“من نمی ترسم’: ققنوس رئیس پلیس Jeri ویلیامز استقبال موشکافی

پس از مرگ جورج فلوید در روز یادبود, ققنوس پلیس به ضرب گلوله کشته و پنج نفر کشته و دو. آخرین تیراندازی منجر به مرگ در چهارم جولای در غرب ققنوس شدت یافته است که خواستار اداره پلیس به صورت شفاف در این موارد و همچنین تمدید تظاهرات آغاز شده است که پس از فلوید مرگ است.

قتل 28 ساله جیمز “جی” پورتر گارسیا بود که به ضرب گلوله توسط دو افسر پلیس می گویند او مطرح شده یک تفنگ دستی به سوی افسران او در حالی که نشسته در یک وسیله نقلیه پارک شده در جلوی خانه مسکونی ارائه طرفداران مثال دیگر می گویند که ققنوس پلیس با استفاده از خشونت بیش از حد به سرعت به حل و فصل شرایط.

یک شاهد به همراه فیلم نشان دادن بخشی از تیراندازی به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی, گرفتن ملی توجه است.

پس از این تیراندازی, گارسیا, خانواده, نمایندگان مجلس و طرفداران تشدید خواسته های خود را برای ققنوس پلیس به انتشار ویرایش نشد 911 تماس بر روی بدن دوربین فیلم و گزارش پلیس بلافاصله.

رئیس Jeri ویلیامز گفت: او تا به حال به آن خواسته و گرفته اقدامات طراحی شده برای ایجاد یک شفاف تر بخش. ویلیامز گفت: او نه ترس از موشکافی و استقبال از آن.

“ققنوس اداره پلیس می داند وجود دارد جامعه احساس وحشت و نگرانی” ویلیامز در مصاحبه ای گفت: با Arizona Republic پنج شنبه. “ققنوس اداره پلیس است که مایل به تغییر و تنظیم یادگیری و بهبود بخشد.”

او قصد ندارد در انتشار بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم در عین حال به دلیل کارآگاه هنوز شاهد انجام مصاحبه و او نمی خواهید به مصالحه بررسی, او گفت:. اما او در زمان اقدامات است که او می گوید اثبات می کند که بخش پنهان نیست هر چیزی.

در روز پنج شنبه پلیس شناسایی افسران که شات گارسیا به عنوان 29 ساله Noel Trevino و 31 ساله Gregory Wilson.

او نظر پنج شنبه, آمد همان روز که ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر منتشر شد فیلم از معاون ضرب تیراندازی یک مرد در جولای 5.

‘تغییر, خشن, تغییر دشوار است’

در روز سه شنبه ویلیامز خواسته اف بی آی برای بررسی این حادثه برای هر گونه نقض حقوق مدنی است. او همچنین باید به اداره پلیس انتشار بر روی بدن دوربین فیلم تیراندازی پلیس در عرض 10 تا 14 روز از زمانی که این اتفاق افتاد یک تغییر از 45 روز صبر کنید یک سیاست او در جای خود قرار داده در سال گذشته است.

“کاملا رک و پوست کنده تماس در FBI من فکر می کنم یک مثال کامل از این که پاسخگویی و شفافیت است که من ذکر و صحبت در مورد پس از یک روز و تبدیل شدن به رئیس پلیس ققنوس,” او گفت:.

او افزود که 45 روز است بیش از حد طولانی صبر کنید همین دلیل است که او می خواهد اداره پلیس به انتشار این فیلم هر چه زودتر.

“در همان زمان من مسئولیت را به مطمئن شوید که من آن را تکمیل تحقیقات است که با توجه به شهرستان دادستان دفتر ناقص تحقیق و تفحص انجام نمی دهد هر کسی خوب,” او گفت:.

پس از تیراندازی پلیس معمولا همان اداره پلیس انجام خواهد شد و اداری بررسی برای تعیین اگر تیراندازی بود و در سیاست.

این گروه همچنین انجام تحقیقات جنایی را انجام خواهد داد و پس از گارسیا در مورد. و سپس آن را ارسال خواهد شد که گزارش و شواهد جمع آوری شده به Maricopa County, دفتر وکیل, که خواهد شد و سپس تعیین اگر هر گونه اتهام باید در برابر افسران.

در نهایت ویلیامز گفت: او را درک جامعه است درخواست برای تغییر. و حتی اگر چند ماه گذشته شده اند قریب به اتفاق او گفت که او همچنان با تلاش های او برای اصلاحات بخش که در آن مورد نیاز.

