در 2.5 سال, ققنوس پلیس به نام یخ 6,169 بار تحت SB 1070

برای بیش از دو دهه هکتور لونا تا به حال شده است قادر به جلوگیری از هر گونه تعامل با Phoenix افسران پلیس.

او به ققنوس از مکزیک 22 سال پیش به عنوان یک مهاجر مستند نشده و می دانست که کوچکترین تخلف می تواند منجر به اخراج.

“این کشور را ترک خواهد کرد و ما به تنهایی اگر ما نمی ارتکاب هر گونه خطا” لونا گفت. “اما اگر ما را به کوچکترین اشتباه عواقب بزرگ هستند.”

او در حال حاضر شده است در آریزونا طولانی تر از او تا کنون در زندگی خود را بومی پوئبلا و ایجاد یک زندگی در اینجا. او دو دختر و یک پسر دنیا در ققنوس. او با این نسخهها کار به عنوان یک نوکر و مربیان یک تیم فوتبال جوانان.

اما زمانی که رژیم صهیونیستی. Jan Brewer در مارس 2010 امضا سنا لایحه ای 1070, آریزونا, مهاجرت قانون با نام مستعار “نشان می دهد-من-خود-مقالات” قانون لونا بود حتی محتاط تر.

رسما با عنوان حمایت از ما اجرای قانون و امن محله های قانون, قانون نیاز به یک افسر پلیس به سوال یک فرد در مورد وضعیت مهاجرت اگر مسئول سوء ظن معقول فرد در این کشور غیر قانونی است.

در بعد از ظهر Nov. 23 پلیس به لونا, 43, استناد بعد از یک بحث گرم بین لونا و مرد دیگری در غرب ققنوس زمینه در طول یک جوانان فوتبال بازی.

چه آغاز شده به عنوان یک بزه حمله مورد به طور معمول حل و فصل با 500 دلار جریمه یا 30 روز در زندان به لونا در حال حاضر رو اخراج.

در بعدازظهر استدلال لونا تنها یک عکس از خود مکزیکی گذرنامه با توجه به وکیل دلیا سلوتیررا. ققنوس افسر در زمان لونا به یک ایستگاه پلیس برای شناسایی او از طریق اثر انگشت و تماس مقامات مهاجرت.

ماموران اداره مهاجرت و گمرک, یا, یخ, بازداشت لونا در ایستگاه پلیس.

“شما زندگی می کنند یک زندگی عادی زمانی که شما نمی توانید یک اشتباه” او گفت:. “من احساس من تا به حال یک زندگی عادی تا زمانی که من دستگیر شد.”

در سال 2010 SB 1070 بود سخت ترین قانون مهاجرت در این کشور است. چند دادگاه اعلام کرد بخش هایی از آن را خلاف قانون اساسی است اما بخش های باقی مانده بیش از دهه گذشته هنوز آن انجام حامیان اهداف: به اخراج مهاجران مستند نشده.

اما مخالفان این قانون هنوز هم سوال اگر SB 1070 است دهها Latinos.

SB 1070 AFTERMATH: 10 سال بعد چه اتفاقی افتاد به مهاجران در آریزونا ؟

چگونه ققنوس اجرا SB 1070

ققنوس سیاست اداره پلیس آمده است که هر کسی که دستگیر شده است و خواهد شد که “وضعیت مهاجرت آنها تایید شده توسط دولت فدرال” مگر آنها آریزونا گواهینامه رانندگی و یا برخی دیگر شناسایی که نشان میدهد وضعیت حقوقی در ایالات متحده آمریکا

اگر فرد دارای این نوع ID افسر نباید سوال فرد وضعیت مهاجرت.

این سیاست همچنین آمده است که یک “افسر ممکن است گسترش توقف/بازداشت بر اساس فدرال مدنی اتهامات عنوان شده علیه.” آن می افزاید: “این افسر را گسترش دهید stop/بازداشت صبر کنید برای یخ به پاسخ می دهند.”

ققنوس ماموران قرار نیست به سوال وضعیت مهاجرت از قربانیان جرم و جنایت و یا شهود با توجه به سیاست های خود را. آنها می توانند سوال وضعیت جزئی اگر کودک مظنون به ارتکاب جرم دیگری.

