IDTechEx پژوهش: مواد جدید را Supercapacitors بهتر از باتری

Raghu داس مدیر عامل شرکت IDTechEx می گوید: “Supercapacitors خواهد شد که قابلیت های فیزیکی مانند کشش ، سازگار و زیست تخریب پذیر که در آن باتری مبارزه است. برای دیدار با, باتری, در, محققان وعده داده چگالی انرژی از باتری های لیتیوم یون 12 سال پیش با بسیاری از پارامترهای دیگر قدر بهتر از حتی آینده باتری ها. تصور کنید یک supercapacitor اتوبوس که در فروشگاه ها به اندازه کافی برای گذشتن از این شهر تنها نیاز به شارژ در انبار می کند و آن را در ثانیه. در واقع برخی از مناسب و فراموش supercapacitor اتوبوس در چین در حال حاضر به ترویج به عنوان داشتن هیچ بازیافت یا استفاده مجدد از مسائل از supercapacitors در پایان زندگی بدون مواد با ارزش و بدون سموم. آنها هنوز به اندازه کافی طولانی برای جریان اصلی استفاده کنید اما چندین برنامه های تحقیقاتی در حال گرفتن آنها وجود دارد.”

“ترفند pivoting از supercapacitor تحقیقات از اشتعال سرطان زا مایعات لمس سوخته پوسته نارگیل به چنین چیزهایی به عنوان جامد ionogels همسان به گرافن و نانولوله کربنی مرکب. برخی از وسایل نقلیه الکتریکی را ذخیره سازی انرژی در نظر گرفتن هیچ وزن و یا فضا به دلیل آن است supercapacitor هوشمند بدنه خودرو از لامبورگینی, Geely, MIT و الکترونیک غول های کار که به پایان. انتظار غیر سمی و قابل انعطاف و کشش ایمپلنت های پزشکی و تکه برخی به عنوان “قابل ویرایش” خوراک معنی برش به شکل در رسید و آن را هنوز هم کار می کند.”

افزایش چگالی انرژی شامل به حداکثر رساندن مفید الکترود منطقه است. در اینجا جدید انتخاب سلسله مراتبی است یا exohedral. سلسله مراتبی اشاره به یکپارچه مواد مانند کربن با یک سلسله از اندازه حفره به عنوان الکترولیت. این مواد الکترود در حال حاضر ساخته شده توسط تجزیه در اثر حرارت از نارگیل, خربزه پوست و چوب کاج سوزن فلس ماهی یا کربن از کاربید برای رسیدن به های مختلف هزینه و عملکرد را به خطر انداخته.

Exohedral اشاره به آرایه های میکروسکوپی از مواد با منطقه گسترده سطوح به ویژه کربن allotropes مانند گرافن و نانولوله های کربنی و به تازگی دیگر 2D مواد مانند metalorganic چارچوب وزارت مالیه در پژوهش از جمله ماشین بدن. برای هر دو دسته بندی دقیق سنتز ممکن است بیش از حد گران قیمت در تولید. حتی کربن از کاربید نیز ممکن است تولید مخلوط و ناخالصی اما دقت در حال آمدن است.

جدید 225 صفحه گزارش ارزیابی و پیش بینی مواد پیشرفته در supercapacitors. تجزیه و تحلیل چند زبانه دکترا سطح IDTechEx کارکنان شامل مقدار از سال 2020 است. ببینید درصد از تحقیقات جدید در سلسله مراتبی در مقابل exohedral الکترود گرافنی در مقابل CNT در مقابل فلز-اکسید-چارچوب وزارت مالیه الکترود. درک چالش های باتری-supercapacitor-ترکیبی BSH مقابل pseudocapacitors دامنه برای افزایش انرژی تراکم تجارت آف از دیگر پارامترهای ارزیابی از استادان دانشگاه و IDTechEx کارشناسان درگیر است.

19-صفحه: خلاصه و نتیجه گیری می دهد جدید infograms, تکنولوژی مقایسه, 20 سال نقشه راه تکنولوژی مواد ارزش بازار پیش بینی و شکاف در بازار است. این مقدمه توضیح می دهد که هزینه و وزن تقسیم چگالی توان و فرکانس انداخته است. فصل 3 quantifies چگالی انرژی در حال بهبود هر دو سلسله مراتبی و exohedral الکترود. فصل 4 که برای کمتر تجاری-موثر در بهبود تراکم قدرت. فصل 5 توضیح می دهد که به شدت مورد نظر بهبود خود نشت و با توجه به افزایش بزرگ در تحقیقات در مورد این موضوع فصل 6 یک pseudocapacitance عمیق شیرجه رفتن.

فصل 7 می رود به supercapacitor الکترولیت. فصل 8 را پوشش می دهد گرافن استفاده می شود به بهبود supercapacitors برخی در تولید. فصل 9 گسترش این را به وزارت مالیه و سایر 2D مواد استفاده می شود. فصل 10 آیا نانولولههای کربنی در بسیاری از اشکال جدید supercapacitors. فصل 10 توضیح می دهد که کربن نانوالياف CNF aerogel و hydrogel تصویب با فصل 11 در supercapacitor خودرو بدنه لاستیک و کابل. فصل 12 ارائه مواد انعطاف پذیر و شفاف پوشیدنی ساخته کاغذ و میکرو اشکال. جدید IDTechEx گزارش “Supercapacitor مواد و فرمت های 2020-2040” منابع بهترین تحقیقات در سراسر. مواد پیشرفته شرکت ها را ببینید قابل توجهی فرصت های جدید است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این گزارش مراجعه کنید www.IDTechEx.com/SCMats و یا برای نمونه کارها کامل از مواد پیشرفته تحقیقات موجود از IDTechEx لطفا www.IDTechEx.com/research/AM.

IDTechEx راهنماهای استراتژیک کسب و کار تصمیم گیری از طریق آن تحقیق مشاوره و رویداد, محصولات, کمک به شما سود از فن آوری های نوظهور. برای کسب اطلاعات بیشتر در IDTechEx پژوهش و مشاوره تماس بگیرید [email protected] و یا بازدید www.IDTechEx.com.

رسانه های تماس:
جسیکا Abineri
هماهنگ کننده بازاریابی
[email protected]
+44(0)1223 812300

منبع IDTechEx

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im