ایلینوی حزب جمهوری خواه است که بنا به گزارش راه اندازی یک کمپین به اصرار که رای دهندگان رد این پیشنهاد توسط یک انکار کننده هولوکاست به نمایندگی از این حزب در انتخابات منطقه.

عضو سابق آمریکا, حزب نازی, آرتور جونز است که رقابت برای ایران با نامزدی در ایلینوی 3rd کنگره منطقه اولیه انتخابات 17 مارس نیوزویک گزارش داد.

جونز تنها مذاکرات اولیه رای گیری در سال 2018 در به شدت دموکراتیک منطقه و تبدیل به یک آبروریزی برای ایران. او نزدیک به 60,000 آرا در انتخابات عمومی دست به دموکرات وقت Rep. دانیل Lipinski D-Ill., اخبار خروجی اشاره کرد.

“آرتور جونز نیست یک جمهوری خواه و ما در حال رفتن به افشای مردم به کسی که او واقعا است و همه چیز را ما می توانیم به آموزش جمهوریخواهان به رای آرتور جونز” دولت اوباما صندلی تیم اشنایدر اعلام کرد شیکاگو سان تایمز گزارش داد.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم خودمان را به دور از این نئو نازی ها که در حال اجرا است به عنوان یک جمهوری خواه است.”

با توجه به شیکاگو تریبون دولت اوباما در حال رفتن به اهرم $247,000 در آن فدرال حساب برای راه اندازی مبارزات خود علیه جونز که شامل تبلیغات آنلاین mailers و robocalls.

مقامات حزب هستند حمایت مایک Fricilone رهبر اقلیت جمهوریخواه در شهرستان خواهد شد هیئت مدیره انتخاب شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de