تهران — ایستاده بر هنوز بدن یک انتوبه 5-year-old boy با پوشیدن چیزی جز یک پلاستیک, پوشک, یک ایرانی مراقبت های بهداشتی کارگران در یک hazmat کت و شلوار و ماسک التماس عمومی برای فقط یک چیز: متوقف کردن نوشیدن الکل صنعتی بیش از نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

این پسر در حال حاضر نابینا پس از پدر و مادر خود را به او سمی متانول در این باور اشتباه است, محافظت در برابر ویروس فقط یکی از صدها نفر از قربانیان از یک بیماری همه گیر در داخل این بیماری همه گیر در حال حاضر آوردن ایران.

رسانه های ایران گزارش نزدیک به 300 نفر کشته شده اند و بیش از 1000 بیمار تا کنون با خوردن متانول در سراسر جمهوری اسلامی که در آن مصرف مشروبات الکلی ممنوع است و که در آن کسانی که تکیه بر bootleggers. یک دکتر ایرانی به کمک به این کشور در وزارت بهداشت گفت: آسوشیتد پرس روز جمعه مشکل شد و حتی بیشتر به مرگ و میر در اطراف 480 با 2,850 مردم بیمار.

این مسمومیت به عنوان جعلی درمان در سراسر رسانه های اجتماعی در ایران, که در آن مردم عمیقا مشکوک از دولت پس از آن به عنوان بحران برای روز قبل از آن ضعف کشور است.

“کشورهای دیگر تنها یک مشکل است که coronavirus بیماری همه گیر. اما ما در حال مبارزه در دو جبهه در اینجا,” گفت: دکتر حسین Hassanian یک مشاور ایران به وزارت بهداشت داد که ارقام بالاتر به AP. “ما باید به هر دو درمان افراد مبتلا به مسمومیت با الکل و همچنین مبارزه با کروناویروس.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

این بیماری همه گیر است جاروب در سراسر جهان قریب به اتفاق بیمارستان های فلج کننده اقتصاد و وادار کردن دولت برای محدود کردن جنبش از میلیاردها نفر از مردم. به خصوص ضربه شده است ایران به 80 میلیون نفر است.

همانطور که در حال حاضر هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. دانشمندان و پزشکان در ادامه به بررسی ویروس و جستجو برای موثر دارو و واکسن.

اما در پیام فرستاده و فرستاده دوباره ایران در حساب های رسانه های اجتماعی در فارسی به دروغ پیشنهاد یک معلم مدرسه و دیگران درمان خود را از coronavirus با ویسکی و عسل بر اساس تلخیص داستان از اوایل فوریه. مخلوط با پیام های در مورد استفاده از الکل بر اساس دست عفونی برخی به اشتباه بر این باور نوشیدن بالا ضد الکل به کشتن ویروس در بدن آنها.

جمهوری اسلامی گزارش کرده است بیش از 29 ، 000 موارد تایید شده و بیش از 2,200 مرگ و میر ناشی از این ویروس کمترین تلفات از هر کشوری در خاورمیانه است. کارشناسان بین المللی نیز از ترس ایران ممکن است تحت گزارش آن موارد را به عنوان مقامات روز بازی کردن ویروس قبل از انتخابات پارلمانی.

که ترس از ویروس همراه با ضعیف آموزش و پرورش و اینترنت شایعات دیدم ده ها تن بیمار توسط نوشیدن bootleg حاوی الکل متانول در ایران و جنوب غربی استان خوزستان و در جنوب شهر شيراز. فیلم پخش شده توسط رسانه های ایران نشان داد بيماران مبتلا به IVs گیر در سلاح های خود را تخمگذار در بستر در غیر این صورت مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس از جمله انتوبه 5 سال. رسانه های ایران همچنین گزارش داد موارد در شهرهای کرج و یزد.

در ایران دولت مقرر است که تولید کنندگان سمی متانول اضافه کردن مصنوعی رنگ به محصولات خود را به طوری که مردم می توانید آن را به غیر از اتانول نوع الکل است که می تواند مورد استفاده در تمیز کردن زخم. اتانول همچنین نوع الکل موجود در مشروبات الکلی اگرچه تولید آن غیر قانونی است در ایران.

