پرورش جمعیت ocelots کشف شده فقط 30 مایلی جنوب مرز ایالات متحده و مکزیک است و به احتمال زیاد یک منبع از تعداد انگشت شماری از گربه ها شده اند که عکس در جنوب شرقی آریزونا کوه در طول دهه گذشته محققان که در انجام یک مطالعه جدید از حیوانات گفت.

مطالعه منتشر شده در دوشنبه در مجله علمی PeerJ استفاده از داده ها از هشت سال از دوربین دام انداختن در گاو و حفاظت در مرتع پرورش احشام حدود 35 مایلی جنوب شرقی نگلس در مکزیک, Sonora. با استفاده از کنترل از راه دور دوربین های محققان عکس 18 ocelots در این منطقه کوهستانی از جمله هشت مرد و پنج زن و پنج نفر از نامعین جنسیتی مطالعه گفت.

این ocelots در خطر انقراض در هر دو ایالات متحده و مکزیک عکس شد از سال 2007 تا سال 2011 و 2015 از طریق 2018. در سال 2011 یک زن با 1 تا 2 سال بچه گربه عقبی در پشت آن عکس گرفته شده.

“است که اولین شواهد از ocelots در واقع پرورش این نزدیک به مرز” گفت: جسیکا مورنو یک زیست شناس و یکی از نویسندگان این مطالعه. “این باعث می شود بسیار منطقی معنا است که از این جمعیت آنها می شود در حال حرکت به Huachuca کوه و شمال.”

این مطالعه یک نمونه از موفق binational تلاش های حفاظت گفت: محققان که کار رهبری محلی گله دار به کنار برخی از زمین های خود را به نفع ocelots.

اما محققان گفت: این یافته ها همچنین یادآوری چگونه یک پیشنهاد مرزی دیوار بیشتر می تواند مخاطره در معرض خطر کشف گربه و دیگر مهاجرت حیات وحش است. اگر ocelots نمی توانید حرکت را از طریق زیستگاه های شمال مرز آنها خواهد شد به احتمال زیاد رفتن منقرض شده در ایالات متحده است.

از سال 2009 پنج مرد ocelots مستند شده در جنوب آریزونا. گسترده گربه ها یافت می شوند از جنوب تگزاس و آریزونا به شمال آرژانتین و جزایر کارائیب از مارگاریتا و ترینیداد.

در این بخش از مرز ocelots به نظر می رسد ترجیح می دهند سفر در امتداد ساحلی مناطق با تکیه بر چند ساله سطح آب گفت: این مطالعه منجر نویسنده جیم Rorabaugh بازنشسته خدمات شیلات و حیات وحش, حیات وحش, زیست شناس. گربه ها عکس شد در یک درخت پوشیده کشش ریو Cocóspera شبیه به سن پدرو رودخانه و ارریو در Azul Sierra کوه.

Ocelots jaguars و دیگر نیمه گرمسیری حیوانات یافت می شوند در آسمان جزایر یک سری جدا شده از رشته کوه های که اجرا شمال به جنوب در سراسر جنوب شرقی آریزونا در جنوب غربی نیو مکزیکو و شمال مکزیک است. منطقه منحصر به فرد برای خود تنوع زیستی و تلاقی نیمه گرمسیری و معتدل در گیاهان و جانوران است. این “دیگ ذوب” از اکوسیستم است که چرا چنین طیف متنوعی از گونه های یافت شده در این منطقه است.

“وجود دارد هیچ جای دیگر در جهان که در آن شما در حال رفتن به پیدا کردن خرس و پلنگ هم در همان دره گفت:” مورنو. “وجود دارد هیچ جای دیگر که در آن شما در حال رفتن به دره انگور و chiltepin فلفل رو به رشد در کنار هم. اگر ما قصد داریم برای ادامه به گونه مانند ocelots یا صاریغ یا coati یا javelina در آریزونا آنها نیاز است که حرکت در سراسر مرز.”

بیشتر: نادر ocelots سعی کنید برای زنده ماندن در یک جهان است که به سختی می داند که آنها وجود داشته باشد

مرز دیوار ساخت و ساز یک تهدید

هر چند بودجه نشده است اختصاص داده شده برای ساخت و ساز گمرک و حفاظت مرزی پیشنهاد کرده است که ساختمان جدید bollard-سبک عابر پیاده شمشیربازی در طول 26 کیلومتر از مرز شمالی به طور مستقیم از مزرعه مجاور به کورونادو ملی یادبود در نزدیکی هرفرد.

در سال 2011 یک جوان سالم نر پلنگ راه راه امریکایی کشف شد در یک مزرعه در Huachuca کوه در کورونادو ملی جنگل. در همین سال یک دوربین دام توسط مورنو و سرجیو آویلا یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه و حیات وحش, زیست شناس با باشگاه سیرا اسیر اولین تصویر از یک پلنگ راه راه امریکایی در آریزونا و حتی بیشتر شمالی در محک کوه.

در حال حاضر مرز زیرساخت ها در این منطقه از راه دور شامل خودرو و موانع است که حیات وحش را می توانید از طریق صلیب نسبتا به آسانی.

