یاد لبخند آب برج چهره نامشخص آینده در Freeport, Minn.

چقدر است یک لبخند با ارزش است ؟ شهر Freeport, Minn., در مورد پیدا کردن.

برای نیم قرن در حال حاضر مسافران در بین ایالتی مشغول 94 شده اند استقبال با لبخند رو فریپورت آب برج. ساخته شده است نزدیک به 100 سال پیش این برج برای اولین بار چهره خود را در اوایل دهه 1970 زمانی که یک ناشناس ساکن محلی صعود کرد تا یک شب و آن نقاشی شده است.

مردم شهر را خیلی دوست داشت که آنها آن را قرار داده در شهر های رسمی مهر و موم.

“از آن زمان در زندگی خود گفت:” مایک Eveslage شهردار Stearns County شهر 670 ساکنان حدود 100 مایلی شمال غربی از شهرهای دوقلو. “که ما برجسته. راستش که احتمالا ما ادعا می کنند به شهرت.”

پیری برج دیگر دارای آب — شهرستان اختصاص داده شده یک برج جدید در سال 2012. و در حال حاضر آینده از برج های قدیمی است که در شک و تردید.

زنگ مشهود است در این ساختار است که ممکن است تحت تاثیر ثبات آن است. این شهر همچنین دارای آموخته است که یک سال 2003 repainting که قرار بود به خلاص شدن از شر سرب و کروم بر اساس رنگ ممکن است انجام این کار.

شورای شهر به تازگی به توافق صرف $2,500 به بازرسی برج و بررسی مواد شیمیایی خطرناک در رنگ. بسته به نتایج این شهرستان خواهد شد در صورت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به صرف در هر نقطه از $50,000 $150,000 برای تعمیر برج و یا پاره کردن حدود قرن برجسته.

Eveslage سابق دبیرستان معلم تاریخ نمی خواهید دومی.

“به عنوان کسی دلتنگ برای تاریخ و نشستن در شهردار صندلی من نمی خواهم آن را به یک pockmark در رکورد من که آمد آن را در تماشای,” او گفت:. اهالی شهر در حال حاضر صحبت کردن در مورد نصب یک کمپین جمع آوری کمک های او اضافه شده و Eveslage فکر می کند ساکنان خواهد تجمع در اطراف برج خود را.

“صرف نظر از آنچه در آن به نهایت هزینه من رو به باور مردم شهر ما می رویم به انجام بسیاری از چیزهایی که به خاطر آن” او گفت:.

“مهندس شهر در سال 2012 توصیه می شود که آب برج پایین می آیند” Eveslage اضافه شده است. “و او به شوخی که او فکر میکرد برای کشیده کردن در خیابان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>