در نامه 1,100 سابق دادگستری Dept. وکلا را فشار دهید برای Barr به

– بیش از 1100 سابق دادستان فدرال و وزارت دادگستری مقامات به نام دادستان کل ویلیام بار در روز یکشنبه به مرحله پس از مداخله در هفته گذشته به پایین تر وزارت دادگستری صدور حکم توصیه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین راجر سنگ.

آنها همچنین خواستار فعلی کارکنان دولت به گزارش هر گونه نشانه ای از رفتار غیر اخلاقی در وزارت دادگستری به سازمان بازرس کل و به کنگره است.

“هر یک از ما را به شدت محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل بر دخالت در این نمایشگاه دولت عدالت” سابق وزارت دادگستری و وکلا که از سراسر طیف سیاسی نوشت: در نامه ای سرگشاده یکشنبه. کسانی که اقدامات آنها گفت: “به آقای Barr به استعفا.”

تیز انصراف از تاکید بر میزان خرید اینترنتی بیش از مورد سنگ دربندی یک هفته است که تیره و تار دادستان کل رابطه با رتبه و فایل با رئیس جمهور خود را.

یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

پس از دادستان روز دوشنبه توصیه می شود یک حکم زندان تا نه سال برای سنگ که به اعدام محکوم شد از مانع یک تحقیق کنگره تهمت شدت انتقاد کرد در اجرای قانون فدرال. مقامات ارشد در وزارت از جمله Barr, overrode توصیه روز بعد با بیشتر ملایم یکی بلافاصله باعث اتهام دخالت سیاسی و چهار وکلا در سنگ مورد ناگهان عقب نشینی در اعتراض.

وزارت دادگستری گفت: این مورد نشده بود مورد بحث با هر کسی در کاخ سفید اما این تهمت تبریک بر روی تصمیم خود را کمی برطرف کردن ادراک از نفوذ سیاسی. و به عنوان رئیس جمهور مابعد حملات خود را در اجرای قانون بر عموم سرزنش رئیس جمهور گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات تضعیف او را به عنوان بخش.

“من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به رهبری من” Barr گفت: در طول یک مصاحبه تلویزیونی روز شنبه با ABC News.

در این روز پس از مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است نسبتا خاموش. او گفت در توییتر که او نمی خواست بار به “انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.” به عنوان رئیس جمهور او تا به حال “حق قانونی برای انجام این کار” بود اما “تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

اما وکلا در سراسر وزارت دادگستری در ادامه به نگرانی در مورد دخالت سیاسی از رئیس جمهور با وجود عمومی مقاومت مواجه با بار بلند به عنوان یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نامه را امضا کنندگان شامل دونالد Ayer, یک معاون سابق دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و حدود 50 سابق آمریکا وکلای مدافع. محافظت از دموکراسی غیر انتفاعی حقوقی گروه جمع آوری امضا از وزارت دادگستری فارغ التحصیلان و گفت: این امر جمع آوری ،

در حفاظت از دموکراسی جمع آوری امضا برای نامه ای که به گفته مولر گزارش ارائه شده به اندازه کافی شواهد به اتهام تهمت با انسداد عدالت بودند که یک گزینه است. در پایان تحقیقات خود را ویژه, وکیل رابرت مولر کاهش یافته است نشان می دهد که آیا تهمت به طور غیر قانونی مسدود عدالت با استناد قدیمی دهه بخش نظر است که یک رئیس جمهوری نمی تواند به جرم متهم است. که نامه ای نیز به انتقاد از Barr.

حتی به عنوان وکیل محکوم بار در روز یکشنبه گفتند آنها استقبال خود را ملامت از تهمت و اظهارات که اجرای قانون باید مستقل از سیاست است.

اما Barr “اقدامات انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه متاسفانه صحبت می کنند بلندتر از کلمات” گفتند.

این نامه می آید روز پس از برخی از سناتورهای دموکرات فشرده برای Barr به استعفا و پس از شهر نیویورک در کانون گفت که آن را به حال به طور رسمی گزارش داد که دادستان کل رفتار به وزارت دادگستری بازرس کل.

کاملا وکلا به نام پس از زمان کارمند وزارت به در مواظب برای آینده بشر و به طور مایل به نظارت به بخش.

“آماده می شود به گزارش آینده بشر به بازرس کل دفتر مسئولیت حرفه ای و کنگره” آنها نوشت و “حاضر به انجام دستورات است که مغایر با سوگند خود را از دفتر.”

دادستان که در حال حاضر کار در این بخش باید برداشت از مواردی که شامل سوء استفاده و یا سیاسی دخالت وکلا گفت.

به عنوان آخرین چاره آنها خواسته وزارت دادگستری کارکنان “به استعفا و گزارش علنی در یک شیوه ای سازگار با اخلاق حرفه ای — به مردم آمریکا دلایل استعفای خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account