یخ-outs در مینه سوتا دریاچه حدود یک هفته جلوتر از برنامه

اگر وجود ندارد یک بیماری همه گیر اصلی نگرانی برای بسیاری از Minnesotans خواهد بود که مورد علاقه خود را از ما 10,000 دریاچه های یخ.

آن ممکن است مهم حتی در این سال پس از دولت حکم در برابر تماس نزدیک هنوز هم اجازه می دهد مردمی برای شنا قایق و ماهی.

بنابراین کمی از خبر خوب: به نظر می رسد یخ ناشران سراسر مینه سوتا حدود یک هفته جلوتر از برنامه.

حداقل 16 دریاچه عمدتا در بخش جنوبی کشور خود را از دست داده یخ. Lake Minnetonka انتظار می رود که به آن یخ در هفته بسیار زودتر از سال گذشته مارس 20.

گریس و تراشه خلیج در Lake Minnetonka باز هستند اما یخ در بسیاری از دریاچه 37 خلیج ها و کانال های است که هنوز 4 تا 8 اینچ ضخامت بخشند. شین Magnuson از Hennepin County آب گشت. او گفت: ضخیم ترین یخ در دریاچه حدود 11 اینچ.

“با خانواده به ماندن در داخل و انتظار داریم به زودی بسیاری ترافیک بیشتر در دریاچه ها,” او گفت:. “این در واقع یک راه خوب برای تمرین های اجتماعی فاصله.”

بسته به شرایط آب و یخ-ناشران سراسر کشور به طور معمول در حال تکمیل پایان ماه آوریل است. تعریف از یخ می تواند متفاوت باشد از دریاچه به دریاچه. برای شهروند ناظران ساخت گزارش های رسمی یخ کردن هنگامی رخ می دهد که این دریاچه به طور کامل رایگان از یخ است. دیگران آن را هنگامی که آن را ممکن است برای حرکت از یک نقطه به نقطه دیگر.

به طور کلی یخ کردن هنگامی رخ می دهد که یک دریاچه است که 90 ٪ رایگان از یخ به گفته وزارت امور خارجه از منابع طبیعی است. ناظران با استفاده از سازگار با معیارهای از سال به سال که, گزارش, دریاچه یخ کردن تاریخ و نتایج ارسال شده در DNR سایت.

Lake Pepin در شهرستان دریاچه بزرگترین دریاچه است که ثبت نام یخ بیرون گفت: Pete Boulay یک climatologist با DNR. یخ برای Pepin گسترده ای راهرو روی رودخانه می سی سی پی است که کمک بارج ترافیک, او گفت:.

DNR نمی اندازه گیری ضخامت یخ روی دریاچه ها و نشان می دهد مردم بررسی ضخامت حداقل هر 150 فوت است. یخ کردن خرما نباید مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری ضخامت یخ به صورت تفریحی استفاده کنید.

Magnuson موافق با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz درخواست تجدید نظر به شهروندان به صرف زمان در خارج اگر چه یخ بر روی اکثر مترو دریاچه همچنان ناپایدار است. اما به زودی از آن خواهد شد زمان برای بهار ماهیگیری و قایقرانی گفت; Bde Maka Ska در مینیاپولیس به حال آن یخ-آوریل 9 سال گذشته است.

یخ استراحتی خواهد بود تحت فشار قرار دادند در طول این آخر هفته بارانی و باد می وزد آب و هوا و بالاتر از دمای معمولی.

“اگر ما برف و سرما که با شدت بهم زدن درب بسته” Boulay گفت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>