در علفزار خارج فلاگستاف یک پروژه مرمت خواهد شد و قطع درختان به صرفه جویی در یک چشم انداز

که در آن وجود دارد یک بار گسترده علفزار در حال حاضر نشسته در یک جنگل از درختان.

که راه آن استفاده می شود در هارت دشت علفزار خارج فلگستفف. درختان نبوده است قادر به زنده ماندن اگر نه برای افزایش بشری حل و فصل مدیریت زمین و تغییر آب و هوا. آنها همچنان به دست درازی به منطقه, تغییر چشم انداز.

بنابراین Coconino جنگل ملی در همکاری با جنگل ملی بنیاد آغاز بازسازي در سبزه زار برای کمک به بازگرداندن زیستگاه طبیعی بیشتر دولت است.

“آنچه ما مشاهده کردیم که بیش از گذشته 100-به علاوه سال است که درختان که در طول تاریخ وجود نداشت در علفزار در حال حاضر ظاهر گفت:” اندرو استیونسون پروژه مدیر پروژه مرمت و چوب پرچم را در منطقه silviculturist.

“آنچه که ما امیدواریم که برای رسیدن به با حرکت از این درختان است که برای بازگرداندن کمترین گیاهی مناطق گفت:” استیونسون.

این پروژه را درمان حدود 241 هکتار و با هزینه حدود $157,000. که شامل از بین بردن درختان با دست و سفت آنها را کمک خواهد کرد که بازگرداندن علفزار زیستگاه افزایش جریان جریان بهبود شرایط حوضه و کمک به حفظ نادر و بومی Bebb را بید و صنوبر لرزان زیستگاه.

“این نوع از پروژه ای است که مناسب دلار به طور معمول به دلیل آن را فروش چوب” استیونسون گفت. “این چیزی است که ما باید به عنوان یک تعهد قانونی.”

او گفت: این پروژه شده است در گفتگو با مدیران زمین محققان و اعضای جامعه برای مدت زمان طولانی.

هارت دشت بازسازي شروع آخرین هفته از ماه مه ادامه خواهد داد و از طریق پایان از تابستان است. آن است که پیش بینی شده به پایان رسید تا اواسط پاییز با توجه به استیونسون.

تاریخی نیاز به مرمت

مارگارت مور استاد در دانشگاه آریزونای شمالی را جنگلداری بخش متمرکز کرده است بسیاری از تحقیقات در هارت دشت علفزار و مناطق اطراف آن در طول 30 سال گذشته. برخی از تحقیقات خود را تحت فشار قرار دادند هارت دشت پروژه مرمت رو به جلو است.

در اواسط و اواخر 1800s به 1900s اولیه او گفت: چند چیز اتفاق می افتد در این منطقه که تحت تاثیر علفزار امروز.

“آن را مانند یک طوفان کامل” او گفت:.

“این اروپا و آمریکا حل و فصل در این منطقه است. این یک داستان مشترک در سراسر غرب ایالات متحده است.”

مور گفت: مهاجران در آمد به زمین است که نبود آنها در زمان و منابع است. مهاجران اروپایی به ارمغان آورده دام هر دو گوسفند و گاو. برای 20 سال یا بیشتر دام افزایش یافته که وجود دارد مطلوب رطوبت.

در اوایل دهه 1920 بود چرا پاکسازی علف و ایجاد فضا برای گیاهان چوبی مانند Ponderosa pine بومی درختان تجاوز و گرفتن مقدار سابق باز کردن فضا در هارت دشت مور گفت.

“در واقع شما تا به حال دام کاهش داد این مناطق,” او گفت:. “تقریبا به طور همزمان با می آید که مردم دادن آتش سوزی.”

تعداد فزاینده ای از مردم قرار داده و آتش سوزی طبیعی بیشتر به طور منظم.

“آتش سوزی یکی دیگر از چیزی است که نگه داشته چگالی Ponderosa pine و Pinon-juniper وودلند (درختان) است.”

مور گفت: چمن حفظ درختان از گرفتن جای پایی در خاک است. درخت نهال باید یک زمان سخت در رقابت با علف برای رطوبت. اما به عنوان چمن کاهش بیشتر فضای باز برای درخت نهال.

“بنابراین بسیاری از درختان که در حال تجاوز در هارت دشت هستند که 80 یا 90 سال” مور گفت. در طول 1900s بذر خوب سال می تواند بیشتر و بیشتر درختان به رشد در امواج.

“سپس آنها شروع به بررسی” او گفت:.

درختان در زمان آب از چشمه

با درختان بیشتر و کمتر چمن خوراک برای حیوانات مانند گوزن و آهو و بز کوهی نیز کاهش یافته است. بنابراین به گلهای وحشی که در خدمت به عنوان گرده. که همچنین تحت تاثیر آب چشمه.

“هنگامی که شما دریافت بیشتر درختان شما بیشتر گرفتن از برف و غیره” او گفت:. “بنابراین شما نمی توانید آب که پایین می رود به خاک و سپس در نهایت بیان خود را در جریان است.”

مور گفت: با بیشتر درختان کمتر رطوبت پرکوله شده به خاک. با کمتر رطوبت در خاک وجود دارد کمتر آب به خوراک چشمه.

“چشمه جریان خوراک,” او گفت: “که بخشی از داستان را با Bebb درختان بید.”

Bebb را بید است که یک گونه بومی کانادا و شمال ایالات متحده است. هارت دشت دارای یکی از بزرگترین غرفه در جهان با بیش از یک هزار درخت در سبزه زار.

ابراهیم اسپرینگر یک NAU, استاد, تحقیق سیستم های آب در هارت دشت.

“آب شناسی مفاهیم از جنگل های انبوه هستند که درخت را پوشش می دهد هر دو رهگیری رطوبت و اکثرا از برف و آنها رخنه و تبخیر بیشتر از آن آب را به جو,” او گفت:.

