Coronavirus همه گیر آورده اقتصاد جهانی به رکود و سقوط جهان را به رکود اقتصادی خواهد شد که “راه بدتر” از بحران مالی جهانی از یک دهه پیش رئیس صندوق بین المللی پول گفت: در روز جمعه.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در سخنرانی خود در یک نادر کنفرانس خبری مشترک با رهبر سازمان بهداشت جهانی به نام در اقتصادهای پیشرفته به گام تا تلاش های خود را برای کمک به بازارهای در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه برای زنده ماندن اقتصادی و سلامت تاثیر بیماری همه گیر.

“این یک بحران شبیه هیچ دیگر,” او گفت: برخی از 400 خبرنگاران در یک کنفرانس ویدیویی تماس بگیرید. “ما شاهد اقتصاد جهان در آینده به وقفه. ما در حال حاضر در رکود است. این راه بدتر از بحران مالی جهانی” از 2008-2009.

بیش از 1 میلیون نفر آلوده شده اند با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس بیش از 53,000 درگذشت یک همشهری چوب خط حساب کردن در روز جمعه نشان داد.

Georgieva که صندوق بین المللی پول با همکاری با بانک جهانی و کسانی که به پیشبرد تماس خود را برای چین و سایر مقام های دو جانبه طلبکاران به حالت تعلیق بدهی مجموعه از فقیرترین کشورها برای حداقل یک سال تا زمانی که این بیماری همه گیر فروکش.

او گفت: چین مشغول کرده بود “سازنده” در مورد این مسئله و صندوق بین المللی پول کار می کنند یک پیشنهاد خاص در هفته های آینده با پاریس باشگاه طلبکار کشورهای گروه 20 اقتصادهای بزرگ و بانک جهانی برای بررسی در بهار سالانه جلسات که برگزار خواهد شد حاضر در حدود دو هفته.

بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه بودند ضربه بحران Georgieva گفت و اشاره کرد که حدود 90 میلیارد دلار سرمایه گذاری در حال حاضر جریان از بازارهای نوظهور به مراتب بیشتر از طول بحران مالی است. برخی از کشورها نیز رنج می برند از تیز قطره در قیمت کالاها است.

بیش از 90 کشور – نزدیک به نیمی از صندوق بین المللی پول 189 عضو خواسته اند برای بودجه اضطراری از صندوق برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر ،

صندوق بین المللی پول که به نام برای کمک های اضطراری استفاده می شود عمدتا برای تقویت سلامت سیستم های پرداخت به پزشکان و پرستاران و خرید محافظ دنده.

Georgieva گفت: صندوق ایستاده بود و آماده برای استفاده به اندازه از آن “جنگ قفسه سینه” $1 تریلیون دلار در تامین مالی قابلیت های به عنوان مورد نیاز است.

صندوق بین المللی پول را آغاز کرده است disbursing بودجه به درخواست کشورها از جمله رواندا با درخواست از دو بیشتر کشورهای آفریقایی به بازنگری در جمعه, او گفت:.

“این است که در طول زندگی بشریت darkest hour – یک تهدید بزرگ را به کل جهان – و این نیاز از ما بلند ایستاده بود متحد و حفاظت از آسیب پذیرترین شهروندان ما,” او گفت:.

او گفت: بانک های مرکزی و وزرای دارایی در حال حاضر گرفته شده اقدامات بی سابقه ای برای کاهش اثرات این بیماری همه گیر و ایجاد ثبات در بازارهای اما کار بیشتری مورد نیاز بود برای حفظ جریان نقدینگی به خصوص در بازارهای در حال ظهور.

به این منظور صندوق های هیئت مدیره در روزهای آینده خواهد نقد و بررسی یک پیشنهاد جدید برای ایجاد نقدینگی کوتاه مدت خط برای کمک به ارائه کمک های مالی به کشورهای در مواجهه با مشکلات است. او همچنین خواست بانک مرکزی و به خصوص فدرال رزرو آمریکا برای ادامه ارائه تعویض خطوط به اقتصادهای در حال ظهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im