فرماندار ایلینویز پریتزکر نگه داشتن حالت اولیه روز سه شنبه

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر روز دوشنبه گفت که ایلینویز’ اولیه انتخابات را نمی شود به تعویق افتاد و حتی به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 نفر در کشور رسیده سه گانه رقم جلسه قانونی متوقف شد و دولت فدرال پیشنهاد اجتناب از تجمعات از 10 نفر یا بیشتر.

در طول جلسه توجیهی روزانه مورد به طور بالقوه مرگبار بیماری ناشی از coronavirus پریتزکر با اشاره به روز سه شنبه در انتخابات به عنوان یک سنگ محک عادی هرج و مرج در یک زمان. وضعیت بهداشت عمومی مدیر گزارش تعداد موارد در ایلینوی ضربه 105 در 15 استان ها.

“این است که چیزی که حق انجام” پریتزکر گفت. “دموکراسی ما نیاز به رفتن ما نیاز به انتخاب رهبران.

“اگر ما لغو این انتخابات زمانی که شما یک انتخابات؟”

اوهایو مقامات در زمان عمل دوشنبه را امتحان کنید و به تعویق انداختن که دولت اولیه به یکی از چهار برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه همراه با ایلینوی فلوریدا و آریزونا.

پریتزکر را جلسه شروع شد و فقط پس از فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد: این دستورالعمل در 10-فرد جمع آوری دستورالعمل های. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد انتخابات باید به جلو بروید و پریتزکر گفت: کارشناسان بهداشت و او مشورت او را متقاعد کرد که رای گیری انجام می شود می تواند با خیال راحت.

“هر بار که کسی می رود و رای یک ماشین رای گیری که مردم در حال لمس کردن آن را در حال پاک کردن” پریتزکر گفت. “ما راهنمایی به تمام قضات انتخابات را به مطمئن شوید که برای حفظ اجتماعی-جدایی و فاصله است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

اما در حالی که انتخابات همچنان کسانی که در حال حاضر در حال انتخاب هستند و ماندن در خانه. ایلینوی خانه در روز دوشنبه به تعویق افتاد جلسه آن در اسپرینگفیلد تا خطر از COVID-19 abates.

یک یادداشت برای اعضای از جسیکا Basham رئیس ستاد به مجلس گفت: جلسه برنامه تحت بررسی روزانه “و باید در نظر گرفته شود ‘در شار'” از آنجا که از بیماری بالقوه مرگبار ناشی از کروناویروس جدید.

“هر گونه تماس به صورت جلسه را نمی توان به آرامی — بزرگترین اولویت است و توجه به ایمنی و بهداشت در تمام جوامع ما” Basham نوشت. “یک تماس را به بازگشت به اسپرینگفیلد در میان این بهداشت عمومی اورژانس رخ می دهد تنها در صورتی لازم است.”

جان پترسون سخنگوی رئیس جمهور مجلس سنا گفت که اتاق برنامه تحت ارزیابی است.

“لغو این هفته جلسه روز خریداری شده ما به زمان بیشتری برای اکتشاف قانونی اولویت ها و برنامه ریزی” پترسون گفت. “ما در حال مصرف آن روز به روز در این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>