ققنوس تماس یخ 6,169 بار

تحت SB 1070 ققنوس پلیس و شهرداری و ادارات پلیس در سراسر کشور در تماس مقامات فدرال به بررسی وضعیت مهاجرت از افرادی که دستگیر می شوند و یا در بازداشت پلیس و مظنون را در این کشور غیر قانونی است.

به عنوان بخشی از آن SB 1070 سیاست بود که تجدید نظر در جولای 2017, ققنوس اداره پلیس مستند هر بار یک افسر تماس یخ. داده ها نشان می دهد که ققنوس پلیس تماس یخ هفت بار در روز به طور متوسط.

ققنوس داده ها نشان می دهد که افسران در طول 2.5 سال به نام یخ مقامات هزاران بار. اما تنها درصد کمی از افراد در واقع معلوم شد که در این شهرستان به طور غیر قانونی. و حتی کمتر بودند دستگیر و توسط ICE. لونا بود در میان آن مردم است.

برای وکلا و فعالان و استادان داده ها پرسش در مورد اینکه آیا مأموران اجرای قانون در حال نواخته پروفایل هیسپانیک مردم است. برای حامیان SB 1070 آن اثبات شده است که این قانون در حال اجرا.

ققنوس پلیس به نام یخ عوامل تعيين کسی وضعیت مهاجرت در 6,169 موارد بین ژوئیه دسامبر 2017 و 2019 با توجه به ققنوس اداره پلیس

  • در 61.5% یا 3,792 از موارد افراد بودند یافت می شود در این کشور قانونی است.
  • در 33.5% یا 2,068 از موارد وضعیت افراد ناشناخته بود.
  • در 5% یا 309 از موارد افراد به ترتيب در کشور غیر قانونی است.
  • در 2.6% یا 158 از موارد یخ بازداشت یک فرد مشکوک در کشور غیر قانونی است.

داده ها را شامل نمی شود نژاد یا قومیت افراد بررسی وضعیت مهاجرت یا چه چیزی باعث شد پلیس به باور آنها ممکن است در کشور غیر قانونی است. داده ها نیز نمی تعیین اینکه آیا افراد تلقی می شود “قانونی در کشور” شد و شهروندان آمریکایی است.

داده ها همچنین نشان می دهد ققنوس افسران پلیس خواسته یخ به بررسی 81 افراد زیر سن قانونی که بیش از 2.5 سال span شد که دو یافت می شود در این کشور غیر قانونی است. عوامل نمی دستگیری آنها.

ققنوس اداره پلیس جواب نداد جمهوری سوال در مورد دیتا یافته اما به جای ارسال یک ایمیل به بیانیه ای که وزارت “احترام به کرامت همه افراد به رسمیت می شناسد و حرمت زندگی انسان حقوق مدنی و آزادی.”

Sgt. ثروت مرسدس بنز یک سخنگوی اداره پلیس نوشت: در این ایمیل که ققنوس پلیس ایجاد شده در سیاست خود در زمانی که به تماس یخ با ورودی از جامعه است.

“گروه های اجتماعی که همکاری با ما ارائه شده بزرگ ورودی به این عملیات به منظور به طور خاص شامل یک مکانیزم ردیابی برای بار زمانی که یخ تماس است” ثروت نوشت: در ایمیل.

‘آنها خواستار یخ اغلب’

دولت Rep. John Kavanagh, R-تپه چشمه یکی از اصلی حامیان SB 1070 در سال 2010. Kavanagh گفت: ققنوس داده ها نشان می دهد که افسران نیست تبعیض آمیز در برابر مردم به عنوان طرفداران پیش بینی آنها 10 سال پیش.

او گفت که او خوشحال است ماموران اقدام هستند.

“من فکر کردم شاید پلیس بودند مرعوب گروه های درگیر نیست و انجام شغل خود را” Kavanagh گفت. “اما آنها به نظر می رسد به انجام شغل خود را و آنها به نظر می رسد انجام آن را محتاطانه و عاقلانه منطقی و منصفانه.”

راسل پیرس بود که به یاد می آورد از دولت خود را بسازید در سال 2011 و در حال حاضر معاون در Maricopa شهرستان خزانه دار دفتر بود و حامی اصلی SB 1070 در سال 2010.

“من خوشحالم که آنها خواستار یخ” پیرس گفت. “اما اجازه دهید من به شما بگویم که آنها در تماس با یخ بسیار اغلب.”

