آیداهو را Coronavirus دستور جلسه مقاومت

محدودیت های قرار داده شده در گردهمایی های اجتماعی به عنوان یک نتیجه از coronavirus را اجرا کنید به یک شورش در برخی از مناطق از آیداهو.

نیویورک تایمز گزارش داد که در یک مورد چند ده نفر جمع شده بودند هفته گذشته در داخل و شمال بویز به شنیدن آمون باندی که اصرار داشت آن را یک ادعای حق قانونی به جمع آوری مسالمت آمیز است.

این روزنامه گفت: این جلسه به نظر می رسد به نقض سفارش توسط رژیم صهیونیستی است. براد کمی برای جلوگیری از گروه تجمعات.

اما باندی نگهداری او امیدوار بود برای قرار دادن با هم یک شبکه از مردم برای کمک به کسانی که رو به بسته شدن کسب و کار خود و یا دخالت دولت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“اگر آن را به اندازه کافی بد و حقوق ما نقض و به اندازه کافی ما از نظر جسمی می تواند ایستادن در دفاع از هر راهی که ما نیاز به” Bundy گفت. “اما ما امیدواریم که ما را مجبور به گرفتن وجود دارد.”

و دیگران نیز ادعا فرماندار اقامت در خانه سفارش یک تخلف در آزادیهای خود را.

بونر County Sheriff Daryl ویلر گفت که عمومی شده بود “گمراه” توسط مقامات بهداشت عمومی’ پیش بینی از سوی فرماندار به منظور اضطراری جلسه مجلس به بحث ماندن در خانه سفارش دهید.

“در روح آزادی و قانون اساسی شما می توانید درخواست کسانی که بیمار هستند به ماندن صفحه اصلی” ویلر گفت. “اما در همان زمان شما باید آزادی بقیه از ما با ما کسب و کار عادی.”

کمی با توجه به Idaho Statesman است در دفاع از نظم و گفت: “… ما باید کاملا به این گیرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر