‘من می خواهم به مطمئن شوید که او هرگز فراموش’: گروه آغاز می شود 2 روز 25 مایل پیاده روی در حمایت از کاهش یافته افسران

آنا Tirado جهان آمدند crashing down, on May 1, 2011.

او 37 ساله گیاهی شبیه شاهبلوط هندی افسر پلیس Rolando Tirado کشته شد, در تیراندازی است که شکست در غرب ققنوس مبادله دیدار خواهد کرد.

او تنها گیاهی شبیه شاهبلوط هندی افسر تا کنون به کشته شدن در حین انجام وظیفه.

روز شنبه نزدیک به نه سال بعد آنا Tirado شروع به راه رفتن او 100 مایل در حافظه به عنوان بخشی از دو روز از 25 مایل پلیس راه رفتن باد از جنوب غرب 2020.

پلیس که مخفف نگرانی از بازماندگان پلیس ارائه می دهد پشتیبانی از برنامه ها و منابع برای بازماندگان از سقوط افسران پلیس.

شنبه مشخص Tirado را سال پنجم شرکت در جمع آوری کمک های مردمی پیاده روی که او به عنوان یک “بسیار خاص” تجربه.

“برای من مهمترین چیزی است که من می خواهم به مطمئن شوید که او هرگز فراموش” Tirado گفت: او چشم قهوه ای اشک با اشک. “همین دلیل است که من همچنان به آن را انجام دهد.”

Tirado گفت: پلیس شده است حیاتی در او شفا و اضافه کرد که افراد درگیر در این سازمان کمک کرده اند حمایت و آسایش خود را از طریق این فاجعه.

او افزود: هر چند که درد از دست دادن کسی که تا همیشه وجود دارد خواهد بود.

“من فکر نمی کنم شما تا کنون به طور کامل درمان,” او گفت:. “این همیشه برای رفتن به یک مبارزه و ما همیشه در حال رفتن به یک کمی شکسته اما ما فقط کمک به یکدیگر و چوب با هم و کمک به یکدیگر از طریق این زمان دشوار است.”

Tirado ملحق شد در حدود 40 دیگر اعضای بازمانده خانواده و دوستان افتاده ماموران در پیروزی باشگاه مرکز جامعه گیاهی شبیه شاهبلوط هندی در صبح روز شنبه. شرکت کنندگان در پیاده روی 12.5 مایل در یک روز برای دو روز.

قبل از شروع سفر خود, گیاهی شبیه شاهبلوط هندی رئیس پلیس لری هال و شهردار جکی Meck استقبال واکر و تشکر از آنها را برای ادامه حمایت خود از اجرای قانون با وجود ضرر و زیان بسیاری از آنها را تا به حال تحمل کرده است.

هر دو سالن و Meck به طور خاص اشاره به از دست دادن افسر Tirado.

“حتی اگر … آن را هنوز هم دارای تاثیر بسیار زیادی بر روی من شخصا ما اداره پلیس و کل شهر از گیاهی شبیه شاهبلوط هندی آن را با هیچ چیز در مقایسه با آنچه در خانواده خود تجربه کرده و تجربه هر روز” Meck گفت: به این گروه است.

همچنین در این جمعیت از واکر شد جولی Erfle, که گفت که او می خواست برای شرکت در این پیاده روی را به بازگشت به سازمان است که به او کمک کرد تا از طریق غم و اندوه خود را.

شوهرش ققنوس افسر پلیس نیک Erfle بود به ضرب گلوله در حالی که تلاش برای دستگیری یک jaywalker در بزه دزدی از مغازه حکم در سپتامبر. 18, 2007.

Erfle گفت که او اغلب کامل پلیس 5K نژادها اما این اولین بار بود که او می تواند انجام 25 مایل راه رفتن.

آسمان خاکستری بودند و وجود مداوم بارندگی در این منطقه در روز شنبه اما Erfle گفت: او از ذهن نیست بیش از حد.

“من قبلا گفته شد من فکر می کنم این نوع خنده دار, چون شوهرم دوست داشت عملی جوک و من فکر می کنم این امر او را به خنده,” او گفت:.

مانند Tirado, Erfle گفت که او در بر داشت آرامش در رفتن به پلیس حوادث.

“شما با افرادی که واقعا فقط آن را دریافت کنید,” او گفت:. “این که آیا شما در حال صحبت کردن در مورد همسر خود و یا نه وجود دارد فقط یک درک وجود دارد که شما لازم نیست که در جای دیگر پس از آن شفا است.”

لری Matthes حوادث ویژه و هماهنگ با پلیس صحبت در مورد “وحشتناک غم و اندوه” بازماندگان احساس می کنید زمانی که یک دوست در اجرای قانون می میرد در حین انجام وظیفه و گفت که

او گفت: بارش باران در روز شنبه خواهد اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از مشکل به 25 مایل پیاده روی که او گفت: در حال حاضر دشوار و حتی در کامل آب و هوا.

“این راه رفتن آن را ناراحت کننده است,” او گفت:. “آنها خواهد شد در درد و آن سخت خواهد بود اما هیچ چیز نسبت به درد از دست دادن کسی که در بعضی اوقات بسیار غم انگیز و ناگهانی راه بنابراین در مقایسه این است که مانند یک پیاده روی در پارک.”

هر کسی که صحبت با جمهوری روز شنبه گفت که آنها تا به حال امیدوارم که بیشتر مردم را به پیوستن آینده پیاده به حمایت از بازماندگان و گسترش آگاهی از خطرات پلیس هر روز.

“این کمک می کند تا … بازماندگان چپ احساس ما بخشی از چیزی” Tirado گفت. “ما بخشی از PD و این نوع کمک می کند تا ما هنوز هم به ماندن نزدیک به PD و پس بدیهی است که با افسران حاضر فقط به اجازه دهید آنها را می دانم که به خصوص در دوران این است که آنها هنوز هم پشتیبانی می کند. وجود دارد که افرادی که پشت سر آنها ایستاده و مراقبت از ما و ما از آنها حمایت کنند.”

Tirado کردم عاطفی هر بار که او ذکر اواخر شوهر, توصیف سفر او و خانواده اش را تحمل کرده اند بیش از نه سال گذشته و اهمیت آنها را به یکدیگر چسبیده و در زمان های دشوار است.

“من فکر می کنم او شگفت زده می شود توسط چه حد ما آمده ایم — من امیدوارم که او افتخار” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>