و یا علمی (از آن است که نه) فقط نگاهی به صفحه: 397 که در آن Erdrich اعلام کرد آینده کنگره شنوایی. در علاوه بر این به توماس او می نویسد: بلندگو عبارتند از “شبح یک دانشجوی دکتری و سریع القلم.”

چه — یک روح ؟

واقعیت به علاوه داستان به همراه سحر و جادو

عنوان قبلی در Erdrich کتاب گذشته و حال و مرده و زنده همه با هم شنا. در اوایل رمان به عنوان Thomas تلاش می کند به خواب رفتن در شب تماشای او می بیند آنچه به نظر می رسد یک پسر جوان نشسته در بالای یک گروه را دیدم.

این جزئیات آمد از یکی از پدربزرگ خود نامه. Gourneau کار کرده و تمام شب در کارخانه و او مشغول به کار در تمام طول روز در قبیله ای کسب و کار. او خواب Erdrich گفت: تنها حدود 12 ساعت در هفته است.

در یکی از نامه “او می گوید که او بسیار خسته یک شب و سر خود را کاهش یافته است و او کاهش یافته ساندویچ خود را بر روی زمین و او فکر او را دیدم یک پسر بچه کوچک است. این که چگونه خسته او بود,” او گفت:. “و من نگه داشتم با پسر بچه کوچک است. تصور می کرد که او بود.” او یک شخصیت شبح از یک فرزند او به نام رودریک که به شرح زیر توماس به واشنگتن است.

برای سال Erdrich تحقیق مادری سابقه رانندگی را به Kansas City, Mo. در تابستان با برندا کودک به منافذ از طریق قبیله ای اسناد در آرشیو ملی وجود دارد. “من دوست دارم انجام پژوهش” Erdrich گفت. “این آب نبات من — آن را واقعا است. من احساس گناه می کنم چون من در واقع نوشتن من فقط یادداشت برداری است.”

کسانی archives تولید ثروت از مواد از جمله پدر بزرگ او را به مدرسه شبانه روزی فایل ها و ده ها نامه های خود را.

برای صحنه های در فیلم “نگهبان شب” است که مجموعه ای در 1950s, مینیاپولیس, Erdrich مشغول به کار در مینه سوتا, تاریخی, جامعه, مطلب در مورد flophouses و فرو رفتن میله و یک پسر شناخته شده به عنوان پادشاه Skid Row.

آن همه جذاب “مثل یک تب رویا,” او گفت:. “من فکر کردم این می تواند بیش از.” اما آن را نمی. او تعقیب مبهم بیت از اطلاعات مانند مواد شیمیایی مورد استفاده در mimeograph کپی سیال و نوع تفنگ پورتوریکو ملی لولیتا Lebrón اخراج به هوا در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در سال 1954. آب نبات یا نه نبود کالری خالی; آن را تمام به پایان رسید تا در این کتاب است.

های “نگهبان شب” است که ترکیبی از حقیقت و داستان واقعی مردم و حوادث واقعی همسان با make-believe. این مسابقه بوکس که توماس سازماندهی برای جمع آوری پول برای سفر به واشنگتن ؟ درست است. وحشت زده مینیاپولیس نوار که در آن پری Paranteau می شود یک کار بازی نازکن کودک آبی گاو frolicking در یک مخزن آب ؟ بر اساس حقیقت ، این کودک آبی گاو کت و شلوار که پری عینک ساخته شده از تخصصی لاستیک آمد که تمام راه را از شیکاگو ؟

به طور کامل یک محصول از Erdrich غنی تخیل.

Erdrich با صدای بلند

Erdrich را شگرف چکمه های سیاه و سفید در حال جلو و مرکز در یک عکس ارسال شده به تازگی در HarperAudio Facebook صفحه. آن گرفته شد در Babble-در استودیو های ضبط صدا در نزدیکی دریاچه Nokomis در حالی که او در ضبط کتاب صوتی نسخه از “نگهبان شب.”

