“من خیلی نا امید’: ملت ناواهو رئیس جمهور برنامه 6th آخر هفته مقررات منع رفت و آمد در میان صورت سنبله

در حالی که بحث روز پنج شنبه طرح به تصویب ششم 57-ساعت منع رفت و آمد برای ملت ناواهو این آخر هفته رئیس جمهور جاناتان نيز ابراز نا امیدی در مورد مردم نه مطیع ،

“من خیلی نا امید بچه ها خود را به عنوان رئیس جمهور من هستم که با شما صادق” نيز گفت: در طول یک آنلاین تاون هال جریان از یک توزیع مواد غذایی سایت در Teec Nos Pos, آریزونا. “بیایید با هم کار کنند که چقدر سخت است ؟ چقدر سخت است که آن را به کار با هم و تنها ماندن در خانه برای 57 ساعت؟”

جزئیات خاص در مورد منع نشده است ارائه شده توسط قبیله مقامات اما قبلی حکومت هر یک شروع در 8 بعد از ظهر روزهای جمعه به پایان رسید و در 5 صبح دوشنبه. گذشته از ضروری کارکنان و مردم سفر برای شرایط اضطراری ملت ناواهو ساکنان ملزم به ماندن در خانه در طول حکومت و مقامات قبلا اعلام شده.

“ما شما را دوست دارم به همین دلیل ما گفت: این; ما می خواهیم شما را به یک زندگی طولانی, همه, همین دلیل است که ما انجام می دهیم این است که چرا ما برخی از عشق دشوار پیام” او ادامه داد.

Nez نظرات به دنبال آنچه که او به عنوان “بزرگ سنبله” در مثبت COVID-19 موارد و مرگ و میر. اواخر روز شنبه, ملت ناواهو گزارش 147 جدید شناسایی موارد و 16 اضافی مرگ و میر آوردن قبیله مجموع به 3,392 موارد شناخته شده و 119 تایید مرگ, با توجه به آزادی مطبوعات.

نيز اشاره کرد در طول تاون هال که قبیله بود به شدت تست با حدود 8 درصد— یا 20,928 نفر از جمعیت آن آزمایش شده است, او گفت:. او افزود که این قبیله تعداد کل شناخته شده COVID-19 موارد شامل افرادی که ممکن است بهبود یافته اند; اما او نشان می دهد که چگونه بسیاری از آنها تلقی بهبود اما گفت که مقامات مشغول به کار بودند به کامپایل آن داده است.

مقررات منع رفت و آمد نگرانی

با توجه به Nez بسیاری از ملت ناواهو جدید موارد مثبت گزارش شده در روز چهارشنبه شد و در قبیله شیپرکک منطقه خدمات که شامل برخی از جوامع از راه دور در آریزونا و یوتا و همچنین به عنوان بسیاری از San Juan County New Mexico, فقط در شمال گالوپ, New Mexico.

“البته ما بعدا پیدا کنید اما فرض این است که دلیل افزایش این اعداد این است که خاموش کردن گالوپ در نیومکزیکو” نيز گفت: در مورد مرز شهرستان را مستند ممکن است بین 1 و ممکن است 10. “از آنجا که افراد منتقل شده به این مناطق و قرار است ما را به ماندن در منزل خانم ها و آقایان در طول حکومت نظامی نه بسته بندی کیسه های خود را در روز جمعه به خارج از مقررات. ماندن در خانه که خط پایین.”

چند نفر اظهار نظر در نيز را و ملت ناواهو معاون رئیس جمهور مایرون Lizer را Facebook posts گفت: آنها معتقد بودند آخر هفته حکومت نمی شد به اندازه کافی نشان می دهد کامل مستند. دیگران گفت: آنها معتقد بودند که حکومت کار نمی کند در تمام.

“بسیاری از این افراد که به شکایت گفت:” در خانه بمانند, صفحه اصلی, خانه بمانند,’ آنها را درک نمی کنند دیگر جنبه های آن است که در خانه است و نه کافی برای بسیاری از خانواده ها…بنابراین در بسیاری از نقاط شما را به سفر 40 یا 50 مایل فقط به آنچه شما نیاز دارید” گفت: Daniel لینکلن یکی از St. Michaels, آریزونا.

مرتبط با: نوجو کشور کمبود آب ممکن است حمایت از COVID-19 گسترش

“آن را مانند floodgates شما می دانید که شما در حال برگزاری به آب و هنگامی که شما آزادی که آب از آن می رود عجله پایین تپه بیاختیار و این چیزی است که این مستندات در حال انجام,” او ادامه داد.

نيز در طول تاون هال گفت کامل مستند ممکن نخواهد بود با توجه به داشتن حدود 200 افسر پلیس که به گشت بیش از 27 ، 000 مایل از قبایل زمین است که دهانه سه متحده: آریزونا و نیومکزیکو و یوتا.

برنامه ریزی شده حکومت نظامی بسته در تمام کسب و کار

روز پنج شنبه نيز همچنین اعلام کرد جدید منع رفت و آمد سفارش نیاز به همه کسب و کار به — از جمله آنهایی که ضروری و قبلا مجاز به باز باقی می ماند دیگر در طول تعطیلات آخر هفته حکومت.

“این زمان هیچ کسب و کار می شود و ملت ناواهو … حالا که من گفت که همه رفتن به در حال اجرا به فروشگاه” Nez گفت. “بیا بچه ها لطفا کمک کنید هر یک از دیگر در طول این زمان نمی تواند خودخواه نیست فقط فکر می کنم از خودتان ما رو معتاد اینجا شده اند که ماندم, به, برای بسیاری از هفته در حال حاضر و آنها در نهایت گرفتن برخی از کمک های اولیه و برخی از منابع به آنها کمک کند.”

برای آخرین پنج تعطیلات آخر هفته نوجو ملت ساکنان دستور داده شد تا در خانه بمانند برای 57 ساعت در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کروناویروس جدید. مقامات قبلا اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد متخلفان خواهد بود صادر کیفری مزاحمت استناد است که می تواند شامل جریمه تا 1000 $یا 30 روز در زندان بود.

با توجه به نوجو اداره پلیس 824 تقدیر نامه صادر شده در طول نوجو کشور چهار 57-دقیقه های آخر هفته حکومت. از کسانی که استناد 494 شد برای نقض مقررات در حالی که بقیه برای نقض ترافیک.

در این بخش هنوز ارائه تعداد تقدیر نامه صادر شده در طول نوجو کشور پنجم آخر هفته مقررات منع رفت و آمد.

علاوه بر این قبیله پناهگاه در محل سفارش خود باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی همراه با آن مقررات منع رفت و آمد شبانه نیاز ساکنان به ماندن صفحه اصلی را بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح هر روز.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im