آتش | مقیاس | SAN DIEGO, شهری نوآوری برنامه, اعلام برنده آن سال 2020 چالش

سن دیگو, جولای 17, 2020 /PRNewswire/ — آتش | مقیاس | سن دیگویک شهری برنامه نوآوری و همکاری بین شهرهای هوشمند شتاب دهنده Labs + محیط زیست (مقیاس) سن دیگوآمریکا و آتش شهر سن دیگو و با پشتیبانی از Cox Communications, اعلام برنده و نفر دوم آن در سال 2020 شهری چالش برنامه در یک رویداد مجازی اوایل امروز. هر دو تیم به دست آورده ادامه داد: راهنمایی از این برنامه همکاران و حامیان مالی برای کمک به پسند عامه خود را راه حل آنها را در ارتباط با مشتریان بالقوه و فرصت های همکاری.


ادامه مطلب

شهرستان بوم کمی inched کردن 2 راه برای افتخارات بالا خود را برای فرهنگ و هنر راه حل است. هر دو تیم اهدا شد ادامه داد: توسعه محصول و پشتیبانی از جمله مشاوره از ژاک Chiraziمدیر دانشجویی کارآفرینی در UCSD و دانا چشمهمشاور و رئیس سابق شهر سن دیگو فرهنگ و هنر کمیسیون; اتصال به کارشناسان موضوع از شهر SANDAG هنر و فرهنگ کمیسیون Jacobs مرکز و بیشتر; و جوایز نقدی برای کمک به تعهد و توسعه محصول و هزینه های.

از طریق یک سری از رویدادهای اجتماعی در سال 2020 آتش | مقیاس | SAN DIEGO, استخدام مربی و مربی تیم از دانش آموزان فن و کارآفرینان و توسعه دهندگان نرم افزار و changemakers به ابداع رمان به روش فعلی جامعه به عنوان چالش های شناسایی شده در همکاری با شهر سن دیگو. این شامل: هنر و فرهنگ تعامل تحرک و حالت های کم تا متوسط درآمد (LMI) جوامع و رابط جدید برای جوامع به تعامل با شهر سن دیگو. از شش تیم تشکیل سه نفر به عنوان برندگان اولیه رقابت بر اساس قدرت خود را از راه حل های پیشنهادی.

شرکت کنندگان در این سال 2020 چالش شد و با توجه به دسترسی به تکنولوژی و آموزشی و همچنین به عنوان بازخورد مشتری و فرصت های شبکه. این تیم را در ادامه کار به سمت داشتن راه حل های خود را اجرا و یا انکوباتور به عنوان سرمایه گذاری های جدید. برنامه سازمان دهندگان می گویند این یک نمونه از قدرت بخش دولتی و خصوصی همکاری برای پیدا کردن رمان راه حل برای لجبازی شهری چالش ها.

“من به خود جلب کرد با الهام از این سال تیم است. با وجود همه عدم اطمینان از چند ماه گذشته با Covid-19 و نیاز به برنامه را به طور کامل مجازی این تیم نشان داد شگفت آور, خلاقیت و تعهد در حال توسعه راه حل های مبتکرانه است که تفاوت را در کیفیت زندگی برای سن Diegans و دیگران” گفت: در مقیاس سن دیگو از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک دانیل Obodovski. “ما شرکای آمریکا – آتش در شهر سن دیگو و Cox Communications کشیده جمعی خود را از منابع و تخصص برای کمک به پیدا کردن و رشد در دنیای واقعی راه حل های است که می تواند تاثیر ما کل منطقه و فراتر از آن. این یک پیروزی برای همه است.”

از سن دیگو برنامه نیز به دست آورد پشتیبانی گسترده ای از شهر SANDAG, دانشگاه سان دیگو, SDSU و جامعه کسب و کار. برنامه کمیته راهبری شامل کسب و کار, جامعه و دولت های محلی و رهبران; راه اندازی بنیانگذاران سرمایه گذاران و دانشگاهیان و فن و دیگران.

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://www.scalesd.com/innovation-2020. اتصال: توییتر و LinkedIn.

تماس با ما:
بانی شاو
[email protected]

تصاویر مرتبط

مقیاس-سن-دیگو.png
مقیاس سن دیگو

منبع مقیاس سن دیگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net