“من عاشق studio,” او گفت:. “این بسیار عالی برای دیدن Andre و کارول [برگرون] و ساندویچ من زمانی که من می آیند وجود دارد در هر روز است.”

او ساندویچ ؟ “آنها همیشه به من ساندویچ من ‘ایمنی ساندویچ,’ در مورد معده من واقعا گرسنه است. آن را واقعا می تواند در ظروف سرباز یا مسافر تا صوتی خود را! بنابراین ساندویچ است که همیشه نشسته سمت راست وجود دارد که من می رسند.”

Erdrich ثبت کرده است بسیاری از کتاب های او و برنامه ای برای ضبط آن است که او از دست رفته زمانی که کودکان خود را جوان بودند و زمان کوتاه بود از جمله “عشق پزشکی” “چغندر ملکه” و Birchbark خانه سری برای کودکان.

“من همیشه گوش دادن به کتاب های صوتی چون من درایو به عقب و جلو به داکوتای شمالی,” او گفت:. “و من آن را دوست دارم زمانی که نویسنده می خواند. آن را فقط به حمل و نقل. بنابراین من می خواهم به آن تجربه به افراد دیگر است.”

همیشه این احتمال وجود دارد هر چند هنگام خواندن او کار خود را با صدای بلند که او ممکن است از شنیدن چیزی که او می خواهد به تغییر. یک کلمه در اینجا یک کلمه وجود دارد.

“بله. که واقعا یک مشکل نیست,” او گفت:. او باعث می شود توجه داشته باشید و گاهی اوقات باعث می شود تغییر در audiobook گاهی اوقات منتظر نسخه شومیز. “من نمی تواند انجام تغییرات بزرگ اما فقط چیزهای کوچک.”

سیاست و عشق

وجود دارد هیچ انکار که “نگهبان شب” — یک کتاب در مورد هند حقوق و کنگره تخلفات عظیم و غم انگیز مشکل از دست رفته زنان بومی — سیاسی است. مانند Erdrich عدالت سه گانه (“طاعون از کبوترها” “دور از خانه” “لاروس”) این کتاب آموزش به عنوان آن را سرگرم و آن را به یک نقطه نظر است.

“من فکر نمی کنم کار من سیاسی بود برای یک مدت طولانی,” او گفت:. “و پس از آن در برخی از نقطه من متوجه شدم که هر انتخاب شما را در یک کتاب سیاسی است.”

در مورد کتاب جدید او “کسانی که رهبران قبیله ای بسیار مناسب و معقول مردم,” او گفت: “صدای او رو محکم با هر کلمه. “آنها در حال انجام همه چیز را با توجه به آنچه دولت گفت: — شما به ما مدارس شبانه روزی شما ما آموزش شما مزرعه راه ما شما احترام پرچم خود را به شما ارسال مردم به مرگ در جنگ ما شما همه چیز را که شما به ما بگویید که برای انجام و ما را به سرزمین خود را به هر حال. ما را به زمین خود را به هر حال. و ما شما را نابود خواهد کرد.”

اما موضوع دیگری به “نگهبان شب” یکی که سبک darkness — تم عشق و جامعه است. راه توماس به نظر می رسد برای جامعه راه ادم بازیگوش و خطرناک به نظر می رسد برای او از دست رفته, خواهر, راه جوان بوکسور به نام چوب کوه به نظر می رسد برای ادم بازیگوش و خطرناک, راه حیوانات (خرس جغد یک muskrat) بافته شده است که به زندگی انسان است.

“من فکر می کنم آن را به دلیل خانواده من” Erdrich گفت. “خانواده من فوق العاده است. وجود دارد مقدار زیادی از اعتماد است که ما را به نگاه کردن به یکدیگر است.”

این می رود برای نسل او گفت:. “وجود دارد چیزی است که باید گفت برای داشتن پدر و مادر که در حال تلاش برای بهترین خود را به خوبی و پس از آن گسترش می یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>