بیماری از coronavirus می تواند اوج در ماه آوریل با بستری شدن در بیمارستان با شکوه در مه, مقامات بهداشتی می گویند

آریزونا فرماندار و سلامت بالا رسمی در روز چهارشنبه مشترک مخلوط به روز رسانی در دولت جدید کروناویروس پاسخ گزارش افزایش قابل ملاحظه در تست اما هشدار پزشکی ادامه داد: کمبود عرضه به عنوان ویروس گسترش می یابد.

اگر عفونت همچنان در زمان, سرعت, بیماری خواهد اوج در ماه آوریل و بستری شدن در بیمارستان خواهد اوج در مه, دولت بهداشت و درمان مدیر دکتر کارا مسیح گفت: در روز شنبه نشست خبری.

“آریزونا است که هنوز در مراحل باز کردن آن COVID-19 شیوع و تعداد موارد در درون دولت را افزایش می دهد به طور قابل توجهی” مسیح گفت.

او گفت: آریزونا بيمارستان آماده برای چیزی شبیه به این برای دو دهه اما “برآورد نیاز است که به سرعت در حال تحول ما به عنوان جمع آوری داده های جدید.”

دولت احتمالا می تواند کوتاه 13,000 تخت بیمارستان و 1500 تخت ICU.

رژیم صهیونیستی. mlb برای بخشی خود را تا حد زیادی متمرکز سخنان خود در مراحل دفتر خود گرفته بود در روزهای اخیر به حداقل رساندن عواقب اقتصادی با آن مواجه هستند آریزونا صاحبان کسب و کار و کارگران است.

او با صدور دستور اجرایی به تاخیر انداختن اخراج به مدت 120 روز نامه نوشته و درخواست ویژه بیمه سلامت ثبت نام دوره و به نام در گارد ملی برای کمک به مواد غذایی و مواد غذایی بانک باقی می ماند نگردند, در میان دیگر اقدامات.

“ما در حال رفتن به انجام همه ما می توانیم برای کمک به کاهش تاثیر و آماده سازی ما برای بازیابی,” او گفت:.

در اینجا برخی از سوالات دیگر Ducey و مسیح خطاب چهارشنبه.

کجا تست ایستادن در آریزونا ؟

“تا به امروز دیده ایم بیش از 6,600 Arizonans آزمایش با اکثریت این آزمون که از شرکای تجاری ما” مسیح گفت.

حدود 95% از آزمون باید دوباره منفی او گفت: در حالی که 4.6 درصد باید دوباره مثبت است.

تست محدود است به مردم در گروههای در معرض خطر و آن نشان دادن علائم. دولت نیز اولویت مراقبت های بهداشتی و “زیرساخت های حیاتی” کارگران است.

“در این زمان وجود دارد به سادگی فقط به اندازه کافی تست برای هر کسی که می خواهد یک” مسیح گفت.

چگونه است دولت با دیگر لوازم پزشکی?

مسیح گفت: دولت آغاز شده است برای دریافت آن حمل و نقل دوم از منابع از استراتژیک ملی ذخایر.

حمل و نقل شامل 145,000 فولاد ماسک صورت 72,100, لاتکس, دستکش, 27,800 صورت سپر و 22,630 فولاد لباسهای میان دیگر “بحرانی منابع,” او گفت:. اما مسیح گفت که نمی خواهد به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است.

از نظر هواکش مقامات بهداشتی در حال بررسی سرپایی مراکز جراحی برای تعیین آنچه آنها در دست است.

“ما پیش بینی ما حدود 1,000 هواکش ایالت” مسیح گفت. “آنچه ما در حال امیدوار است که برای دریافت به حدود 4500 یا 5000 است.

“ما قرار داده در فدرال درخواست برای 5 ، 000 اضافی در بالای آن است که ما در دولت است. اما این چیزی است که ما در ادامه به ارزیابی و ما می توانیم ادامه به منابع اضافی درخواست.”

خواهد آریزونا دیدن یک پناهگاه در محل ” یا “ماندن در خانه’ سفارش به زودی ؟

Ducey نمی ارائه پاسخ روشن در مورد اینکه آیا او قصد دارد به پیاده سازی اقدامات سختگیرانه تر گفت: تنها که هر “تشدید” بستگی دارد “حقایق” و تعداد موارد در آریزونا.

“ما اعتقاد داریم که وجود دارد بیشتر موارد در مقابل از ما,” او گفت:. “همانطور که من دریافت راهنمایی در تراز با (مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری) و دکتر مسیح من خواهد بود و تغییر آن احكام است.”

آیا اخراج حفاظت از ميانگين مردم را مجبور به پرداخت سه ماه اجاره بعد ؟

فرماندار گفت: اجرایی خود را به منظور اخراج شد “روز یک” حرکت به “برخی از باند, برای کاهش اضطراب و به برخی از اعتماد به نفس در آنچه بالقوه است برای آینده.”

“دلیل این دستور برای 120 روز است به دلیل این است که برخی از زمان به آینده” او گفت:. ضمنا “ما در حال رفتن به محل کار با انجمن صاحبخانه بانک … به طوری که ما می تواند به کاهش این بحران است.”

می تواند وضعیت رسیدگی به افزایش درخواست برای مزایای و دیگر کمک کند ؟

Ducey گفت: “تکنولوژی همه چیز را در داخل دولت به چالش کشیده شده” ولی “نیز تقویت شده است.”

“ما در یک موقعیت که در آن ما باید از این منابع برای انجام این کار است,” او گفت:, گفته, مقامات را در سرور های اضافی.

“این azhealth.gov وب سایت … گرفتن آمار میلیون ها بار در روز زمانی که به طور سنتی آن ضربه هزاران بار در روز. و این همان چیزی با این مزایای بیکاری,” او گفت:.

“در رکود بزرگ آن مسیر به پایین. این شده است یک صخره. بنابراین ما در حال رفتن به کار اضافه کاری به مطمئن شوید که مردم در حال گرفتن منافع خود را.”

چگونه بسیاری از اعضای گارد ملی نامیده شده است در تا کنون ؟

حدود 750, با توجه به وضعیت اضطراری مدیریت مدیر.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>