اسپرینگر گفت که او و دیگر محققان راه اندازی پروژه های بلند مدت برای تعدیل اثرات تراکم درخت به آب چشمه.

در حالی که این مطالعات هنوز در حال پیشرفت اسپرینگر گفت: یک چیزی که محققان متوجه شده اند این است که Bebb را درختان بید در هارت دشت تمایل به بزرگتر.

“سوال این است که چرا وجود ندارد سالم توزیع سنی کلاس از درخت بید در هارت دشت” اسپرینگر گفت. “گروه من و دیگران را صرف 25 سال گذشته مطالعه این سوال است.”

اسپرینگر گفت: در حال حاضر فرضیه این است که وجود ندارد آب کافی برای استخدام جدید نهال بید.

در حالی که مور اذعان دارد که مردم نمی خواهید برای دیدن درختان را قطع و از بین بردن برخی از آنها کمک خواهد کرد که محیط زیست طبیعی به طور کلی.

“100-سال-درخت پیر به نظر می رسد واقعا اما این درست نیست از طبیعت,” او گفت:.

مور گفت: با در نظر گرفتن برخی از درختان و چمن و مراتع بهره خواهد برد که کمک می کند تا حیات وحش است که مرتع وابسته است. او گفت: کمتر درختان نیز به نفع هیدرولوژی و آب بیشتر به سیستم که خواهد شد و سپس به کمک آسیب پذیر درختان مانند صنوبر لرزان و Bebb را بید.

در نتیجه چشم انداز تنوع مهم است که به مردم به طوری که آنها می توانید ببینید باز مراتع aspen و بز کوهی و گوزن, او گفت:.

“این پارک ها و مراتع در حال تبدیل شدن نادر عناصر چشم انداز” او گفت:.

بنیاد کمک می کند تا با کمک های مالی

جنگل ملی بنیاد بودجه هارت دشت علفزار ترمیم با کمک از $157,000.

“ما در حال کار با شهرستانهای شهرستانها متحده و واقعا تلاش به جلو و منابع مالی برای پاسخگویی به بسیاری از نیازهای حیاتی است که ممکن است در غیر این صورت نمی توان ملاقات کرد گفت:” علامت گذاری Brehl ملی جنگل بنیاد آریزونا برنامه مشاور.

پایه و اساس یک congressionally خبره سازمان غیر انتفاعی. آنها دریافت مقدار کمی از کمک های مالی از دولت فدرال است که با استفاده از آن به عنوان بذر پول به اهرم بودجه اضافی از منابع مختلف شرکت و حمایت های مالی, کمک های مالی و بشردوستانه و کمک های مالی Brehl گفت.

او گفت: غیر انتفاعی تمرکز بر روی هر دو مسئول و پیشرفته تفریح و سرگرمی و همچنین به عنوان جنگل حفاظت و مرمت.

هارت دشت پروژه آبشار در بنیاد “شمالی آریزونا جنگل صندوق است.” منطقه تلقی می شود توسط بنیاد هیئت مدیره به عنوان یکی از آریزونا ارزشمند مناظر.

“این شامل ورد و نمک رودخانه حوضه,” او گفت:. حوزه هاي آبخيز مناطق زمین که آسمانی جمع آوری و تخلیه کردن به یک خروجی مشترک مانند یک رودخانه در این مورد.

در حالی که کار فعلی را درمان حدود 241 هکتار از زمین Brehl گفت: کل پروژه بسیار بزرگتر است.

“علفزار مرمت است فقط یک جزء از این پروژه بزرگتر” او گفت:.

او تخمین می زند این پروژه به پوشش حدود 14,000 هکتار در کل. این تلاش ها شامل مرمت جنگل, حیات وحش, حفاظت, حفظ تاج پوشش جنگل از بین بردن درختان همیشه سبز و از اسپن می ایستد و انجام برخی از اسپن بازسازی, در میان دیگران.

هارت دشت پروژه مرمت شد نگه به علت آتش محدودیت اقدامات که در آن ورود تجهیزات و اره ممنوع است از عملیاتی در طول روز. Brehl برآورد آن را انتخاب کنید تا دوباره در اواسط و یا اواخر جولای هنگامی که طوفان های موسمی را بیشتر رطوبت.

چه می آید بعدی

مور NAU پژوهشگر گفت: اگر درختان قطع قبل از تاج درخت و به طور کامل infills وجود دارد امید به دست آوردن مرتع است.

“امید است که آن را به ارمغان می آورد بیشتر از یک تعادل سابق چمن,” او گفت:.

او دیده می شود, زیست محیطی مرمت گسترش تحقیقات در چند سال گذشته و بهبود دیده می شود وقتی که می آید به زیست محیطی مرمت.

“این زمین اخلاق و نگرش سالم نسبت به زمین که در آن شما نه تنها در تلاش برای استخراج منابع است.”

هنگامی که مور برای اولین بار شروع به در NAU او کار بود بحث برانگیز است. او گفت: مردم معتقد بودند که محیط زیست به عنوان آن را همواره باید آن را از سمت چپ به تنهایی.

او اغلب تا به حال به او روشن نیست چشم پوشی و قطع هر درخت اما که علم و تاریخ به رهبری او را به مطالعه آنهایی که overpopulating یک منطقه خاص مانند هارت دشت.

برای سال های بسیاری از او را تماشا می کردند که مردم در مخالفت با هیچ نتیجه ای.

“هر کس در متوقف,” او گفت:. او از سال دیده می شود بسیاری از مردم گرد هم می آیند. “چیزهایی هستند که وجود دارد در حال حرکت رو به جلو است. هارت دشت, مرمت یک مثال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de