ریاض, عربستان سعودی, Feb. 29, 2020 /PRNewswire/ — بهبود بشردوستانه پاسخ در نور به طور فزاینده پیچیده طبیعت جهانی شرایط اضطراری پیشرو در موضوع 2nd ریاض بشردوستانه بین المللی فروم که امروز باز می شود. این سطح بالا رویداد گرد هم خواهد آورد بشردوستانه کارشناسان و رهبران جهان برای بحث در مورد چالش های پیش روی بشر دوستانه عمل و چه بهتر به مردم کمک نیاز دارند. انجمن نیز در حال حاضر توصیه هایی برای راه رو به جلو است.

سرپرست کل و پادشاه اردن کمک های بشر دوستانه و امداد مرکز (KSrelief), Dr. Abdullah Al Rabeeahاظهار نظر در مورد این رویداد. “عربستان سعودی یک بازیکن بسیار مهم در این بشردوستانه بین المللی جامعه های رتبه بندی بین چهارم و پنجم در میان کشورهای کمک کننده. ما مفتخر به میزبانی ریاض بشردوستانه بین المللی فروم (RIHF) برای بار دوم; هدف مشترک ما این است که برای حرکت به سمت افزایش اثربخشی جهانی بشردوستانه کار می کنند.”

“در فروم” دکتر آل Rabeeah افزود: “ما در دیدار با پیشرو بشردوستانه کارشناسان برای کشف راه هایی برای افزایش تاثیر از کار ما. ما باید در پیدا کردن راه های نوآورانه بیشتری به طور موثر در رسیدن به کسانی که نیاز دارند.”

پنج اصلی میزگرد دو رسانه در جلسات گشت و یک داوطلب برگزار خواهد شد بیش از دو روز برگزاری با نزدیک به دو هزار نفر از نمایندگان در جلسه حضور داشتند. این جلسات عبارتند از: “انسانی-توسعه Nexus”, “مقیاس جریان مهاجرت از آفریقا در سراسر دریاها به کشورهای خلیج فارس و اروپا در انسان دوستانه تنظیمات”, “زنان و کودکان و افراد معلول در بحران انسانی و چالش های بشردوستانه, عمل”, “مبتنی بر شواهد تمرین حرفه ای در مداخله بشر دوستانه” و “سلامت بشردوستانه در زمینه تمرکز بر روی بیماری های مسری”.

تعدادی از سطح بالا بشردوستانه کارشناسان شرکت خواهد کرد 2nd RIHF از جمله Dr. Abdullah Al Rabeeahسرپرست کل KSrelief, David Beasley, مدیر اجرایی برنامه جهانی غذا و علامت Lowcockتحت-دبیر کل برای امور انسان دوستانه و هماهنگ کننده کمک های اضطراری. این رویداد نیز استقبال دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesusمدیر کل که او Reem Al Hashimy, امارات متحده عربی وزیر امور خارجه در امور بین المللی همکاری های Filippo Grandi, UNHCR کمیساریای عالی پناهندگان و هنریتا جلو, مدیر یونیسف.

توجه به ویراستاران:

  • ویدئو کلیپ ها و رسانه های اجتماعی مواد و عکس ها ممکن است به دست آمده از KSrelief مرکز بین المللی ارتباطات و رسانه (ICMC).
  • رسانه برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جلسات و سخنرانان مراجعه کنید:
    https://rihf.ksrelief.org/Home

منبع خبر کمک های بشر دوستانه و امداد مرکز

لینک های مرتبط

https://rihf.ksrelief.org/Home

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im