iHeartMedia, و LiveXLive گسترش جریان زندگی مشارکت سالانه iHeartRadio خیمه حوادث از طریق 2022

لس آنجلس, مه 7 سال 2020 /PRNewswire/ — LiveXLive Media, Inc. (نزدک: LIVX) (“LiveXLive”) جهانی رسانه های دیجیتال شرکت با تمرکز بر سرگرمی زندگی می کنند و iHeartMedia, (NASDAQ: IHRT) امروز اعلام کرد چندین ساله یک فرمت از طریق 2022 از livestream همکاری که شامل بیش از 25 iHeartRadio جشنواره و تئاتر را نشان می دهد سالانه و علاوه بر این پنج جدید نشان می دهد – این iHeartRadio پادکست جایزه 98.7 ALT تابستان اردوگاه iHeartCountry روز جانباز رویداد و iHeartRadio را در رویداد CES. تمدید قرارداد همچنین شامل LiveXLive را توزیع منحصر به فرد بر روی پلت فرم آن دو بیشتر از iHeartMedia, بالا سالانه events – iHeartRadio Music Festival و iHeartRadio Jingle Ball-به مخاطبان بین المللی.

این نشان می دهد که اضافه کردن به فهرست بیش از 25 iHeartRadio حوادث زندگی می کنند جریان را به تاریخ LiveXLive از جمله iHeartRadio ALTer EGO, iHeartCountry جشنواره iHeartRadio Wango Tango روز مرحله در iHeartRadio Music Festival و iHeartRadio Fiesta, لاتینا — ارائه بیش از 90 زندگی می کنند جریان هنرمند اجراهای رسیدن به 16 میلیون بیننده در سال 2019..

“همکاری ما با iHeartMedia, نشان داده اشتها مخاطبان در سراسر جهان برای تماشای هنرمندان مورد علاقه خود را از راحتی از خانه و یا بر روی بروید” گفت: Robert Ellin, LiveXLive مدیر ارشد اجرایی و رئیس. “ما هیجان زده به ارمغان بیاورد و حتی بیشتر مطالب به این مخاطبان در سطح جهان و به ارائه بهترین تجربه برای هر دو طرفداران و هنرمندان به طور یکسان با iHeartMedia, بیش از چند سال آینده و فراتر از آن.”

LiveXLive سرمایه گذاری در ساختمان جامع ترین پایان به پایان راه حل برای مشاهده و گوش دادن به زندگی می کنند و بر روی تقاضا موسیقی را از تقریبا در هر نقطه در جهان است. LiveXLive در حال حاضر جریان بیش از 775 هنرمندان در دو چهارم از سال 2020 نسبت به 300 هنرمندان در تمام تقویم سال 2019. افتتاحیه آن 48 ساعت بدون توقف جهانی موسیقی جشنواره موسیقی زندگی’ به دست آورد 50 میلیون live streams با متوسط 200K concurrents و 4.8 میلیارد تصویری نمایش به تاریخ برای #musiclives در Infinite. در پاشنه است که موفقیت LiveXLive اعلام کرد ‘موسیقی در زندگی’ به صورت هفتگی سه ساعته مینی جشنواره پخش جمعه شب با برنامه ای برای گسترش مداوم موسیقی زنده در روزهای شنبه و یکشنبه. LiveXLive میزبان موسیقی زندگی’ به عنوان یک tentpole جشنواره موسیقی و حق رای در سال است. این شرکت همچنین با تولید مداوم “خانه من به شماست” مجموعه ای از اجراهای ویژه به عنوان بخشی از شاخص خود در قالب “LiveXLive ارائه”.

LiveXLive در دسترس بر روی وب و همچنین در دستگاه از این خودرو به ارمغان می آورد طرفداران موسیقی بهترین صندلی در خانه برای جشنواره ها و کنسرت ها و حوادث در سراسر جهان از طریق سرپرستی توسط مردم انتخاب های صوتی از میلیون ها نفر از ثبت آهنگ ها, برنامه نویسی اصلی بخش متشکل از اجراهای زنده, پادکست, هنرمند, مصاحبه, سبک زندگی بخش و خلبانان. LiveXLive این جریان نیز در دسترس در آمازون, اپل, تلویزیون, Roku و سامسونگ تلویزیون. LiveXLive به اجرا در حوادث زندگی می کنند و کسب و کار ارائه می دهد مارک سرگرمی, توسعه محتوا, تبلیغات, تجارت و زندگی در جریان خدمات. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LiveXLive لطفا www.livexlive.com