“تغییر خشن, تغییر دشوار است,” او گفت:. “اما من ترس از تغییر است. من ترس از حقیقت است. و من می ترسم از آنچه که می آیند از این اعتراضات و راهپیمایی ها و تماس های شما نام آن من از آن است که در همه.”

‘اگر شما شفاف و پاسخگو انتشار فیلم’

طرفداران باید گفت که ویلیامز انجام نمی دهد به اندازه کافی.

روز دوشنبه اداره پلیس منتشر شد و یک ویدیو یوتیوب با 911 تماس بگیرید و 44-کلیپ دوم نشان دادن یک افسر پس از رسیدن به صحنه پس از تیراندازی و کشیدن اسلحه از خودرو گارسیا بود.

ویلیامز گفت: بخش آیا این به این دلیل اجتماعی-شایعات رسانه ای گفت گارسیا نبود مسلح.

اما او قصد ملتهب برخی از طرفداران و گفت او بود که انتخابی در حقایق و آن را تلاش برای دستکاری روایت است.

“ققنوس PD ارائه عمومی به صورت مختصر بدن در بادامک فیلم برای گمراه کردن ما را به باور آنها پاسخگو به ما. این یک دروغ است. این خود خدمت و بی احترامی گفت:” لولا N’sangou مدیر اجرایی جرم آزادی آریزونا عدالت کیفری اصلاحات وکالت ، “شفافیت است و نه ایجاد یک فیلم کوتاه روابط عمومی تولید. آن را انتشار حقایق همه آنها. ما در این مورد تصمیم خواهد گرفت که برای خودمان.”

N’sangou اضافه شده است که اگر پلیس در حال راستگو بودن در مورد آنچه که منجر به تیراندازی در این بخش باید انتشار 911 تماس و تغییر نیافته فیلم.

“جلوگیری از دستکاری با شواهد ققنوس PD به خانواده آنچه آنها نیاز دارند. آمده, تمیز,” او گفت:. “اگر شما چیزی برای پنهان کردن اگر شما شفاف و پاسخگو انتشار این فیلم است.”

در پی فلوید مرگ حامیان به نام پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس در شهر فینیکس و جاهای دیگر. ماه گذشته ققنوس شورای شهر نیست توجه کسانی که خواسته و تصویب $745 میلیون دلار بودجه برای اداره پلیس 24 میلیون دلار بیشتر از سال قبل است.

طرفداران می خواستم شورای شهر به کاهش بودجه آن را به پلیس و سرمایه گذاری در خدمات اجتماعی است که می تواند کمک به کاهش جرم و جنایت و منجر به کمتر 911 تماس. آنها به دوبله این جنبش به عنوان “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

ویلیامز گفت: جمهوری او به رسمیت می شناسد افسران پلیس ممکن است حق مردم برای پاسخ به برخی تماس های از قبیل چک کردن مردم رفتن را از طریق یک بهداشت روانی موضوع و یا افرادی که دچار بی خانمانی.

“هنگامی که ما صحبت در مورد defunding اداره پلیس. چیزهایی وجود دارد که ماموران پلیس در حال انجام … که ما نباید انجام,” او گفت:. “ما باید در پاسخ به بهداشت روانی تماس? ما باید در پاسخ به افراد دچار بی خانمانی و بدون عنصر جنایی? ما باید در پاسخ به خدمات اجتماعی تماس? من استدلال می کنند با شما ما باید نیست. ما ممکن است بهترین مردم است.”

اما او گفت: او نمی داند که اگر این امر منجر به کمتر تیراندازی پلیس.

“من نمی خواهد بود قادر به ایجاد که همبستگی آنچه” او گفت:. “اما من فکر می کنم آن را نشان می دهد که ما در حال حاضر به دور از تماس های تلفنی است که ما نباید در پاسخ به. به طوری که ما می تواند تمرکز بر عناصر جنایتکار ما می تواند تمرکز بر جرم و جنایت خشونت آمیز و بنابراین ما می تواند تمرکز بر اموال و جنایت.”

او می خواهد به می دانم که او در حال گوش دادن و او است که استقبال از این تغییرات مانند دفتر حسابدهی و شفافیت است که به معنای ارائه پیشرفته غیر نظامی و نظارت اداره پلیس شد و به تازگی بودجه شورای شهر.