الهام بخش برای اجرا: SB 1070 گالوانیزه بسیاری از Latinos به اجرا برای دفتر

“چگونه می تواند به شما در توجیه این شماره؟’

Daniel R. ارتگا جونیور, ققنوس وکیل و رئیس سابق انجمن حمایت از گروه که قبلا شناخته شده به عنوان شورای ملی La Raza گفت: اعداد باید نگرانی ققنوس اداره پلیس.

این گروه که به تغییر نام خود را به UnidosUS به نام به حال برای یک ملی تحریم آریزونا پس از سال 2010 گذشت SB 1070. به خصوص آن هشدار داد در زمانی که پلیس به دلیل مشخصات هیسپانیک مردم است.

“چگونه می تواند به شما در توجیه این اعداد و قبول این واقعیت است که خود را ماموران نژاد پروفایل?” اورتگا گفت.

ققنوس عضو شورای شهر کارلوس گارسیا گفت که او می خواهد به دانستن چگونه ققنوس پلیس جمع آوری داده های خود را و اگر آنها هر گونه پیگیری در مردم افسران خواسته یخ به بررسی.

او گفت: به عنوان ققنوس پلیس در ادامه به جمع آوری این اطلاعات آنها باید شامل اطلاعات در مورد چگونه یک فرد برگزار شد در بازداشت پلیس قبل از آنها تبدیل به یخ. او همچنین می خواهد از اداره پلیس به ثبت نژاد یا قومیت افراد در حال بررسی وضعیت مهاجرت.

“به عنوان داده ها می ایستد و آن را بسیار نگران کننده است.”

گارسیا گفت که او می داند SB 1070 قانون اما می خواهم برای دیدن آن شود. تا زمانی که او گفت: او می خواهد ققنوس اداره پلیس به دنبال خود سیاست را به مطمئن شوید که مردم در حال نواخته برفلد و نه برگزار شد در زندان بیش از آنها نیاز به.

Jaime اگویلا یک استاد تاریخ در کالج میدلند در تگزاس می آموزد که مسائل مربوط به مهاجرت گفت: قوانین مانند SB 1070 پشتیبانی شده توسط بسیاری از نام امنیت ملی است. اما آنها می توانند در هزینه به طور بالقوه نقض آزادی های مدنی از برخی گروه های قومی, او گفت:.

افرادی که در حمایت از این قانون ممکن است گاهی اوقات منطقی آن با تفکر آن را خوب “تا زمانی که وجود دارد هیچ محدودیت در آزادی های مدنی” او گفت:.

César کواوهتمک گارسیا هرناندز یک استاد حقوق در دانشگاه دنور استورم کالج قانون گفت: فعالان هشدار داده بود در اجرای SB 1070 می تواند در نتیجه ماموران با نژاد پروفایل هیسپانیک مردم است.

او گفت که قوانین مانند SB 1070 به معنای تنها از مهاجران هستند که در کشور بدون دولت ایالات متحده اجازه.

“می توان آن را نسبتا ناچیز سری از وقایع و تبدیل به یک زندگی در حال تغییر, کابوس,” او گفت:.

او گفت: این اطلاعات باید جمع آوری سوال او گفت: در میان ققنوس پلیس رهبری در مورد اینکه آیا SB 1070 اجرای است به طور نامتناسبی Latinos که 42 درصد از جمعیت این شهر و اکثر آنها در آمریکا متولد شده اند

“با توجه به پایه demographics of the Phoenix, جامعه, آن را به من اعتصاب به عنوان شواهد کافی به این سوال در مورد است که در واقع در حال پرچم برای یخ توجه بسیار مربوط به” او گفت:. “من فکر می کنم ققنوس اداره پلیس می خواهم به می دانم که اطلاعات اگر آن را نمی کند در حال حاضر فقط به مطمئن شوید که آن را نه پلیس به شدت لاتین جمعیت بیشتری ققنوس در یک معکوس راه است.”

جنبش جوانان: AZ را SB 1070 تولد نسل جدیدی از فعالان مهاجر

سیاست های مهاجرتی در سراسر کشور

در ماه سپتامبر سال 2016 آریزونا دادستان کل علامت Brnovich را صادر رسمی نظر در مورد چگونه ادارات پلیس باید درخواست SB 1070.

به نظر می گوید که شهرداری افسر پلیس نمی تواند طولانی توقف و یا بازداشت به بررسی یک فرد وضعیت مهاجرت.

