IBERIABANK شرکت گزارش نتایج جستجو مربوط به SBA چک Protection Program (PPP)

LAFAYETTE, La., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — IBERIABANK Corporation (NASDAQ: IBKC) این شرکت از 133 سال IBERIABANK (www.iberiabank.com) خوشحال است به گزارش نتایج جستجو مربوط به انجمن کسب و کار کوچک را چک Protection Program (SBA PPP). در حدود دو هفته IBERIABANK ارائه پشتیبانی به تعداد قابل توجهی از مشتریان واجد شرایط که اعمال می شود برای تامین مالی از طریق این برنامه است.

به تاریخ این شرکت گرفته شده 9,500 برنامه بالغ بر 1.9 میلیارد دلاراست که این شرکت محفوظ بودجه بیش از 1.7 میلیاردیا 90 درصد. تا کنون این شرکت قرار داده شده بیش از $640 میلی متر در مشتریان چک کردن حساب و تایید وام است که تاثیر 188,000 کسب و کار کوچک کارکنان. از آنجا که برنامه ای به این نتیجه رسیدند این شرکت دریافت اضافی 500 برنامه های کاربردی.

مانند اکثر بانک ها IBERIABANK قادر به سرمایه گذاری در هر برنامه. این تیم مشغول به کار از طریق فرایند دشوار 24/7 پس از برنامه آغاز به مراقبت از هر مشتری امکان پذیر است. در 16 آوریل سال 2020کوچک کسب و کار دولت اعلام کرد که آن را به حال خسته بودجه آن از $349 میلیارد دلار در چک برنامه حفاظت و متوقف پذیرش برنامه های کاربردی. IBERIABANK است که با تمرکز بر بودجه به درستی تکمیل برنامه های کاربردی در صف و در ادامه به قبول برنامه های کاربردی در رویداد کنگره را عوض بودجه اضافی در آینده نزدیک. این شرکت همچنین در ادامه به ارائه امداد رسانی از طریق وام تعویق گزینه ها و هزینه چشم پوشی.

“ما بسیار افتخار از شرکت ما توانایی پشتیبانی از مشتریان به ویژه در زمانی که آنها به ما نیاز بیشتر می گوید:” داریل G. بردرئیس جمهور “باور نکردنی کار تیمی و تعهد IBERIABANK تیم تولید نتایج فوق العاده ای فراتر از بسیاری از بانک های دیگر در این صنعت است. این بسیار سختی برای جامعه کسب و کار و ما همچنان آماده برای ادامه کار 24/7 به ارائه پشتیبانی مستمر.”

IBERIABANK Corporation یک شرکت هولدینگ با مکان در لوئیزیانا, آرکانزاس, تنسی, آلاباما, تگزاس, فلوریدا, گرجستان, کارولینای جنوبی, کارولینای شمالی, می سی سی پی, میسوریو نیویورک ارائه, بازرگانی, بانکداری خصوصی, مصرف کننده, کوچک کسب و کار و ثروت و اعتماد, مدیریت, خرده فروشی, کارگزاری وام مسکن تجاری اجاره و تجهیزات تامین مالی و بیمه عنوان خدمات.

منبع IBERIABANK شرکت

لینک های مرتبط

http://www.iberiabank.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de