“تظاهرات که اتفاق می افتد نیست تظاهرات اتفاق می افتد بیهوده” او گفت:. “ما به دنبال در سیاستهای ما در حال نگاه کردن به ما و روش ما به دنبال شیوه های ما است. ما استقبال خارج از اشخاص در به نقد و بررسی تحقیقات”

مایکل “بریت” لندن, رییس جمهور ققنوس اجرای قانون اساسنامه اتحادیه که نشان دهنده بخش رتبه-و-فایل, گفت که او با قبول نمی کند ویلیامز درخواست FBI بررسی پرونده.

او گفت: ویلیامز مجوف به فشار سیاسی از شورای کارلوس گارسیا, ترین آوازی و انتقاد از خشونت پلیس در شورا. لندن گفت: حقایق تحریف شده اند در رسانه های اجتماعی.

اتحادیه “موافق نیست با رئیس تصمیم به شامل FBI در این بررسی که ما اصلا باور مدنی نقض حقوق رخ داده است” لندن در بیانیه ای گفت. “ما افسران چپ با هیچ گزینه ای غیر از استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود از یک مظنون مسلح با تفنگ.”

‘به او و باز کردن تابوت حداقل’

تلفن همراه تصویری است که گردش آنلاین است که بیش از دو دقیقه, نشان دادن چهار افسران فراگیر یک خودرو در جلوی خانه. یک خودروی پلیس نیز در جلوی خانه رو به سمت خودرو گارسیا است.

“فرض نمی شوت او را” شخص دیگری شنیده است گفت:.

یکی از افسران yells به خودرو “توقف (expletive) حرکت من به شما شلیک خواهد کرد.”

این فیلم نشان می دهد این لحظه یک افسر معافیت یک مسافر کنار پنجره. دوربین پس از آن حرکت می کند زمانی که ماموران آتش چندین بار به وسیله نقلیه است که شنیده می شود در این ویدئو.

گارسیا سر استراحت در پنجره طوفان یا گرداب شدید به عنوان افسران حفظ فریاد با اشاره سلاح های خود را در او این فیلم را نشان می دهد.

“او مرده چه شما بچه ها انجام می دهند ؟” کسی است که شنیده ام فریاد در پلیس.

فرد دیگری yells “او باز تابوت حداقل.”

911 تماس بگیرید

به گفته پلیس کسی به نام 911 حدود 1 p. m. روز شنبه که به گزارش یک مرد که سعی کرده بود او را بکشند یک هفته قبل از بازگشت به حال و تهدید به او آسیب برساند. تماس گیرنده گفت: اپراتور 911 است که او در بیمارستان بستری شده بود پس از مرد چاقو او را.

پلیس وارد منطقه از 5600 غرب Glenrosa خیابان است که در شمال هند جاده مدرسه و غرب از 55 در خیابان.

افسران صحبت به 911 تماس گیرنده “که اشاره به یک خانه خاص که در آن او گفت: سلاح سرد مشکوک بود:” پلیس گفته اید.

پلیس صحبت به “چندین نفر از جمله یک مرد داخل خودرو در جلوی خانه گفت:” یک پلیس سخنگوی Sgt. مرسدس ثروت.

“افسران صحبت به مرد برای حدود 10 دقیقه درخواست او را به ترک خودرو خود را به طوری که آنها می تواند امن ، او خودداری کرد و در نهایت نورد پنجره بیرون کشیده و یک تفنگ,” او گفت:. “افسران دستور داد که مرد را به رها کردن تفنگ اما او خودداری کرد. این مرد بارها و بارها گفت که ماموران به او شلیک و برداشته اسلحه به سمت ماموران. که زمانی که دو افسر شلیک سلاح های خود را.”

2020 تیراندازی

در این سال, ققنوس افسران پلیس اخراج شده اند اسلحه های خود را در 11 مورد قتل پنج. این زمان مشابه در سال گذشته, ققنوس پلیس درگیر شدند در نه مورد هشت نفر که کشنده است.

قبلی Arizona Republic تحلیل ققنوس تیراندازی پلیس از سال 2011 تا 2018 در بر داشت اداره پلیس پیشی مشابه به اندازه و شهرهای بزرگ.

ققنوس پلیس که در خدمت یک شهر با 1.6 میلیون نفر تا به حال به طور متوسط از 17 تیراندازی به ازای هر 1 میلیون نفر در هشت سال span بیشتر از نیویورک و لس آنجلس و هوستون سن آنتونیو و دالاس و سن دیگو.

جمهوری نیز در بر داشت که اکثر ققنوس تیراندازی پلیس از سال 2010 شده در پایین-به-درآمد متوسط محله که در آن مردم اسپانیایی زبان اکثریت هستیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im