پلاستیک آلودگی است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین مسائل زیست محیطی به عنوان افزایش تولید تنها استفاده از محصولات پلاستیکی به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به جهان توانایی مقابله با آنها را. این امر به ویژه قابل مشاهده در آفریقا و کشورهای آسیایی که در آن زباله مجموعه زیرساخت است که اغلب فاقد اگر چه اروپا و آمریکای شمالی نیز در تلاش برای جمع آوری دور انداخته پلاستیک و نرخ بازیافت باقی می ماند troublingly کم است. اکثر پلاستیک در حال حاضر ساخته شده از مواد اولیه پتروشیمی پیشبرد جهان وابستگی به نفت خام است. با وجود رشد آگاهی در سراسر مشکلات و پلاستیک و جهانی تولید پلاستیک در حال رشد است با اخیر IDTechEx گزارش “Bioplastics 2020-2025,” پیش بینی آن را به تصویب 600 میلیون تن تا سال 2030.

یک راه حل بالقوه برای جهان پلاستیک مشکل در حال رشد bioplastics صنعت. Bioplastics یک خانواده از پلیمرهای مشتق شده از خوراک. وجود طیف گسترده ای از در دسترس bioplastics از مستقیم به تعویض فسیلی موجود مبتنی بر پلاستیک (“رها” bioplastics) به جدید پلاستیک تولید شده از طریق روش های نوآورانه مانند polyhydroxyalkanoates, bioplastics تولید شده توسط میکروارگانیسم ها. اگر چه تنها حدود نیمی از bioplastics تولید شده در سطح جهان در حال تخریب پذیر هستند renewably منابع و وجود یک صنعت درایو برای بهبود خواص مکانیکی و کاهش هزینه های تولید برای زیست تخریب پذیر bioplastics.

با وجود مزایای زیست محیطی این bioplastics صنعت است و در عین حال به را خاموش و بخش آشغال با ورشکستگی. Bioplastics اغلب به طور قابل توجهی گران تر از خود پتروشیمی همتایان چیزی مصرف کنندگان و کسب و کار نه مایل به پرداخت هزینه برای. این وضعیت تشدید شد 2014 قیمت نفت سقوط که گسترده تر از فاصله بین فسیلی مبتنی بر پلاستیک و bioplastics. سابق افزایش ستاره ها مثل زیستی و BioAmber به تازگی اعلام ورشکستگی در حالی که Metabolix رها تلاش برای commercialise polyhydroxyalkanoates پس از صرف صدها میلیون دلار در تلاش تغییر علامت تجاری خود را به عنوان یک agritech شرکت.

اما این وضعیت شروع به تغییر. های اخیر فن آوری در حال ساخت biobased پلیمرها ارزان تر از همیشه به تولید در مقیاس بزرگ. کالیفرنیا راه اندازی Newlight فن آوری ادعا می کند که آن AirCarbon نام تجاری bioplastic تولید شده توسط باکتری های اقیانوس از گازهای زباله از صنایع لبنی است ارزان تر برای تولید از پلاستیک معمولی. و در 2019, Anellotech ادعا کرد که آن را به دست داشتند تجاری هدفمند بازده از چوب آن مشتق اسید ترفتالات پیشرو به برخی از عمده جهان پلاستیک. پنج سال آینده می تواند یک دوره محوری برای bioplastics صنعت و جدید IDTechEx گزارش “Bioplastics 2020-2025” فراهم می کند در عمق بررسی از محدوده در دسترس bioplastics ارزیابی مزایا و چالش ها در تولید و ارائه یک چشم انداز برای صنعت.

برای ارتباط با دیگران در مورد این موضوع به ما بپیوندید در IDTechEx نشان می دهد! ایالات متحده آمریکا سال 2020 نوامبر 18-19 سال 2020, شهرستان سانتا کلارا, ایالات متحده آمریکا. ارائه آخرین فن آوری های نوظهور در یک رویداد با شش همزمان کنفرانس ها و یک نمایشگاه پوشش چاپ 3D و 3D, الکترونیک, الکتریکی و وسایل نقلیه ذخیره سازی انرژی گرافن و 2D مواد, بهداشت و درمان, اینترنت, از همه چیز, چاپ, الکترونیک, سنسور و تکنولوژی پوشیدنی. لطفا www.IDTechEx.com/USA برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

IDTechEx راهنماهای استراتژیک کسب و کار تصمیم گیری از طریق آن تحقیق مشاوره و رویداد, محصولات, کمک به شما سود از فن آوری های نوظهور. برای کسب اطلاعات بیشتر در IDTechEx پژوهش و مشاوره تماس بگیرید [email protected] و یا بازدید www.IDTechEx.com.

رسانه های تماس:
جسیکا Abineri
هماهنگ کننده بازاریابی
[email protected]
+44-(0)1223-812300

منبع IDTechEx

لینک های مرتبط

https://www.idtechex.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im