دوبلین, Feb. 27, 2020 /PRNewswire/ — Leaptree®درآمد عملکرد پلت فرم دهنده برای Salesforce اکوسیستم امروز اعلام کرد که آیکون plc را پیاده سازی Leaptree مشوق محصول به رقمی کردن و ساده کردن انگیزه های خود را جبران طرح در سطح جهانی است.

“ما را انتخاب کنید Leaptree تشویق به سه دلیل کلیدی:-

1) محصول خود را ساخته شده بومی در Salesforceپس از شروع به پایان خواهیم ردیابی یک فرصت از خلقت حق را از طریق به سرمایه گذاری و پردازش همه در یک پلت فرم.

2) آنها به وضوح نشان داد که چگونه ما می توانیم تا حد زیادی کاهش می دهد ما عملیاتی سربار در پایان هر دوره پرداخت, حذف درد قابل توجه نقطه در کسب و کار.

3) ما می توانید ببینید که چگونه محصول خود را ارائه بهتر تجربه کاربر به طور کلی برای اعضای تیم فروش ما حمایت از آنها را در دستیابی به خود را طرح و در نهایت اهداف کسب و کار.”

دن توماستجاری, کسب و کار, همکاری, آیکون, plc

در مورد Leaptree

Leaptree ایجاد نرم افزاری است که ترکیبی از قدرت از هوش مصنوعی با ابتکاری درآمد تکنیک های عملکرد سازمان را قادر می سازد به طور کامل تحقق درآمد خود را بالقوه است. که مقر آن در خارج از دوبلین [ایرلند] با مشتری بین المللی برسد در سراسر شمال امریکا, اروپا و آسیا.

برای دیدن Leaptree تشویق در عمل مراجعه کنید www.leaptree.com به کتاب نسخه ی نمایشی.

در مورد آیکون plc

نماد جهانی است ارائه دهنده برون سپاری و توسعه خدمات به داروسازی و پزشکی دستگاه صنایع. از یک تیم کوچک از 5 نفر در سال 1990 آیکون در حال حاضر در استخدام بیش از 14,600 مردم در سطح جهان و فهرست شده است علنا در NASDAQ.

www.iconplc.com

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

نیل یانگ
تلفن: +353-1-515-7241
neil.young@leaptree.com

منبع Leaptree

لینک های مرتبط

http://www.leaptree.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im