IHME به برگزاری جلسه رسانه در 4 ساعت (شرقی) امروز (جزئیات در زیر)

سیاتل, مارس 17 سال 2020 /PRNewswire/ — جدید COVID-19 ایالت آمریکا تجزیه و تحلیل از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) پیدا کنید که به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4برخی از ایالت ها ممکن است قادر به استراحت در برخی از جنبه های اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان “قوی مهار استراتژی” در حال اجرا برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

این کشورها عبارتند از ورمونت, West Virginia, مونتاناو هاوایی. اما کشورهای دیگر از جمله آیوواشمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا, یوتا, آرکانزاسو اوکلاهماممکن است نیاز به صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئن یا اوایل ماه جولای.

استراتژی برای با خیال راحت و آرامش بخش اجتماعی فاصله عبارتند از به طور گسترده ای اجرا شده تست, تماس, ردیابی و جداسازی مورد تأیید و محدود کردن اجتماعات بزرگ. واقعی تصمیم گیری متحده به آرامش اجتماعی فاصله باید آگاهانه جلسه معیارهای مهم و نزدیک به این تاریخ از جمله تعداد بسیار کم از برآورد عفونت در جامعه کمتر از 1 برآورد عفونت در هر 1 میلیون نفر است.

IHME همچنین اعلام کرد که تعداد روزانه COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده ممکن است به اوج خود رسید و دو روز پیش در مارس 15, با 2,481 مرگ و میر. اوج را شامل نمی شود زودتر presumptive تجمعی COVID-19 مرگ و میر گزارش شده دیروز توسط شهر نیویورک. این موسسه در حال حاضر برآورد 60,308 (برآورد طیف وسیعی از 34,063 به 140,381) مرگ و میر در سراسر ایالات متحده توسط اوت 4, از 68,841 که پیش بینی شده در مارس 13.

“ما شاهد کاهش تعداد به دلیل برخی از دولت های ایالتی و محلی و به همان اندازه مهم افراد در سراسر کشور را به شدت به محافظت از خانواده خود و همسایگان و دوستان و همکاران با کاهش تماس فیزیکی” گفت: IHME مدیر کریستوفر موری. “در حال حاضر چالش – و همچنین به عنوان فرصت – برای متحده به شکل از چگونه برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار بدون به خطر انداختن که پیشرفت. آرامش اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی حمل خطرات بزرگ از تجدید حیات از عفونت های جدید. هیچ کس می خواهد برای دیدن این چرخه معیوب تکرار می شود.”

حتی با اقدامات در محل برای جلوگیری از بازگشت عفونت موری گفت: توجه خاص باید با توجه به کاهش خطر از سرگیری COVID-19 از کشورهای دیگر و یا کشور. پیش بینی تاریخ زمانی که تغییر از اجتماعی فاصله به استراتژی های جدید هستند بر اساس IHME را برآورد زمانی که عفونت قطره زیر 1 در هر 1 میلیون نفر است. به حداقل رساندن خطر ابتلا به تجدید حیات خواهد بود به احتمال زیاد اگر تعداد باقی مانده عفونت در جامعه است که در سطح پایین.

“هر ایالت متفاوت است” موری گفت. “هر دولت های مختلف نظام سلامت و قابلیت های متفاوت است. این هم یک تصمیم متناسب با تمام ” وضعیت است.”

IHME برآورد کل ما مرگ شده اند تجدید نظر رو به پایین بر اساس تازه در دسترس از داده های تلفن همراه است که ارائه یک پنجره در تحرک الگوهای. این داده ها نشان می دهد که تحرک و احتمالا تماس های اجتماعی کاهش یافته است و در برخی از کشورهای خاص زودتر از این سازمان را مدلسازی پیش بینی به خصوص در جنوب.

موری تاکید کرد چنین داده ها را شامل نمی شود وب سایت های ردیابی افراد دسترسی بر روی دستگاه های تلفن همراه خود و نه مردم مکالمات, پیام های متنی و یا شخصی دیگر استفاده از دستگاه های خود را. بر اساس این اطلاعات پیش بینی برای چند متحده شده اند تجدید نظر قابل ملاحظه ای است. این مدل نیز از دیگر فرض هر گونه تغییرات آینده در اجتماعی فاصله داشتیم.

علاوه بر موری در پاسخ به انتقاد از IHME را مدل سازی به صورت بیش از حد خوش بینانه و یا بیش از حد بدبین با تأکید بر متغیرهای ذاتی در هر نوع پیش بینی از جمله بهداشت و درمان و اقتصاد و آب و هوا. IHME پیش بینی ها تنها به طور منظم به روز شده پیش بینی های موجود در یک دولت توسط دولت بر اساس داده ها رانده. به عنوان داده های جدید می آیند در پیش بینی ها تجدید نظر شده است.