اگر افسر معتقد است که فرد در تخلف از قانون مهاجرت افسر “ممکن است دستگیری فردی و تماس با” مقامات فدرال. اما اگر مقامات مهاجرت موفق “برای پاسخ و یا وضع در مقدار مناسب از زمان و وجود دارد هیچ دیگر تخلف کیفری افسر باید آزادی فردی” به نظر می گوید.

دیگر ادارات پلیس در دولت سیاست های مشابه به ققنوس است. اما برخی از آنها دارای تفاوت های جزئی.

برای مثال توسان اداره پلیس اجازه نمی دهد که افسران خود را به سوال کودکان در مورد وضعیت مهاجرت.

مسا سیاست اداره پلیس همچنین می گوید که داشتن یک آریزونا گواهینامه رانندگی و یا دیگر فرم های شناسایی که تایید وضعیت حقوقی در ایالات متحده می تواند سوء ظن معقول برای یک افسر به پرس و جو در مورد وضعیت مهاجرت.

با توجه به آن نوشته شده است سیاست یک وسیله نقلیه است که “به سر می برند و یا سواری به شدت” نیز می دهد افسران سوء ظن معقول به سوال مردم در وسیله نقلیه خود را در مورد وضعیت حقوقی.

طرفداران را تقبیح کرده اند این را به عنوان نژادپرست گفت: استمرار یک کلیشه بزرگ, مکزیکی, خانواده همیشه ازدحام بیش از حد یک وسیله نقلیه است.

MCSO معاف از SB 1070

این ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر در یک موقعیت منحصر به فرد در دولت وقتی که می آید به اجرای SB 1070.

در واقع آن را نمی توان اجرای آن را در همه.

حکم دادگاه از فدرال Melendres v. Arpaio طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که کلانتر, نمایندگان بودند نژادی پروفایل ممنوع, آژانس از درخواست افراد خود را در مورد وضعیت مهاجرت.

در سال 2013 یک قاضی فدرال در بر داشت کلانتر سابق جو Arpaio دفتر تبعیض Latinos در بدنام خود مهاجرت کنند.

زمان کلانتر پل Penzone می کند اجازه می دهد یخ مقامات به بررسی پیش از محاکمه زندانيان وضعیت مهاجرت.

‘ما می توانیم تبدیل به Maricopa شهرستان تحت کلانتر Arpaio’

لونا شروع مربیگری فوتبال در سال 2006 از آنجا که او گفت: او می خواست به بازگشت به جامعه است که به او کمک کرد. او گفت که او نیز دوست دارد ورزش و مربی فرزندان خود تیم است.

او فکر کرد که او امن بود از تبعید در زمین فوتبال, او گفت:.

بودن در زندان 59 روز پس از دستگیری او دشوار بود, او گفت:.

“آنها مخلوط ما با جنایتکاران سخت,” او گفت:. “این دشوار بودن وجود دارد. من اصلا آرزو می کنم که هر کسی.”

سلوتیررا لونا وکیل گفت: لونا در بازداشت ققنوس پلیس به مدت دو ساعت و نیم قبل از او تحویل داده شد به یخ. او گفت این بود که یک مقدار مناسب از زمان و افسر باید اجازه دهید مشتری خود را بروید.

گزارش پلیس آمده است که لونا بود “اشاره کرد در ازای بازداشت.” سلوتیررا استدلال می کند که اگر افسر لونا معتقد بود یک خطر برای جامعه او باید او را رزرو کرده اند در زندان به جای داشتن او منتظر ساعت پس از یخ عوامل می تواند انتخاب کنید او را.

“شیوه ای که این بازداشت بود و تحت تاثیر نیاز به برخی از توجه و نیاز به توضیح” او گفت:.

او گفت که اگر ققنوس پلیس در ادامه به نگه داشتن مردم بیش از نیاز آنها خواهد بود و تکرار همان شیوه که کردم Arpaio در مشکل.

“ما نمی توانیم تبدیل به Maricopa شهرستان تحت کلانتر Arpaio دوباره” سلوتیررا گفت. “او می خواست بر یک نتیجه را به مردم تبعید شدند به جای پرداخت هزینه آنها با توجه روند.”

بزه جرقه یخ دستگیری

هنگامی که یخ عوامل برداشت لونا تا از ققنوس آنها آغاز روند اخراج.

