صندوق بین المللی پول می خواهد سیاستگذاران برای جلوگیری از تکرار افسردگی دوران اشتباه از تشدید بازگشت کسری بودجه. به جای آن ترغیب آنها به سطح شیب دار تا محرک های مالی که coronavirus سرایت شروع به فروکش کردن.

“پس از بهبودی اتفاق افتاده است و ما در گذشته همه گیر فاز برای اقتصادهای پیشرفته آن ضروری خواهد بود به انجام گسترده مبتنی بر محرک” اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “این خواهد بود حتی بیشتر موثر بودند اگر هماهنگ در تمام اقتصادهای پیشرفته.”

که علامت عمده از دهه 1930 هنگامی که یک زودرس عقبگرد در سیاست های اقتصادی به پایان رسید تا طولانی تر شدن رکود بزرگ. آن را نیز کاملا تغییر برای صندوق بین المللی پول — یک موسسه است که سابق وزیر خزانه داری ایالات متحده لارنس سامرز یک بار لقب “آن عمدتا مالی” برای وسواس خود را با بودجه ریاضت.

این استراتژی کمک خواهد کرد که سرعت جهانی بازیابی از آنچه صندوق بین المللی پول پیش بینی خواهد بود که عمیق ترین رکود اقتصادی در تقریبا یک قرن در این سال به عنوان فعالیت های اقتصادی تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

وام سازمان محاسبه است که دولت ها در سراسر جهان گرفته شده مالی اقدامات به مقدار حدود 8 تریلیون دلار از جمله بیش از 2 تریلیون دلار در ایالات متحده

این امر منجر به نگرانی که عمده صنعتی کشورهای در حال ساختن ناپایدار در سطوح بدهی است که عمل به عنوان یک کشیدن در رشد آینده و یا حتی بدتر, بذر نهایی بدهی بحران مگر اینکه اقدام هماهنگ گرفته شده است به منظور کاهش جوهر قرمز پس از بهبودی را آغاز کرده است.

نگران نباشید

Gopinath بازی کردن چنین نگرانی. “تا زمانی که نرخ بهره بسیار پایین باقی می ماند به عنوان دیده ایم و ما را در بهبودی ما پیش بینی شده و سپس این ترکیب باید کمک به در آوردن بدهی های سطح پایین به آرامی در طول زمان است.”

او نیز تا به حال برخی از مشاوره برای بانک های مرکزی. در حالی که تصمیم گیری های خود باید رانده اقتصادی “اگر تورم باقی می ماند و زیر هدف نرخ بهره نیز باید پایین ماندن برای آن دوره از زمان است.”

در کمرنگ جلوه دادن کسری بودجه نگرانی Gopinath است که مصرف یک صفحه از یکی از صندوق بین المللی پول پیشینیان اولیور بلانچارد که استدلال می کند که با نرخ بهره پایین و به احتمال زیاد به ماندن در آن راه بدهی دولت نیاز به یک جن برای ثروتمندترین کشورهای جهان.

این صدا نیست که همه متفاوت از نسخه مدرن پولی نظریه طرفداران — یک گمراه اقتصادی مدرسه که معتقد کشورهایی مانند ایالات متحده می تواند اجرا بزرگتر کمبود بودجه بدون نگرانی در مورد رفتن را شکست زیرا آنها چاپ پول خود را.

بودجه داد و بیداد

قانونگذاران ایالات متحده در حال حاضر در حال کشمکش بر دیگری بودجه بسته با فشار جمهوری خواهان برای استخوان برنامه محدود به شکوه تا برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در حالی که دموکرات ها را فشار دهید برای چیزی بزرگتر.

بدون توجه به آنچه آنها تصمیم بگیرند اما نتیجه این است که به احتمال زیاد یک برنامه طراحی شده برای اطمینان از اقتصاد باقی مانده آن در نزدیکی shutdown نسبتا دست نخورده به جای خار رشد نفسه.

چنین بسته احتمالا از طریق پا تا هزینه های زیرساخت ممکن است باید صبر کنید تا بعد از انتخابات نوامبر. “حدس ما این است که رئیس جمهور بعدی خواهد شد و نوشتن بازیابی بسته گفت:” اندی Laperriere شریک در بنای ماکرو, LLC.

بعد از کشمکش اروپا, اتحادیه اروپا, وزرای توافق هفته گذشته در 540 میلیارد یورو ($593 میلیارد دلار) بسته از اقدامات برای مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر از جمله پول برای یک مشترک اشتغال برنامه.

Kickstart بازیابی

آنها همچنین توافق کردند به کار موقت صندوق کمک خواهد کرد که به kickstart بازیابی و پشتیبانی از سخت ترین-آمار کشور در حالی که ترک باز چگونه از آن خواهد شد برای پرداخت می شود. وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: تصمیم گیری در این صندوق است که ممکن است در مجموع 500 میلیارد یورو می تواند در شش ماه آینده.

یعقوب Kirkegaard یک عضو ارشد در موسسه پترسون برای اقتصاد بین الملل در واشنگتن گفت: یک فرصت خوب وجود دارد که اتحادیه اروپا تصمیم به کنار گذاشتن برخی از پول برای زیرساخت های عمومی برای کمک به ترویج سرمایه گذاری-رهبری بازیابی.

ژاپن پرده برداری از خود مالی بسته در هفته گذشته یک رکورد 108.2 تریلیون ین ($1 تریلیون) طرح سپر اقتصاد از coronavirus’ گسترش. بسیاری از آن را در هدف متوقف کردن کار و کسب و کار ضرر و زیان پس از نخست وزیر شینزو آبه اعلام وضعیت اضطراری در جهان و سومین اقتصاد بزرگ اروپا ،

هنگامی که این ویروس را تحت کنترل در آورده است مرحله دوم از محرک هدف خواهد برای حمایت از بهبود سریع, با قدم برای افزایش گردشگری و هزینه های مصرف کننده همراه با یارانه ها برای اقتصاد منطقه ای با توجه به پیش نویس این طرح است.

برخی از اقتصاددانان ادعا لازم نیست برای گوش دادن به تمام راه برگشت به 1930s به دیدن خطرات ناشی از موعد مقرر محکم کردن بودجه است. پس از 2008-09 بحران مالی آمریکا و اروپا و ژاپن نقل مکان کرد برای تبدیل شدن به بیشتر از لحاظ مالی صرفه — صدمه زدن به رشد در روند.

“پس از بحران مالی جهانی, آنها قطعا در زمان خود پا کردن شتاب دهنده و حتی شروع به قرار دادن پای خود را روی ترمز از یک مالی-سیاست نظر بیش از حد به سرعت گفت:” جوزف لاپتون جهانی اقتصاد در JPMorgan Chase & Co.

آن را که ثابت در بودجه ریاضت اقتصادی است که صندوق بین المللی پول به ظاهر می خواهد برای جلوگیری از. تا زمانی که اقتصاد بهبود می یابند و نرخ بهره پایین ماندن “ما باید این بدهی سطح پایین آمدن” Gopinath گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im