“هیچ کس تا به COVID-19 توپ کریستال,” او گفت:. “ماهیت خود پیش بینی است که تنها به عنوان دقیق و قابل اعتماد به عنوان داده ها با استفاده از یکی در مدل سازی. به عنوان کمیت و کیفیت داده های ما افزایش ارائه خواهد شد و سیاستگذاران تصفیه دیدگاه های همه گیر را دوره.” به عنوان اطلاعات جدید در روند عفونت و مرگ و میر در کشورهای برآورد تاریخ با توجه به آرامش اجتماعی فاصله حرکت ممکن است زودتر یا دیرتر. به همین ترتیب دولت بیشتر ظرفیت برای انجام تست و تماس با ردیابی همچنین باید از نفوذ دولت تصمیم گیری در آرامش بخش, برخی از جنبه های اجتماعی فاصله.

در میان یافته های دیگر:

  • پیش بینی های فعلی نشان می دهد که سوئد, ایرلند, هلندو انگلستان (UK) می تواند به اوج خود COVID-19 اپیدمی در هفته آینده.
  • در سراسر کشور پیش بینی اوج روزانه COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده به نظر می رسد در مارس 15, رسیدن به 2,481 مرگ و میر (برآورد طیف وسیعی از 1,754 فتح به 4,285).

با جدید امروز پیش بینی IHME همچنین شامل اطلاعات در دو اجتماعی بیشتر فاصله روش برای یک مجموع از شش:

  • اقامت در خانه سفارش: “افراد دستور داد تا در خانه بماند و تعاملات بین افراد مختلف خانواده ها ممنوع است.”
  • امکانات آموزشی بسته: “آموزش و پرورش دگرگون شده به کنترل از راه دور-آموزش گزینه است.”
  • خدمات غیر ضروری بسته: “تمام اظهار داشت: خدمات غیر ضروری به طور واضح تعریف شده و دستور به توقف عملیات.”
  • سفر به شدت محدود است: “شهری در سطح محدودیت های مسافرتی در محل هستند و جنبش صرفا محدود به سفر ضروری است. حمل و نقل عمومی گزینه ها کاهش می یابد و مرزهای بین المللی بسته شده است.”
  • (جدید) جرم جمع آوری محدودیت: “افراد می خواست به جمع یکهو بدون رسمی دستور.”
  • (جدید) اولیه بسته شدن کسب و کار: “موظف به تعطیل خاص انواع کسب و کار مانند تفریحی و امکانات تناسب اندام, سرگرمی, سالن های شخصی, خدمات مراقبت های بدون تماس برای گسترده تر بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.”

برای جزئیات بیشتر در مورد تمام یافته ها لطفا نگاه کنید به همراه برآورد به روز رسانی و پرسش و پاسخ در وب سایت ما.

مشاوره رسانه ای

مارس 17, 2020

IHME برای به اشتراک گذاشتن تحلیل آخرین پیش بینی در زمانی که ایالات متحده ممکن است در نظر گرفتن کاهش فاصله اجتماعی

دکتر کریستوفر موریمدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد نشست خبری امروز جمعه, مارس 17 در 4 بعد از ظهر (به وقت شرق) در آخرین پیش بینی با توجه به زمانی که ایالات متحده ممکن است از نظر اجتماعی کاهش فاصله. کسانی که پیش بینی های جدید در دسترس هستند در: http://www.healthdata.org/covid/updates

که:

دکتر کریستوفر موری مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابیچه:

خبری در آخرین پیش بینی با توجه به کاهش اجتماعی فاصله اقداماتوقتی که:

سهشنبه, مارس 17 در 4 بعد از ظهر (به وقت شرق)که در آن:

از طریق زوم: https://washington.zoom.us/j/93374551867


جلسه ID: 933 7455 1867توجه داشته باشید: مدیران بیمارستان, مقامات دولتی, و دیگران در ارتباط با رسانه های خبری تماس بگیرید [email protected].

IHME سپاسگزار به مایکروسافت هوش مصنوعی برای برنامه بهداشت برای حمایت از میزبانی ما از COVID-19 داده های تصویری در Azure cloud.

در مورد موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) مستقل بهداشت جهانی سازمان تحقیقاتی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی فراهم می کند که دقیق و قابل مقایسه با اندازه گیری جهان مهم ترین مشکلات بهداشتی و ارزیابی استراتژی های مورد استفاده آنها را به آدرس. IHME متعهد به شفافیت و باعث می شود این اطلاعات به طور گسترده ای در دسترس است به طوری که سیاستگذاران باید مدارک آنها نیاز به تصمیم گیری آگاهانه در تخصیص منابع به بهبود سلامت جامعه.

منبع موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی

لینک های مرتبط

http://www.healthdata.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im