سلوتیررا متقاعد شده یک قاضی فدرال به مجموعه ای از اوراق قرضه است که نادر برای مهاجران مستند نشده رو اخراج.

که اجازه داده او را به آماده شدن برای بزه و مورد مهاجرت در حالی که صرف وقت با خانواده خود را.

لونا دستگیری و بازداشت باید تغییر او و دختر بزرگش گفت.

پس از آزادی او در ژانویه لونا را متوقف کرده است, رانندگی, رفتن به محل کار ترک کرده و به مربیگری تا خود را تخطی از قانون مهاجرت و موارد حل و فصل کنید.

“این نا امید کننده است. من غمگین هستم. آن خرابه ریتم زندگی. آن را می سازد آن را سخت تر به زندگی می کنند, روز به روز,” او گفت:. “آنها می گویند ما مجرمان بنابراین ما در حال درمان می شود که در راه است.”

لیز لونا, 25, که با این نسخهها کار برای یک سازمان سیاسی انجام رای دهندگان, توسعه, گفت پدرش, دستگیری دردناک بود.

“او یک مرد قابل توجه. من فکر می کنم که خیلی از چرا من اینجا هستم و کاری که من انجام شده است و اعتبار به او,” او گفت:. “او همیشه به من آموخت که زندگی با ارزش برای مراقبت از دیگران درگیر بودن در جامعه و ایستاده تا برای افرادی که ممکن است صدای.”

دستگیری او نیز تحت تاثیر برخی از بازیکنان فوتبال.

Akili ادموند که به همراه خانواده به ایالت آریزونا از تانزانیا, در غرب آفریقا ملاقات لونا در سال 2014 در حالی که بازی فوتبال به تنهایی در یک میدان.

مربی تیم خواسته ادموند برای پیوستن به این تیم و لونا تاثیر مثبت تحت تاثیر قرار زندگی خود ادموند نوشت: در نامه ای به قاضی در لونا در مورد مهاجرت.

در حال حاضر ادموند یک دانشجوی سال اول در دانشگاه ایالتی آریزونا.

در این نامه ادموند نوشت که لونا یک پدر برای او داده است و او را مثبت مشاوره نه تنها به عنوان یک بازیکن فوتبال است اما به عنوان یک مرد جوان است.

زمانی که ادموند شد یک نوجوان لونا خواهد او خوراک و پرداخت هزینه برای تماس های از راه دور ادموند ساخته شده به مادرش در تانزانیا.

“اگر من در ادامه مثال هر چیزی که خوب است که هکتور لونا برای من انجام می شود پس از آن من می خواهم به نوشتن بسیاری از صفحات” ادموند نوشت. “اما مهمتر از همه این است که او به من خیلی کمک کرده است و نقش مهمی در انتقال من از این جوان آفریقایی پسر بچه که آمد به ایالات متحده به عنوان یک هفتم کلاس به حضور در ASU در حال حاضر.”

لیز لونا گفت که قبل از بازداشت با خانواده اش بود و همیشه نگران پدرش وضعیت مهاجرت. آن را تبدیل به حتی سنگین تر از بار در حال حاضر با آینده خود را در برزخ است.

“هنگامی که پدرم کشف نشده من فکر می کنم شما می دانید که ما نقل مکان کرد و همراه به طور معمول. و در حال حاضر خانواده من مانند ما می ترسند. مانند جایی که من پدر ؟ حال او خوب است ؟ و حتی اگر او را در خانه درست آن است که ترس” او گفت:.

در نهایت او گفت که او امیدوار است که پدرش آموزشی برای بچه ها و خود شخصیت خوب خواهد بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن قاضی در مورد مهاجرت که او شایسته ماندن در آمریکا

“من فکر می کنم آن را به یک مقدار زیادی از تلاش برای مطمئن شوید که ما پیدا کردن راه هایی برای با هم ماندن. اما همچنین مانند برنامه چیست ؟ ” او گفت:. “ما یکی نیست چرا که ما امیدوار است که پدر من با داشتن یک شخصیت خوب و نشان می دهد که او یکپارچه خود را به این کشور اجازه می دهد تا او را به ماندن در اینجا.”

Uriel گارسیا عمومی را پوشش می دهد-مسائل ایمنی در آریزونا. او را در رسیدن به [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @ujohnnyg.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>