مونیخ, مارس 14 سال 2020 /PRNewswire/ — IDnow (www.idnow.io) پیشرو در ارائه دهنده هویت فردی-as-a-Service solutions با بیش از 250 مشتریان منتشر آمار در تغییر عادات مشتری پس از اروپا را تجربه کرده است محدودیت در زندگی روزمره با توجه به کروناویروس (COVID-19).

به عنوان بخشی از تاج همه گیر بسیاری از ارائه دهندگان خدمات را تجربه کرده اند قابل تغییر در تقاضای مشتری و رفتار است. به عنوان یک ارائه دهنده از یک هویت تایید-as-a-Service پلت فرم IDnow بیش از حد دیده می شود این تغییرات است.

پس از پایان فوریه IDnow ثبت 26.8 درصد افزایش در تقاضای کل حجم. علاوه بر این ارائه دهنده دیجیتال تایید راه حل نیز متوجه تغییرات خاص در استفاده از زمان. قبل از تاج محدودیت قرار داده بودند در محل بالاترین حجم از تایید درخواست شد معمولا بین ساعت 17:00 و 18:00. این زمان اوج معطوف شده به طور قابل توجهی در هفته های اخیر با محبوب ترین زمان در حال حاضر در وسط چه بود یک کار معمول روز بین 14:00 و 15:00. شما همچنین می توانید یک تغییر از تعطیلات آخر هفته به روزهای هفته تا کی.

علاوه بر تغییر در استفاده از زمان IDnow نیز می بیند افزایش حجم از صنایع خاص. برای مثال, شده است وجود دارد افزایش قوی در درخواست برای وام و سیستم عامل برای ارزهای دیجیتال.

شما می توانید پیدا کردن کامل infographics در اینجا: https://www.idnow.io/l/how-corona-changes-customer-behavior/

در مورد IDnow

با هویت خود را تایید-as-a-Service (IVaaS) پلت فرم IDnow تعیین کرده است را به جهان متصل به یک محل امن تر است. IDnow را unmanipulable هویت فردی را که مورد استفاده در صنایع انجام آنلاین تعاملات مشتری است که نیاز به درجه بالایی از امنیت. IDnow با استفاده از هوش مصنوعی به بررسی تمام ویژگی های امنیتی در شناسایی اسناد و بنابراین می تواند قابل اعتماد شناسایی اسناد جعلی. به طور بالقوه هویت بیش از 7 میلیارد مشتریان از 193 کشور های مختلف می تواند تایید در زمان واقعی است. در علاوه بر این به ایمنی و تمرکز نیز بر روی یک نرم افزار بدون عارضه برای مشتری. با پنج از پنج ستاره در Trustpilot امتیاز مشتریان پورتال فن آوری است به خصوص کاربر پسند.

IDnow را پوشش می دهد طیف گسترده ای از موارد استفاده هر دو در تنظیم بخش ها در اروپا و به صورت کاملا دیجیتال جدید مدل های کسب و کار در سراسر جهان. پلت فرم اجازه می دهد تا هویت جریان به اقتباس های مختلف منطقه ای و حقوقی کسب و کار مورد نیاز در هر مورد استفاده بر اساس.

IDnow است که توسط سرمایه گذاران Corsair سرمایه BayBG, Seventure شریک G+D سرمایه گذاری و جت و همچنین به عنوان یک کنسرسیوم از مشهور فرشتگان کسب و کار. نمونه کارها خود را از بیش از 250 مشتریان شامل شرکتهای بزرگ بین المللی از صنایع مختلف از جمله بانک اسکاتلندBNP Paribas Commerzbank eventim کشمش (Weltsparen), Sixt, solarisBank, Telefonica Deutschland, UBS, وسترن یونیون و wirecard و همچنین fintechs مانند Fidor, N26, smava و wefox.

مطبوعات تماس با ما:
کریستینا Schwinning
[email protected]
+49-89-41324-6054

منبع IDnow GmbH

لینک های مرتبط

https://www.idnow.io

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de