“اگر ما در حال رای دادن نیست, ما در حال تغییر هر چیز: یکی آریزونا راه اندازی تلاش برای ثبت نام 250,000 رای دهندگان

یکی آریزونا ائتلاف روز شنبه با راه اندازی یک کمپین جدید با هدف ثبت نام 250,000 مردم به رای و حصول اطمینان از مشارکت کامل در سرشماری سال 2020.

یکی آریزونا است که یک ائتلاف از نزدیک به دو دوجین گروه های اجتماعی که ایالات متحده در برابر SB 1070 زمانی که معرفی شد در سال 2010.

این گروه ثبت نام 190,000 مردم به رای دادن در سال 2018 برگزار شد و یک رویداد شنبه در Carl هیدن دبیرستان در شهر فینیکس برای راه اندازی این تلاش جدید برای ثبت نام رای دهندگان.

Lizette Zamudio معاون زمینه مدیر یکی از آریزونا تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت تعداد کل افراد ثبت نام شده در طول این رویداد توسط 1 p. m., اما گفت که بسیاری از مردم که نشان داد گفت: آنها در حال حاضر می خواهم ثبت شده توسط اعضای سازمان در گذشته است.

برای کسانی که نمی نیاز به ثبت نام در شنبه Zamudio گفت: این رویداد در خدمت به انتشار اطلاعات در مورد سرشماری آینده.

Zamudio خودش نیست ثبت نام رای دهندگان با استناد به وضعیت به عنوان یک اقدام معوق برای ورود دوران کودکی گیرنده اما گفت که او معتقد است داستان او کمک می کند تا خود را در ارتباط بیشتر با مردم در جامعه است.

“داستان من و کسی که من می تواند الهام بخش بسیاری از مردمی بسیاری از جوانان و مردمی که به کارل هیدن مردمی که بسیاری مثل من که احساس می کنید مانند آن را واقعا تهدید آمیز برای دریافت این اطلاعات در هر نقطه دیگری” او گفت:. “در حال حاضر ما این فضا ایجاد شده که در آن این فرد در همان کفش به عنوان شما با دادن اطلاعات است.”

Zamudio توصیف 2016 انتخابات به عنوان یک “بیدارباش برای بسیاری از افراد جوان” و اضافه کرد که افراد جوان یکی آریزونا روش به طور معمول موافق به ثبت نام بپرسید که چگونه آنها می توانند داوطلب برای کمک به دیگران ثبت نام کنید.

او گفت که او امیدوار است این شور برای رای دادن است و نه فقط اعمال می شود به انتخابات ریاست جمهوری گفته است که در انتخابات محلی باید بیشتر تاثیر مستقیم بر جوامع و همچنین باید بالا مشارکت رای دهندگان.

ققنوس دانشجو Fhernanda Ortiz شده است داوطلبانه با مرکز آریزونا برای توانمندسازی برای سه سال در حال حاضر شده الهام گرفته شروع به شرکت در روند رای گیری که یک آس کارمند به او صحبت کرد کلاس در طول سال دوم در الحمرا دبیرستان.

که گفتگو کردم و او را به فکر کردن در مورد مسائل او می خواهد برای کمک به رفع طریق فرآیند رای گیری به طور خاص یادآوری عموی او که اسکیزوفرنی اما نمی توانیم دارو را.

اورتیز ثبت نام برای رای دادن به عنوان به زودی به عنوان او تبدیل 18 و کار کرده است از زمان به اطمینان حاصل شود هر کس که واجد شرایط یکسان است.

“اگر ما در حال رای دادن نیست ما در حال تغییر هر چیزی” او گفت:. “مردم باید بدانند که رای خود را مهم است. آن را حتی فقط ریاست جمهوری و مسائل آن مسائل محلی مانند بهداشت و درمان و آموزش و پرورش است.”

“بیرون رفتن وجود دارد و رای” او گفت:. “رای برای هر چیزی که ما می توانیم…si se puede (بله ما می توانیم)!”

کوین رودریگز, که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک canvasser با آس به تنهایی ثبت نام بیش از 1300 نفر برای رای دادن در طول سال 2018 است.

او تکرار آرزوها از برخی که آریزونا تبدیل شدن به یک “بنفش” دولت به جای آن سنتی قرمز دولت برچسب و گفت که این امید را به ثمر می آیند اگر مردم برای رأی دادن ثبت نام و نشان می دهد تا در روز انتخابات.

“ما می توانیم وجود دارد ما می توانیم بیرون رفتن وجود دارد و ثبت نام تعداد زیادی بیشتر مردم به رای دادن ما می توانید صدای ما شنیده… ما فقط باید به دنبال این روند و باید که شور و شوق برای آن است.”

رودریگز گفت که مردم باید آگاه باشید از دوستان خود و اعضای خانواده,’ شرایط زمانی که رای گیری.

“این است که چگونه شما را به مراقبت از یک جامعه” او گفت:. “در پایان روز شما زندگی در یک جامعه که در آن بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار, اما هم وجود دارد بسیاری از مردم که اصلا صدای آن مبتلا هستند. من احساس می کنم مثل این است که چگونه شما آنها را به هم چگونه شما گرد هم می آیند و در پایان روز صدای شما را شنیدم.”

مهلت ثبت نام برای رای دادن در آریزونا مارس 17 ریاست جمهوری اولویت انتخابات Feb. 18 در حالی که آخرین مهلت برای Aug. 4 اولیه انتخابات جولای 6.

مهلت ثبت نام برای رای دادن در Nov. 3 کل انتخابات Oct. 5.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر