در ناگهانی برگشت مینه سوتا را انتشار نام ارشد مراقبت امکانات با کروناویروس

در میان نصب فشار عمومی دولت از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz وارونه شده است و البته عرضه خواهد کرد و نام ده ها تن از تسهیلات مراقبت دراز مدت که در آن ساکنان و کارکنان تبدیل شده اند آلوده به رمان coronavirus.

برای سه هفته گذشته دولت و وزارت بهداشت و درمان شده است کتمان این اطلاعات با استناد به داده ها-نگرانی های حریم خصوصی حتی به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در سراسر دولت است. بسیاری از مینه سوتا COVID-19 مرگ شده اند در میان مراقبت دراز مدت ساکنان حساب برای 11 از 18 مرگ و میر. در سطح ایالت 49 ساکنان و 22 کارگران در دراز مدت مراقبت از امکانات شده اند بیمار توسط ویروس و افزایش تعداد موارد تا به حال موجب خواستار افشای عمومی.

در یک تغییر ناگهانی بهداشت کمیسر Jan مالکوم روز پنجشنبه گفت که آژانس آغاز خواهد شد چاپ و نشر به عنوان اوایل به عنوان جمعه یا شنبه در سایت سازمان اسامی دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن ساکنان و یا کارکنان باید آزمایش مثبت با COVID-19. برای محافظت از حریم خصوصی افراد سازمان منتشر خواهد شد تنها نام امکانات با 10 یا تخت است.

“با سطح فعلی نگرانی ما معتقدیم این مهم است که به تعادل ارزش با شفافیت دولت و به اشتراک گذاری اطلاعات با” مالکوم گفت. “به این منظور ما تصمیم گرفتیم برای به روز رسانی است که رویکرد برای به اشتراک گذاشتن بیشتر [اطلاعات] در دراز مدت مراقبت از امکانات است.”

این turnabout می آید در حال رشد در میان اضطراب عمومی بیش از همه گیر و برجسته تیز بحث بیش چقدر عمومی باید بدانید در مورد گسترش ویروس. بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی استدلال کرده اند که نگرانی بیش از حفاظت از مکان های آسیب پذیر به خصوص سالمندان باید در اولویت بیش از حریم خصوصی افراد در طول اضطراری است.

مینه سوتا را محدود افشای کشیده بودند انتقاد و هشدار از کارشناسان بهداشت عمومی که گفت اطلاعات که در آن امکانات قرار دارد ساکنان با این ویروس آلوده شد و حیاتی برای امنیت عمومی. بدون سایت-داده های خاص بسیاری از خانواده ها گفت: آنها نمی توانند قضاوت در مورد که در آن به جای عزیزان خود را به عنوان ویروس گسترش می یابد. نزدیک به 50 مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور باید حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19; یک و نیم دوجین باید دو یا بیشتر.

پنهان کردن نام خود را تا به حال تنها مرکب از نگرانی بیش از این ویروس گفت: Kristine Sundberg مدیر اجرایی سالمند صدای خانواده طرفداران یک گروه داوطلب که هل می دهد به صورت امن و با کیفیت مراقبت از سالمندان است. “خودداری از این اطلاعات بود فرسایش اعتماد ما تنظیم در یک زمان بحرانی و این تصمیم گیری را شروع به بازسازی که دوباره,” او گفت:.

افشای عمومی در طول همه گیر شده است به طور گسترده ای متنوع در سراسر کشور اما تعدادی از کشورهای دیگر شده اند در آینده بیشتر با مرکز-داده ها در سطح. مثلا کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست منتشر شده نام و محل تسهیلات مراقبت دراز مدت با تایید COVID-19 مورد به هر یک از اعضای عمومی که درخواست اطلاعات. بسیاری از استان ها در کالیفرنیا و واشنگتن نیز با انتشار نام و مکان از امکانات که در آن ساکنان آزمایش مثبت است.

پس از استار تریبیون گزارش داد این نگرانی جمعه سر از کمیته های کلیدی در مینه سوتا در مجلس سنا به نام Walz به انتشار این مرکز نام. “خودداری این اطلاعات تنها به ارمغان می آورد غیر ضروری غم و اندوه و نا امیدی برای بسیاری از خانواده های مینه سوتا” گفت: سناتور. کارین Housley R-St. mary’s نقطه مرجعیت و مراقبت از خانواده و پیری کمیته در بیانیه ای در اوایل پنج شنبه. “در میان یک بحران بی سابقه شفافیت مسلما هرگز مهم تر بوده است.”

همراه با استدلال انتشار تحت تاثیر قرار تسهیلات نام امر به طور بالقوه افشای هویت شخصی از افراد مبتلا به این ویروس در بخش بهداشت و درمان نیز گفت: از آن نگران بود که انتشار این اسامی ممکن است بیش از آسیب خوب انجام دادن به مردم “از امنیت کاذب” است که امکانات و بدون COVID-19 موارد محافظت می شدند از این بیماری است. برخی از افراد ممکن است واکنش نشان می دهند و با حرکت دادن عزیزان خود در خارج از امکانات و افزایش خطر ابتلا به این ویروس گسترش آژانس گفته بود.

مت Ehling عضو هیئت مدیره مینه سوتا ائتلاف در دولت اطلاعات (MNCOGI) گفت: آژانس منطق بود “اساسا ناقص” و فاقد توجیه قانونی. مینه سوتا را با داده های قانون اجازه می دهد برای اطلاعات فردی می شود نکردن اگر آن را به عنوان طبقه بندی شده خصوصی اما امکانات نیست به عنوان طبقه بندی شده خصوصی بنابراین نام آنها “توسط default,” او گفت:. این امر همچنین می تواند غیر ممکن است برای اعضای عمومی برای شناسایی افراد صرفا بر اساس یک مرکز نام, او گفت:.

او اشاره کرد که دولت و سازمان های فدرال به مدت طولانی منتشر شده گزارش می دهد که شناسایی دراز مدت مراقبت از امکانات. به عنوان مثال وزارت بهداشت و درمان حفظ یک جستجو از پایگاه داده آنلاین از تکمیل تحقیقات به اتهام بدرفتاری در خانه های پرستاری و ارشد دیگر امکانات مراقبت. اعضای عمومی آزادانه می توانید دانلود این گزارش که شامل تاسیسات نام و آدرس اما حذف فردی به نام. مشابه شناسایی اطلاعات موجود در گزارش های بازرسی ارسال شده در دولت فدرال خانه سالمندان مقایسه وب سایت.

“ما می دانیم که سازمان های دولتی در حال ساخت تصمیم گیری سریع در این میان حال و وضعیت نامشخص,” Ehling گفت. “در همان زمان اقدامات صورت گرفته در طول یک بحران می تواند به مجموعه ای از رویه ها است که باقی می ماند طولانی پس از بحران گذشته است.”

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>