تاثیر coronavirus است به نمایش در درب خانه مینه سوتا, کارخانه ها و دیگر میانه تولید کنندگان منادی از نحوه گسترش این بیماری می تواند موج دار شدن از طریق گسترده تر اقتصاد ایالات متحده.

چهار در 10 عرضه مدیران در نه دولت منطقه از مینه سوتا به آرکانزاس گزارش منفی کسب و کار اثر از بیماری در ماه فوریه با توجه به یک گزارش ماهانه از کریقتن اقتصادی پیش بینی است.

تولید و واردات کاهش یافت در ماه با توجه به کارخانه خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه در چین و در حدود 27 درصد از شرکت شده بود مجبور به توقف و یا کاهش بین المللی خرید.

یک چهارم از عرضه گفت: مدیران شرکت های خود را در حال تغییر به فروشندگان داخلی برای ورودی برای عملیات خود را.

“این است که در جلو و مرکز که در آن شما می خواهم انتظار برای دیدن بسیاری با نگرانی گفت: Ernie Goss, مدیر Creighton University اقتصادی پیش بینی گروه که گفت او تعجب تا ببینید که چگونه گسترده چالش های کسب و کار تبدیل شده بود برای تولید کنندگان و سرعت coronavirus’ اثر در عملیات.

“کلید واقعی خواهد بود شما می توانید موجودی می تواند به شما دست آوردن مواد خام و منابع?” او گفت:. “وجود دارد برخی از نشانه ای که از آن ساخته شده آن را مشکل تر است.”

تولید یک شاخص پیشرو در سلامت اقتصاد در میانه. در کریقتن پیش بینی گروه کلی شاخص شناخته شده به عنوان Mid-America شرایط کسب و کار و شاخص ارزیابی جدید سفارشات تولید و یا فروش, استخدام موجودی و زمان تحویل شود.

تولید همچنان به گسترش در ماه فوریه با توجه به شاخص اما رشد است کاهش در بخش با توجه به کوروناویروس. هر شاخص بیشتر از 50 نشان می دهد گسترش اقتصاد در طول سه تا شش ماه آینده.

در سراسر نه دولت-منطقه — مینه سوتا Dakotas, آرکانزاس, آیووا, کانزاس میسوری نبراسکا و اوکلاهما — شاخص برای ماه فوریه بود 52.8 از 57.2 در ماه ژانویه بود که بالاترین سطح در 11 ماه.

مینه سوتا و شاخص بود 53.3 پایین نزدیک به پنج امتیاز از ماه ژانویه است. بسیاری از دولت بزرگترین کشاورزی و تولید بازیکنان مانند شرکت کارگیل و 3M تکیه بر sourcing جهانی و یک outsized اثر در اندازه گیری Goss گفت.

در طول 12 ماه گذشته مینه سوتا تولید و رشد اشتغال در رتبه بعد به گذشته در منطقه پیمانکاری توسط منهای 0.5% با توجه به اداره آمار نیروی کار اطلاعات ذکر شده توسط Goss در گزارش.

در عین حال دولت کسب و کار در ادامه به پاسخ به یک بازار کار است. رشد دستمزدها دوم-سریع ترین نرخ در منطقه افزایش 6.3% با توجه به اداره آمار نیروی کار داده Goss اشاره کرد.

مینه سوتا را بررسی همچنین نشان داد پتانسیل برای رشد در آینده با سفارشات جدید در 64.9 در شاخص است.

ملی شماره از موسسه مدیریت عرضه نیز در روز دوشنبه نشان داد که تولید در حال رشد بود اما سفارشات جدید و اشتغال در حال انقباض است. آن را با استفاده از یک آرایه گسترده تر از صنایع و اشاره کرد که عرضه جهانی زنجیر احساس فشار بالاتر از همه از تولید و بخش صنعت.

فوریه شاخص برای تولید تولید موجودی ثبت شده 50.1 از 50.9 در ماه ژانویه است.

ملی شماره آدرس نیست, تاثیر coronavirus اما Goss گفت: نتایج حاصل از یک بررسی خاص در وقوع می آیند این هفته است. Goss مظنون میانه تولید کنندگان احساس بیشتر خرج تر خواهد بود بازتاب در سراسر کشور.

“این بخش از کشور است که بسیار در سطح جهان در ارتباط است,” او گفت:.

عرضه مدیران از اواسط امریکا در منطقه گفت: شیوع کروناویروس در چین مجبور کارخانه به “دو منبع” اگر چه آنها گفت که لزوما به معنای تعویض به فروشندگان داخلی.

دیگران به صحبت کرد منجر بار برای قطعات الکترونیکی در حال تحت فشار قرار دادند به دلیل کاهش رشد اقتصادی در چین است.

به عنوان یک نتیجه اشتغال در کارخانه در سراسر منطقه از جمله مینه سوتا بود.

Coronavirus تاخیر در تولید زیان کار مدیران گفت کریقتن در این نظرسنجی. عوامل دیگری بودند که در ادامه مسائل از تجارت محدودیت و تنگ بازار کار است.

نگاه به آینده شش ماه خوشبینی اقتصادی است و پایانی. کسب و کار و شاخص اعتماد به نفس نیز کاهش یافت به 51.4 از ژانویه 58.8.

Goss گفت: ظهور coronavirus افست مثبت اعتماد به نفس تاثیر اخیر عبور از ایالات متحده آمریکا کانادا مکزیک توافقنامه تجارت و فاز اول توافقنامه تجارت با چین.

“اقتصاد شده بود با چکش توسط عوامل بین المللی بیش از سال گذشته [دوم] نیمه و در حال حاضر آن را با چکش شدن دوباره با چیزی بسیار متفاوت” Goss گفت.

مینیاپولیس-بر اساس Graco که باعث می شود اسپری صنعتی و ماشین آلات پمپاژ گفت: آن را دیده است برخی از زنجیره تامین کاهش رشد اما است گرفته شده و مراحل رسیدگی به آن است. این شرکت در کارخانه در سوژو و آسیایی مرکزی در شانگهای نیز قابل ملاحظه ای به کار می کنند.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im