ASHBURN, Va. & SAN FRANCISCO, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — اینترنت اکوسیستم نوآوری کمیته (IEIC) یک کمیته مستقل است که به ترویج اینترنت تنوع و انعطاف پذیری از طریق شکل گیری جهانی جدید اینترنت nexus امتیاز, امروز اعلام کرد که بارگذاری (NYSE: UBER), اتحاد پیوست و به عنوان یک عضو موسس.

دکتر جیسون سیاه, رئیس شبکه جهانی زیرساخت های در حال بارگذاری فن آوری خواهد بود به نمایندگی از این شرکت در کنار IEIC دیگر اعضای هیات موسس. سیاه منجر بارگذاری شبکه جهانی زیرساخت های تیم و کمک به ساخت چند میلیارد دلار وب شرکت مقیاس و جهانی شبکه برای حفظ جریان ترافیک سطح و حمایت از رشد آلی در رابطه با نقشه راه توسعه, برنامه ریزی و اعدام است.

اینترنت نیاز به شبکه برای تبادل ترافیک (مشابه امتیاز). پس از ظهور اینترنت این نقاط مشابه تا حد زیادی متمرکز شده است در تعداد نسبتا کمی از ساختمان ها که در آن شبکه های متمرکز هستند. تکیه بر تعداد محدودی از مکان های مشابه ایجاد خطر و محدودیت فرصت برای بیشتر جوامع به شرکت در اینترنت و رشد اقتصادی بالقوه است.

“عنوان جدید برنامه های کاربردی توسعه یافته و تقاضا برای پهنای باند همچنان به رشد دارد این غلظت از نقاط تبادل ترافیک اینترنت ممکن است به نوبه خود از یک راه آسان برای همکار به یک خطر در حال رشد بر اساس عدم تنوع” گفت: Clint هیدنبنیانگذار IEIC و رئیس درآمد افسر QTS Realty Trust. “جیسون تکنولوژی و کسب و کار رویایی با یک پس زمینه در, مهندسی, ریاضیات, بین المللی مدیریت کسب و کار و اطلاعات کامپیوتری علوم و علاوه بر خوش آمدید به IEIC تیم با توانایی های خود را از قادر بودن به غربال کردن از طریق مسائل پیچیده و ایده است.”

بزرگ مدل کسب و کار اینترنتی مانند Uber در حال آگاه از محدودیت و وابستگی به اینترنت در نقاط ارز که در حال حیاتی برای موفقیت خود را. این IEIC ماموریت به همکاری با جوامع جهانی برای ایجاد اینترنت جدید nexus امتیاز از طریق همکاری با شهرداری های محلی و دانشگاه و کسب و کار.

“این IEIC یک سازمان کمک به اقتصاد دیجیتال در سطح جهان و من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که اهمیت ماموریت خود” سیاه گفت. “در حال حاضر بیشتر از همیشه در طول این زمان نامشخص ما شاهد تراکم از ارائه دهندگان خدمات و ظرفیت محدودیت. در حال حاضر زمان برای نگاه به آینده برای سرویس ابری یا ارائه دهندگان محتوا به اطمینان حاصل شود که آنها در حال ایجاد جلوتر از آینده همه گیر و یا رویداد پیش بینی نشده.”

“این IEIC مشترک سازمان با هم در یک زمان زمانی که همه ما باید متوجه اهمیت اینترنت قابلیت اطمینان در اقتصاد دیجیتال” دکتر گفت: Vint سرف, گوگل, رئیس اینترنتی مبلغ و از بنیانگذاران اینترنت. “این انعطاف پذیری از لایه اینترنت همچنان به تعجب و خشنود و راضی کردن من به عنوان بسیاری از دیگران به دنبال راه های جدید برای اعمال این بسیار کلی زیرساخت ها است.”

این IEIC در حال آماده شدن برای اعلام یک آینده مجازی نشست سری ابتدا در اواخر مارس سال 2020 ویژگی قابل توجه مدیران صنایع از جمله دکتر Vint سرف و دکتر کن واشنگتن, CTO از شرکت فورد موتور. آنلاین سری به آدرس کلید ملاحظات سازمانی و رهبران دولت در پی Coronavirus همه گیر که تغییر شکل جامعه ما به جهانی نیروی کار از راه دور. هر سری مجازی رویداد را از ویژگی های یک زندگی 20 دقیقه سخنرانی از یک صنعت به رسمیت شناخته شده رهبر پس از 40 دقیقه میزگرد با شرکت مدیران اجرائی CTOs و کوس از غول های صنعت دانشگاه ها و شهرداری ها مانند Google, Ford Motor Company, Cigna, حال بارگذاری, هیلتون, Telia حامل, CenturyLink, Ciena, تیغه, Freddie Mac Telxius, کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, Henrico County, و دیگران.

در مورد بارگذاری
Uber ماموریت برای ایجاد فرصت از طریق حرکت. ما در سال 2010 آغاز شده برای حل یک مشکل ساده: چگونه می توانم به شما دسترسی به یک سوار در لمس یک دکمه ؟ بیش از 15 میلیارد سفر, بعد, ما در حال ساخت محصولات خود را به مردم نزدیک تر به جایی که آنها می خواهند. با تغییر چگونه افراد و چیزهایی که حرکت را از طریق شهرستانها بارگذاری یک پلت فرم است که باز می شود تا جهان به امکانات جدید.

در مورد اینترنت اکوسیستم نوآوری کمیته
این IEIC یک کمیته مستقل است که به ترویج اینترنت تنوع شکل دهی جدید جهانی اینترنت nexus امتیاز. ماموریت IEIC است به همکاری با جوامع جهانی برای ایجاد اینترنت جدید nexus امتیاز از طریق عمومی و خصوصی با مشارکت شهرداری و دانشگاه و کسب و کار. اعضای موسس IEIC صنعت لامپ از بسیاری از جهان معتبرترین شرکت ها و رهبران از جمله: Vint سرف/گوگل (NASDAQ: GOOG), Clint هیدن/QTS (NYSE: QTS), Steve الکساندر/Ciena (NYSE: CIEN), رافائل Arranz/Telxius, Jason سیاه/بارگذاری (NYSE: UBER), Mark بوکسور/Cigna, باربارا Boyan/دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع (VCU), اندرو Dugan/CenturyLink استفان Göjeryd/Telia حامل (OMX: Telia1), Jon گریوس/QTS (NYSE: QTS), Anne Holton/سابق ویرجینیا وزیر آموزش و پرورش آشر کاگان/تیغه مایکل Leidinger/هیلتون (NYSE: HLT), Josh لوی/مرکز داده های ائتلاف Vinay Nagpal/InterGlobix, کریشنا Narayanaswamy/Netskope, فرانک Nazzaro/FreddieMac و کن واشنگتن/فورد (NYSE: F). برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.ieicco.com

IEIC تماس با رسانه ها:
کارتر B. Cromley
(703) 861-7245
[email protected]

حال بارگذاری رسانه های تماس:
[email protected]

منبع اینترنت اکوسیستم نوآوری کمیته (IEIC)

لینک های مرتبط

http://www.ieicco.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im