“آنها احتمالا می تواند مذاکره یک وسیله نقلیه مانع اما احتمالا یک دیوار اگر یک دیوار ساخته شده است وجود دارد” گفت: Rorabaugh. “ترافیک در امتداد مرز پاکسازی برای ساخت یک دیوار چراغ وسایل نقلیه است که مرتب کردن بر اساس چیزی که می تواند یک عامل بازدارنده. آنها به نظر می رسد نسبتا حساس به اشکال انسان از اختلال بر اساس مطالعه ما.”

این مطالعه نشان داد که ocelots اجتناب مناطق با نزدیکی یا فعالیت های انسانی دور زدن یک جاده آسفالت در مزرعه و مکان توسط گاو. یک سال 2017 مطالعه توسط مرکز تنوع زیستی گفت: مرز دیوار می تواند درایو ocelot به انقراض در ایالات متحده است.

“مطالعه ما نشان میدهد چه دانشمندان و حفاظت شده است گفت: برای 15 سال گذشته است که یک مرز دیوار است یک ایده بد برای حیات وحش است که در تمام حیات وحش تحت تاثیر قرار,” آبیلا گفت. “Ocelots یکی از قربانیان این نوع از سیاست.”

“این سوال که آیا ما ارزش گونه های دیگر است. آیا ما احساس تعهد به حفظ افتتاح گونه که ما واقعا دلیل چرا آنها را به مخاطره می انداخت که درست است در مورد ocelot?” Rorabaugh پرسید. “برخی از مردم می گویند ما نمی باید مسئولیت را به انجام این کار, اما من فکر می کنم اکثر مردم می گویند ما یک مسئولیت به ocelot به افتتاح گونه به طور کلی و به اکوسیستم است که ما یک بخشی از.”

بیشتر بخوانید: چگونه یک مرز دیوار می تواند درایو جگوار منقرض شده در امریکا

گله دار با این نسخهها کار با محققان

Rancho El Aribabi که در آن ocelots در مطالعه جدید دریافته است که از 30000 هکتار مرتع اجرا شده توسط کارلوس روبلز الیاس و خانواده اش دیرین دامداران در این منطقه است. آبیلا دو سال را صرف ساخت یک رابطه اعتماد با الیاس که در ابتدا شک و تردید بود از محققان.

در سال 2006 الیاس اجازه آبیلا به جای شش دوربین در مرتع پرورش احشام. در عرض یک ماه یک پلنگ راه راه امریکایی شد و عکس در یک رودخانه کانیون در مرتع پرورش احشام. در آشپزخانه از الیاس’ در مرتع پرورش احشام خانه آبیلا به او نشان داد تصویر زیبا کشف گربه. الیاس شگفت زده شد. او مطرح شیشه ای برای یک نان تست.

“A la salud del جگوار y el ocelote,” او گفت:. “به سلامت جگوار و پلنگ راه راه امریکایی.” از آن پس الیاس نگهداری 100 سر گاو از رودخانه که راهرو به جز برای یک زمان کوتاه در میان دو تلاش های تحقیقاتی به دلیل رکود اقتصادی گفت: الیاس پسر, Germán.

“پدر من همیشه عاشق حیات وحش” Germán روبلز نوشت: در یک ایمیل به Arizona Republic. “ما شده اند ساخت یک تلاش بزرگ برای حفظ مناطقی که این جمعیت در حال رشد است. هنگامی که زمین است, حفظ, حیوانات می توانند رشد و زنده ماندن در حالی که آنها زندگی می کنند از طریق یک تغییر جهان است.”

با وجود دام دامداری که منبع اصلی درآمد خانواده را متوقف, چرا در برخی مناطق ساحلی که در آن ocelots عکس شد. آنها میزبانی و حمایت از محققان به عنوان آنها مشغول به کار در این مطالعه است.

“ما نمی پرداخت پول او را او انجام این کار برای شهرت” آبیلا گفت. “و در عین حال او مایل به خلاص شدن از فعالیت های او می کند برای سود او حاضر به قربانی کردن یک کمی از آن برای ocelot.”

الیاس مشغول به کار با دولت مکزیک برای ایجاد حدود یک سوم از مزرعه خود به عنوان یک خصوصی ذخیره برای حفاظت از گونه ها مانند ocelots و پلنگ. در سال 2011 دولت مکزیک تعیین شده بخش از مزرعه یک منطقه طبیعی حفاظت بالاترین سطح حفاظت از محیط زیست ممکن است در زمین های خصوصی در مکزیک است.

به زودی, الیاس بود دعوت محلی دبیرستان و کودکان به مزرعه خود را به یادگیری در مورد حیات وحش, آبیلا گفت.

“این نوع از ارتباط در زمین یک رابطه شخصی چیزی است که ما را حفظ می کند binational حفاظت و اتصال” آبیلا گفت. “این چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به ادامه تطبیق با تغییرات آب و هوایی سازگاری با خشکسالی و کار بر روی چیزهای دیگر. ما ممکن است تقسیم از نظر سیاست نیست بلکه تقسیم شده و از نظر زمین و عشق ما برای این سرزمین و منافع ما در حیات وحش است.”

ارین سنگ را پوشش می دهد و محیط را برای آریزونا جمهوری و azcentral.com. ارسال داستان نکته ها و ایده ها در erin.stone@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @Erstone7.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و در OurGrandAZ در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im