برخی از bootleggers در ایران با استفاده از متانول اضافه کردن یک چلپ چلوپ سفید کننده به ماسک اضافه شده رنگ قبل از فروش آن به عنوان آشامیدنی است. گاهی اوقات آن را مخلوط با الکل مصرفی به کشش عرضه بار دیگر آن را می آید به عنوان متانول به دروغ تبلیغ به عنوان آشامیدنی است. متانول نیز آلوده می تواند به طور سنتی تخمیر الکل.

متانول نمی تواند بوی یا طعم در نوشیدنی. این امر باعث به تعویق افتاد عضو و صدمه به مغز. علائم شامل درد قفسه سینه و تهوع و تنگی نفس, کوری و حتی کما شود.

Hassanian گفت: آمار و ارقام شامل گزارش از پزشکی قانونی دفاتر در سراسر ایران همچنین شمارش کسانی که درگذشت خارج از بیمارستان از مسمومیت.

“متاسفانه در برخی از استان ها از جمله خوزستان و فارس و میر ناشی از نوشیدن متانول به بیش از تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید,” او گفت:.

دکتر کنوت اریک Hovda بالینی متخصص زهر شناسی در اسلو گفت: انتظار می رود بیشتر متانول, مسمومیت قربانیان.

“این ویروس در حال گسترش است و مردم فقط در حال مرگ خاموش, و من فکر می کنم آنها حتی کمتر از این واقعیت آگاه است که وجود دارد دیگر خطرات در اطراف” Hovda گفت. “هنگامی که آنها در حفظ و نوشیدن این وجود برای رفتن به بیشتر مردم مسموم.”

حتی قبل از شیوع مسمومیت با متانول گرفته بود و میر در ایران است. یک مطالعه علمی در بر داشت متانول, مسمومیت بیمار 768 نفر در ایران بین ماه های سپتامبر و اکتبر 2018 به تنهایی کشتار 76.

دیگر کشورهای مسلمان که ممنوعیت شهروندان خود را از نوشیدن نیز دیدن چنین متانول, مسمومیت اگر چه ایران به نظر می رسد تنها در این بیماری همه گیر تا کنون به نوبه خود نسبت به آن به عنوان یک جعلی درمان است. در بودایی کامبوج پلیس گفت که آنها کشف و ضبط 4,200 لیتر (1,100 گالن) متانول از یک مرد که ناخواسته برنامه ریزی شده را به سمی ضد عفونی کننده دست به دلیل شیوع ویروس.

مسلمان مصرف کنندگان در ایران را می توان با جریمه نقدی و 80 ضربه شلاق. اما اقلیت مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان می توانید نوشیدن مشروبات الکلی در خصوصی.

در حالی که پلیس گهگاه اعلام الکل رکود تجارت غیر سمی الکل نیز همچنان ادامه دارد. به صورت محلی ساخته شده در ایران اراک از تخمیر کشمش, شناخته شده به عنوان Aragh sagi به فروش می رساند برای $10 برای 1.5 لیتر بطری. وارد ودکا به فروش می رساند برای $40 ،

“هر سال در نوروز و یا فارسی تعطیلات سال جدید که شروع مارس 21 مشتریان من دو گفت:” رفیق ایرانی-ارمنی است که باعث می شود ودکا در زیرزمین خود را در تهران صفحه اصلی. او در شرایطی که تنها نام او استفاده می شود برای ترس از دستگیری. “در این سال به دلیل کرونا آن شروع به پریدن کرد تا با چهار یا پنج برابر شده است.”

فرهاد خود توصیف سنگین مصرف مشروبات الکلی است که زندگی در مناطق مرکزی تهران گفت: الکل باقی مانده است آسان برای پیدا کردن برای کسانی که به دنبال آن است.

“حتی شما می توانید پیدا کردن آن ارائه می گردد زمانی که شما راه رفتن پایین خیابان,” او گفت:.

از سال 1979 ایران را 40 کارخانه الکل دیده می شود تولید خود را تغییر به دارویی نیاز دارد و عفونی. دیگران گذاشته شده بود بیکار بود رها شمس الکل کارخانه در شرق تهران.

اما در حال حاضر در زمانی که حتی برخی از مساجد در ایران دست بالا را اثبات الکل به عنوان ضد عفونی کننده و مقامات برنامه ریزی برای شروع به کار دوباره در شمس به تولید 22,000 لیتر 99 درصد الکل در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de