در مورد LiveXLive Media, Inc.
که مقر آن در لس آنجلس, کالیفرنیا, LiveXLive Media, Inc. (نزدک: LIVX) (“شرکت”) جهانی است رسانه های دیجیتال شرکت با تمرکز بر سرگرمی زندگی می کنند. این شرکت در عمل LiveXLive اول “زنده موسیقی اجتماعی شبکه’, ارائه بیمه های زنده جریان صوتی دیجیتال و بر روی تقاضا موسیقی از تجارب برتر جهان, موسیقی, جشنواره ها و کنسرت ها از جمله راک در ریو EDC Las Vegas, the مونترو جشنواره جاز و بسیاری از دیگران است. در مارس سال 2020, LiveXLive تولید شده خود را برای اولین بار 48 ساعته جشنواره موسیقی به نام موسیقی زندگی’ با موفقیت فوق العاده ای به عنوان آن را به دست آورده بیش از 50 میلیون بازدید و بیش از 4.8 میلیارد نمایش برای #musiclives در Infinite در 100+ اجرای برنامه. LiveXLive همچنین به مخاطبان دسترسی به حق بیمه و محتوای اصلی, هنرمند انحصاری صنعت و مصاحبه. برای اطلاعات بیشتر www.livexlive.com و follow us on Facebook, Instagram, Infinite, توییتر در @livexlive و یوتیوب.

به دنبال اظهارات
تمام اظهارات دیگر از اظهارات حقایق تاریخی موجود در این آزادی مطبوعات هستند “به دنبال اظهارات” که ممکن است اغلب اما نه همیشه توان با استفاده از کلماتی مانند “مه” “را” “را” “به احتمال زیاد نتیجه” “را” “باید” “برآورد” “طرح” “پروژه” “پیش بینی” “قصد,” “انتظار” “پیش بینی” “ايمان” “به دنبال””ادامه” “هدف” و یا منفی از این شرایط و یا دیگر عبارات مشابه. این اظهارات شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و دیگر عوامل که ممکن است باعث نتایج واقعی عملکرد و دستاوردها به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات از جمله: این شرکت با تکیه بر یک مشتری کلیدی برای درصد قابل توجهی از درآمد خود را; این شرکت توانایی و کمال هر گونه پیشنهاد ادغام و زمان بسته شدن هر پیشنهادی معاملات از جمله این خطرات است که یک بیماری به بسته شدن امر راضی نمی شود در انتظار بازه زمانی و یا در تمام یا که بسته شدن یک کسب پیشنهادی را نمی خواهد رخ می دهد; این شرکت توانایی جذب و حفظ و افزایش تعداد کاربران و مشترکان پرداخت می شود; این شرکت شناسایی دستیابی به تامین امنیت و توسعه محتوای; این شرکت توانایی حفظ انطباق با برخی از مالی و دیگر پیمان; این شرکت توانایی برای موفقیت در پیاده سازی استراتژی رشد از جمله مربوط به آن فن آوری و سیستم عامل و برنامه های کاربردی مدیریت روابط با ذینفعان صنعت; اثر جهانی Covid-19 pandemic; تغییرات در شرایط اقتصادی; رقابت; و دیگر خطرات ابهامات و عوامل, از جمله, اما نه محدود به آنهایی که شرح داده شده در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 مارس 2019ثبت و با ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون (“SEC”) در 24 ژوئن 2019, سه ماهه, گزارش در فرم 10-Q برای سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 2019ثبت و با SEC در فوریه 7 سال 2020و در شرکت دیگر براده و ارسالی با SEC. این اظهارات به جلو نگاه به صحبت می کنند تنها از تاریخ در این خصوص و شرکت سلب هر گونه تعهدات به روز رسانی این اظهارات جز به عنوان ممکن است توسط قانون مورد نیاز. این شرکت در نظر دارد که همه به دنبال اظهارات منوط به امن-بندر مفاد اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995.

مطبوعات تماس با ما:
روابط عمومی کارخانه
212.941.9934
[email protected]

LiveXLive IR تماس:
310.529.2500
[email protected]

منبع LiveXLive Media, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.livexlive.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de