ICL اعلام گنجاندن در FTSE4Good شاخص سری

تل آویو, اسرائیل, 13 ژوئیه سال 2020 /PRNewswire/ — ICL گروه با مسئولیت محدود (NYSE: ICL) (تلآویو: ICL), یک پیشرو جهانی تخصص مواد معدنی و مواد شیمیایی تخصص شرکت امروز اعلام کرد آن گنجانده شد در FTSE4Good شاخص سری. ایجاد شده توسط جهانی ارائه شاخص FTSE راسل ، FTSE4Good شاخص سری طراحی شده است برای اندازه گیری عملکرد شرکت نشان از قوی زیست محیطی و اجتماعی و حکومت (ESG) شیوه های. این FTSE4Good شاخص های مورد استفاده توسط طیف گسترده ای از شرکت کنندگان در بازار به ایجاد index-ردیابی سرمایه گذاری محصولات و ابزارهای مالی صندوق محصولات متمرکز پایدار سرمایه گذاری.

آقای Raviv Zollerمدیر عامل شرکت اظهار داشت: “ما خوشحالیم که ICL در ادامه به دریافت اعتبار سنجی مستقل از اشخاص ثالث برای ما مستمر تمرکز بر افزایش ESG شیوه و شفافیت ما گزارش. به عنوان یک پیشرو شرکت چند ملیتی ما طیف گسترده ای از ذینفعان از جمله سرمایه گذاران و کارکنان و شرکای کسب و کار نظارتی مقامات و جوامع است. اعتقاد ما این است که ما تمرکز استراتژیک در ESG اجازه می دهد تا ما را به آدرس یک مجموعه گسترده ای از کسب و کار و الزامات قانونی و همچنین برای حفظ نقش رهبری با توجه به پرداختن به سازمان ملل متحد پایداری و اهداف توسعه (SDGs).”

بیش از دو سال گذشته ICL شناخته شده برای آن ESG را در طرح های مختلف مستقل اشخاص ثالث از جمله بلومبرگ (بالاترین ESG افشای رتبه بندی در میان کود شرکت ها و گنجاندن در جنسیتی برابری شاخص), Ma’ala پایداری شاخص (‘پلاتین+’ رتبه بندی) CDP کربن گزارش (یک نمره در سال 2019 گزارش) آنتروپی (گروه راهبری ارتقا) نمایشگاه IFA (صنعت پاسداشت قهرمان مدال طلا) و EcoVadis (نقره رتبه بندی برای ارزیابی پایداری به عنوان یک تامین کننده جهانی). همچنین نگاه کنید به ICL مسئولیت شرکت های بزرگ وب سایت های پیشرفته گزارش.

در مورد ICL

ICL گروه با مسئولیت محدود است پیشرو جهانی تخصص مواد معدنی و مواد شیمیایی عامل شرکت برم و پتاس و فسفات معدنی و زنجیره ارزش در یک منحصر به فرد و یکپارچه مدل کسب و کار. ICL عصاره مواد خام از آن منحصر به فرد معدنی دارایی و با بهره گیری از تکنولوژی و صنعتی می دانید-چگونه برای اضافه کردن ارزش برای مشتریان در کلید های کشاورزی و صنعتی در بازارهای جهانی است. ICL سهام مدلهای ذکر شده در بازار بورس نیویورک و بورس اوراق بهادار تل آویو (NYSE و تلآویو: ICL). این شرکت با استخدام بیش از 11000 نفر در سراسر جهان و آن 2019 درآمد بالغ بر حدود 5.3 میلیارد دلار.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت در www.icl-group.com.

برای دسترسی به ICL تعاملی مسئولیت اجتماعی شرکت ها گزارش لطفا اینجا را کلیک کنید.

شما همچنین می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ICL در Facebook و Linkedin Instagram

روابط سرمایه گذار تماس

مطبوعات تماس با ما

Dudi Musler

یا-li Kasuto Madmon

مدیر روابط سرمایه گذار

Scherf ارتباطات

+972-3-684-4448

+972-52-4447750

[email protected]

[email protected]

منبع ICL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net