ایلینوی Bone & Joint موسسه دکتر راجر Chams کمک Chicago Red Stars در سال 2020 NWSL ایمنی و سلامت پروتکل

به عنوان بخشی از این پروتکل لیگ 370 بازیکنان و کارکنان در حال زندگی در یک منزوی “ورزشکار روستای” دور از عموم مردم. این “ورزشکار روستای” شامل خوابگاه و همچنین گزینه برای وعده های غذایی و زمینه های عملی. بازیکنان و کارکنان نیز اغلب تست شده و تحت نظارت برای سلامت خود. اضافی پروتکل های مربوط به مخاطب گسترده ردیابی و آزمایش های بیشتر در محل هستند و در صورت هر گونه تست مثبت بازگشت.

“این یک افتخار برای انتخاب برای پیوستن به تیم پزشک اختصاص داده و با گرفتن NWSL پشت در عمل” گفت: Chams. او افزود: “به عنوان Chicago Red Stars, مدیر پزشکی و پزشک تیم ایمنی و سلامت بازیکنان است بزرگترین نگرانی پس از آن لذت من به کمک در گرفتن حق پروتکل در محل به مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه ما می توانیم به ارائه امن ترین محیط برای ورزشکاران و کارکنان است.”

این NWSL اول حرفه ای داخلی تماس ورزشی لیگ به راه اندازی مجدد بازی بازگشت به عمل ژوئن 27دلیل در بخش های بزرگ به کار گسترده و آماده سازی انجام شده توسط دکتر Chams و دیگر پزشکان در نیروی کار. داشتن برگزار کردن آسمان آبی FC در پایان در دور نیمه نهایی روز چهارشنبه شیکاگو ستاره قرمز را به NWSL چالش نهایی جام حذفی. شما می توانید به تماشای نهایی زندگی CBS یکشنبه 26 جولای در 11:30 am CT.

در مورد ایلینوی Bone & Joint موسسه
ایلینوی استخوان & مشترک موسسه, بزرگترین پزشک مستقل متعلق به ارتوپدی عمل در ایلینوی. IBJI اختصاص داده شده به ارائه در دسترس دلسوز و جامع مراقبت از خانواده خود را برای هر تخصص ارتوپدی با تکنولوژی پیشرو و نوآورانه گزینه های درمان. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید ibji.com.

منبع ایلینوی Bone & Joint موسسه

لینک های مرتبط

http://ibji.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net